Žádné osvobození neexistuje, přesunuli jsme se pouze do područí SIONISMU, který řídí všechny politické strany a směry s cílem ovládnout celý svět

Žádné osvobození neexistuje, přesunuli jsme se pouze do područí SIONISMU, který řídí všechny politické strany a směry s cílem ovládnout celý svět

Ve skutečnosti žádné osvobození neexistuje, přesunuli jsme se pouze do područí SIONISMU, který řídí všechny politické strany a směry s cílem ovládnout celý svět. Je to právě siosnismus který stojí za všemi světovými konflikty a válkami, včetně bank, které vlastní po celém světě. Takže nějaká hra na osvobození a nějaké oslavy o ukončení druhé světové války, tzv. vítězství, může slavit pouze systémový člověk, který nechápe procesy sionistického řízení.

Druhá světová válka SIONU posloužila k jejich NEDOTKNUTELNOSTI jejich světové nadvlády nad celým světem, a nad VŠEMI politickými loutkami – poslušnými lokaji, neboť kdokoliv, kdo kritizuje vyvolence, je ihned antisemita, terorista, extremista, radikál a nebezpečí pro systém a společnost.

Slavit osvobození může pouze systémová ovečka, která věří v politické strany, fandí buďto západu a nebo Rusku, popřitom obě strany řídí ti stejní vyvolenci, kteří jsou nyní nedotknutelní, protože jakmile něco o nich napíšete nebo NAHLAS vyslovíte, skončíte ve vězení. Takže tyto trapné oslavy a tzv. svátky otroctví , slouží k připomínání toho, kdo nám ve skutečnosti vládne a kdo jim POMOHL k jejich nadvládě.

Když chceš vědět, kdo ti vládne, vzpomeň si, koho nemůžeš kritizovat

Osvobodili jsme se tak akorát od jediné strany, která tomuto plánu na ovládnutí světa chtěla jako jediná zabránit, ale o tom se přece nesmí psát, protože za to můžete skončit ve vězení.

Kdežto vyhladit určitou skupinu lidí, která žije po isíce let v jedné krajině, kterou si vyvolenci přivlastnili, je úplně legální a zcela normální, podporovat a schvalovat genocidu je zcela normální, tak jsme se krásně posunuli do doby toho tzv. vítězství, kde všechny politické loutky poslouchají sionistické pozadí, které nemůžeme jakkoliv zpochybnit ani kritizovat, protože oni jsou vyvolení a my jen goyimové. 

 

Zamyslet se nad tímto je pro někoho extrémně těžké a přitom jde o totální spiknutí proti celé populaci, ale neee, oni si toho tolik vytrpěli. A to jim dává pravomoc nyní vše ovládat a řídit? Opravnuje je to se chovat nadřazeně jakoby jim vše patřilo ? 

Sami si odpovězte. 

 

By BEZ PRAVDY NENÍ ŽIVOT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás také zajímat