ABRAHAM ACCORD – SMLOUVA O KTERÉ LIDÉ NEVĚDÍ – TRUMPŮV PODPIS NA MINCI ABRAHAMOVY SMLOUVY – VYSVĚTLENÍ SYMBOLIKY ABRAHAM ACCORD A DALŠÍCH MINCÍ SPOJENÝMI S NWO

ABRAHAM ACCORD 

SMLOUVA O KTERÉ LIDÉ NEVĚDÍ

TRUMPŮV PODPIS NA MINCI ABRAHAMOVY SMLOUVY

VYSVĚTLENÍ SYMBOLIKY ABRAHAM ACCORD A DALŠÍCH MINCÍ SPOJENÝMI S NWO

Mnohým lidem po celém světě včetně Arabských zemí – Muslimského světa uniklo, co podepsal v roce 2020 Trump spolu s Izraelem, Saudskou Arábií a Marokem.

Trump podepsal smlouvu, která Saudskou Arábii nyní vynechala z tohoto konfliktu v GAZE. A není náhoda, že byla podepsána právě v roce 2020. 

Saudská Arábie spolu s Izraelem, USA a Marokem v roce 2020 podepsala tzv. “mírovou dohodu“ na základě aktivace NWO, které Saudskou Arábii zavazuje v OCHRANĚ VŮČI IZRAELI A ROVNĚŽ TAK SPOJENÝM STÁTŮM.

To znamená, že jakkoli budou jejich bratři Muslimové v ohrožení jako je právě nyní PALESTINA – GAZA, Saudové na základě této smlouvy, kterou připravil Izrael a Trumpův zeť Jared Kushner , nejsou opravněni pomoci Palestině, jelikož jsou již ZAPRODÁNI IZRAELI A JEJICH SIONISTICKÝM PLÁNŮM.

To je důvod proč se tato smlouva podepisovala právě v roce 2020 v USA, kdy celý svět řešil nějaký “virus“ aniž by jsi všiml této HISTORICKÉ DOHODY mezi Izraelem a Saudskou Arábií. Muslimové by na tuto dohodu nikdy nepřistoupili, protože nenávidí Izrael ani západní mocnosti a to hlavně díky kvůli okupaci Palestiny, která trvá již od roku 1948. Arabové by nikdy na tuto dohodu nepřistoupili nebýt Saudské Arábie, která je jak je vidět okleštěná sionistickými silami a již plnně souhlasí s jejich plány.

To znamená, že souhlasí a podílí se na stavbě 3. Chrámu pro antikrista – dajjala, který po válce bude vládnout celému přeživšímu světu.

Lidé a i Arabové se ptají proč Saudové nepomáhají , proč plnně neodsuzují útoky Izraele vůči Palestinskému lidu. Tato smlouva je odpovědí. Jsou již plnně okleštěni sionistickými plány.

Jestli vám tedy přijde divné proč Saudská Arábie nepomáhá Gaze, tady máte odpověď. Saudové jsou zaprodáni Izraeli a plnně oddáni sionistickým plánům. Jsou jim ukradeni jejich bratři, kteří umírají v boji proti izraelské okupaci a sionistům, kteří je už 75 let mučí, bombardují jim jejich domovy, města, zabíjí rodiny a připravují je úplně o všechno. Takto se Saudové vlastním obrátili zády a zaprodali se sionistickým silám, které připravují celý svět na absolutní peklo na zemi. 

Není se čemu divit, když přávě Saudská Arábie a Izrael jsou největšími developery všech nejnovějších technologií , které jsou právě představovány na světových technologických veletrzích právě v Dubaji a Tel Avivu. Přesně zde se všechny technologie vyvíjí a poté proudí do celého světa. 

Izrael a Saudská Arábie jsou budoucí světové mocnosti, které se stanou novým světovým centrem světové moci. 

JEDNA SVĚTOVÁ VLÁDA BUDE VEDENA Z BLÍZKÉHO VÝCHODU. CELÁ ZÁPADNÍ CIVILIZACE PADNE JAKO DOMEČEK Z KARET – EVROPA A USA. 

Saudská Arábie a Izrael se stanou po válce NOVÝMI CENTRY MOCI – nazývají to NOVÝ BLÍZKÝ VÝCHOD – THE NEW MIDDLE EAST. Izrael spolu se Saudskou Arábií se stane NOVOU EVROPOU. To před pár dny mimochodem prohlásil Saudský korunní princ Bin Salman.

Tato smlouva Abraham Accord je opravdu historickou smlouvou, která nejenže zavazuje Izrael a Saudskou Arábii k jednotné spolupráci, ale také jsou v ní plány týkající se BUDOUCNOSTI CELÉHO LIDSTVA. Dá se řífci přeživšího světa, poněvadž Evropa a Amerika – ZÁPAD má být v této válce obětován – zničen. Z tohoto důvodu je podepsána tato MÍROVÁ SMLOUVA PRÁVĚ MEZI IZRAELEM , USA, MAROKEM A SAUDSKOU ARÁBIÍ. 

Dá se s jistotou říci, že tato smlouva byla podepsána DOPŘEDU právě z důvodu tohoto konfliktu, který započal 7.října. Jelikož po válce tato smlouiva vzejde v ještě větší platnost než doposud. Nějaký vůdce či rovnou falešný mesiáš se poté postaví a řekne : “Ale podívejte se, Saudská Arábie s Izraelem za pomocí Trumpa podepsala v roce 2020 Abrahamovu smlouvu, tudíž mírovou dohodu“ a tak bude rozhodnuto s celým přeživším světem, který se bude muset poklonit NOVÉMU BLÍZKÉMU VÝCHODU – IZRAELI , KDY NA TRŮN USEDNE ANTIKRIST – FALEŠNÝ MESIÁŠ, VZEJDOU V PLNOU PLATNOST ZÁKONY NOAHIDE A TECHNOLOGIE , KTERÉ JSOU ZNÁZORNĚNÉ SYMBOLIKOU NA MINCI , KTERÁ VYŠLA PŘI PŘÍLEŽITOSTI TÉTO ABARAHAMOVY SMLOUVY.

ABRAHAM ACCORD SYMBOLIKA

 

NWO podepsané samotným Trumpem znázorněno na minci. 

Koukněte se pozorně na tu minci. Konkrétně na ten meč.

Je tam změna DNA, propojení člověka s AI , vakcíny, satelity, 010101 poukazuje na digitální jednotnou měnu, pak systém, který bude vyhodnocovat zdraví člověka – který bude napojen na AI – umělou inteligenci a propojen s 5G sítí.

Ozubená kola jako symbol propojenosti a jednoty – jedné vlády, jednoho náboženství a jednoho systému, který bude vyhodnocovat chování, příděl a pohyb každého člověka.

Také symbol rakety jako symbol Space x (Elon Musk a jeho transhumanistický systém, který chystají a je již v pohybu). 

Raketa jako symbol falešného vesmíru, který nám stále předkládají.

Nakonec symbol holubice

– označuje FALEŠNÝ MÍR a FALEŠNOU PROSPERITU.

NWO neboli messiánská éra – věk antikrista ve své na oko „krásné“ podobě.

Je tam opravdu mnoho symbolů a touto mincí by se měli lidem otevřít oči, protože toto je mince, která poukazuje na nový systém falešné jednoty a propojení člověka s AI – umělou inteligencí.

Jinak řečeno – z lidí budou bioroboti bez vlastního názoru a myšlenek.

Budou jako hračky na ovládání.

Chtějí změnit lidskou DNA a udělat z lidí poslušné goyimy, kteří se budou vzdělávat jejich nové ideologii a propagandě.

Blíží se obrovský podvod organizovný sionnisty, kteří chtějí ovládnout celý svět za účelem představení světu falešného mesiáše, který bude vládnout celému přeživšímu světu ze 3.Chrámu v Jeruzalémě. 

01010 reprezentují binární kódy, které plnně souvisí s novým systemém šelmy – digitalní jednotnou celosvětoou měnou napojenou na umělou inteligenci (AI) – tudíž bezhotovostní společnost , ke které nás mají navést sionistické elity naplňující protokoly sionských mudrců – plán zavést total control – digitalní koncetrák.

Holubice reprezentuje falešný mír neboli messiánskou éru ( věk falešného mesiáše – antikrista- NWO )

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNEK :

KONEC HOTOVOSTI

Trump, Putin a Si společně připravují nový digitální měnový systém založený na BLOCKCHAINU

Saturn na minci reprezentuje satana. 

10 hvězd jako 10 králů (10 království) , kteří mají získat vládu (v jednu hodinu) těsně po nastoupení falešného mesiáše – antikrista – na jeho trůn v 3. Šalamonouvě chrámu.

Raketa také naznačuje Blue Beam – falešnou invazi, AI – hologramy, pohádky o nasa fantazirním vesmíru , do kterého se lidé dostanou pouze ve virtualní realitě, jak už to sami oni prezentují.

Dále 5G sítě (palma) se související agendou transhumanismu – biotechnologockými „vakcínami“, které jsou rovněž znázorněné na této minci, která je připomínkou smlouvy mezi Izraelem, Marokem , Saudskou Arábií (Blízkým východem) a USA, za kterou se zaručil při podpisu 15.9.2020 sám Donald Trump, kterého všichni tak toužebně a naivně očekávají a oslavují.

Trump přitom hraje pouze jejich hru a naplňuje jejich sionistický plán – předvedení světu falesného židovského mesiáše, který sám sebe prohlásí za Boha, usedne ve třetím chrámu a všichni přeživší se mu budou muset poklonit jako svému králi, který je “osvobodil“ od této války a nastolil – falešný – “MÍR“.

Vidíte sami, že jsou na minci znázorněné dokonce vakcíny s Trumpovým podpisem. Co na tom ještě nechápete, že v tom jede s nimi? Patří do jejich klubu. Psali jsme o tom několikrát. Žádný Trump vás nezachrání, naopak je jedna ruka s Izraelem a dělá cestu falešnému mesiáši. Trump je nejvíc prožidovský prezident v dějinách USA. V Izraeli ho přirovnávají ke KRÁLOVI CYRUSOVI-KÝROVI. Sionisté ho oslavují stejně, tak jako lidé kteří mu naivně věří, že je zachrání.

Trump stál vždy za Izraelem a vždy stát bude.

Toto není jediná mince na podporu NWO – messiánského věku.

Trump je také na chrámové minci – TEMPLE COIN – na které se nachází král Cyrus a Trump a co je hlavní a nejdůležitější na minci se nachází chrám , do krerého má usednout falešný mesiáš – antikrist. Proto se mince jmenuje TEMPLE COIN – CHRÁMOVÁ MINCE.

Trump je jedna ruka z Izraelem, buduje NWO, je to miláček Izraele, sami židé to o něm prohlašují.

Z této mince je rovněž financována stavba 3.Chrámu.

Ale zpět k Abraham Accord.

Trump vám podepsal smlouvu a budoucnost na dalších 7 let, aniž by si toho kdokoliv všiml a hovořil o tom, nastartoval tak antikristovo agendu.

To už vám, ale „alternativa“ nejvetšího psyopu Q nepoví.

O této minci ví opravdu málokdo. Dokonce ani samotní Muslimové o ní nevědí. Východ totiž nenávidí Ameriku – ZÁPAD A ANI IZRAEL. 

Tato smlouva a mince je důkazem ZAPRODÁNÍ VÝCHODU IZRAELI, který okupuje od roku 1948 Palestinu za podpory ZÁPADU – USA A EVROPY.

KDYBY O TÉTO MINCI VĚDĚLI VŠECHNY ARABSKÉ ZEMĚ, NIKDY BY S TÍM NESOUHLASILI. A PROTO SE TO TÉTO SMLOUVĚ NIKDE VEŘEJNĚ NEHOVOŘILO A PROBĚHLO TO TZV. V “TICHOSTI“ – BYLO TO ZA COVIDU , KDY SE CELÝ SVĚT SOUSTŘEDIL NA “VIRUS“ NIKOLIV NA TUTO EXISTENČNĚ DŮLEŽITOU SMLOUVU, NA KTERÉ ZÁVISÍ VEŠEKERÁ BUDOUCNOST CELÉHO LIDSTVA. 

Přijde někomu normální si myslet, že Trump je oním spasitelem, který bojuje proti „deep state“ a chce zničit sám celý tento systém? Trump se vám směje, jak mu to prochází a jak mu poslušné ovečky systému přikyvují a ještě ho oslavují.

Je to vyšší mocenská hra, která je součástí sionistického plánu.

Lidé naivně věří, že Trump bojuje za lidi…což je obrovská lež – PSYOP. Trump je řízen těmi samými , kteří řídí všechny ostatní loutky. Je to loutka jako každá jiná, jen tím že stojí plnně za Izraelem a podporuje ho jako žádný jiný americký prezident, mu dává větší výhody, než těm loutkám, co se k Izraeli tak nemají. Trump plní jistou úlohu, pro kterou byl vybrán. Má vyšší stupeň zasvěcení zednářství – možná 31 – 32. (33 je nejvyšší stupeň v zednářtví)

Trump plní důležitou úlohu v sionistickém plánu příchodu antikrista – falešného mesiáše, před kterým má pokleknout celý svět.

Vede svoje ovečky do NWO neboli jak tomu říkají – do „Zlatého věku“ – Messiánské éry, ve které bude vládnout celému světu falesný mesiáš, kterému se věichni přeživší lidé budou muset poklonit a uznat ho jako krále, který donesl světu “mír“. 

Zlatý věk je totiž Nový světový řád.

Jedna vláda.

Jedna digitální měna.

Jeden univerzální plat pro všechny, kdo se zaprodají a plně oddají novému systému.

Jedno náboženství NEW AGE.

Jedno vzdělávací centrum pro všechny, kdo přijmou jejich ideologii.

Jeden spasitel – „židovský mesiáš“ (ANTIKRIST)

Konec chudoby, bohatství, válek, hladu, vražd, násilí, nemocí. 

Falešná rovnost. Falešná jednota. Falešná láska. Falešný mír. A BOJ PROTI TĚM, CO PORUŠÍ TENTO “MÍR“, KTERÝ SVĚTU PŘINESE FALEŠNÝ ŽIDOVSKÝ MESIÁŠ – HON NA TY, CO SE NEPODVOLÍ MESSIÁNSKÉ ÉŘE ANTIKRISTA POD FALEŠNOU VLAJKOU “BOJE PROTI TERORISMU.“

STEJNĚ JAKO TO NYNÍ VIDÍME V GAZE. NEPODVOLENÍ VŮČI IZRAELSKÉ OKUPACI, JSOU DOSLOVA MASAKROVÁNI A JEJICH DOMOVY BOMBARDOVÁNY POD FALEŠNOU VLAJKOU “BOJE PROTI TERORISMU“. POD TOUTO ZÁMINKOU JE PŘIPRAVÍ O VŠECHNO. POD TOUTO ZÁMINKOU CELÝ SVĚT FANDÍ IZRAELI A SIONISTICKÉMU PLÁNU ANIŽ BY SI UVĚDOMOVAL, CO TO ZNAMENÁ PRO CELÉ LIDSTVO A JAK DALEKOSÁHLÉ NÁSLEDKY TENTO “BOJ PROTI TZV. “ZLÝM TERORISTŮM“ BUDE MÍT VLIV NA EXISTENCI CELÉHO LIDSTVA. 

NEJEN NYNÍ, ALE I V BLÍZKÉ BUDOUCNOSTI PO TÉTO VÁLCE. KDY CELÝ SVĚT POTÉ BUDE MUSET UZNAT JEDNU SVĚTOVOU VLÁDU VEDENOU Z IZRAELE, KTERÝ SE STANE NOVÝM SVĚTOVÝM CENTREM MOCI. A HON NA TY, KTEŘÍ TUTO VLÁDU NEUZNAJÍ, BUDE POKRAČOVAT , STEJNĚ JAKO SE TO  NYNÍ DĚJE V GAZE – OKUPOVANÉ PALESTINĚ. TAKTO STEJNĚ BUDOU PRONÁSLEDOVAT A HLEDAT VŠECHNY TY, CO JSOU NYNÍ PROTI IZRAELSKÝM SIONISTICKÝM ZVĚSTVŮM A PLÁNŮM. 

NADŘAZENÍ NEBOLI “VYVOLENÍ“ POPRAVÍ POTOM KAŽDÉHO, KDO JIM BUDE JAKKOLIV VZDOROVAT A NEPOKLONÍ SE JEJICH KRÁLI. 

 

Otevřete oči. Žádný Trump, Putin, ani Netanyahu nestojí na straně dobra.

Vedou lidi do NWO, stejně jako VŠECHNY loutky. Vedou lidi do systému, kde si budou všichni na oko rovni, budou propojeni AI (umělou inteligencí) a poslouchat koho mají uctívat, co se učit, co kupovat, koho udat, koho mají oslavovat a koho naopak nenávidět. To je NWO. To je mince Abrahamovy smlouvy , která tento systém popisuje.

15.9.2021 – den podepsání smlouvy Abraham Accord (vstup do NWO)

By BEZ PRAVDY NENÍ ŽIVOT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás také zajímat