KDO KONTROLUJE POTRAVINY, KONTROLUJE LIDI – RAINFOREST ALLIANCE A TLAK SVĚTOVÉHO EKONOMICKÉHO FÓRA, ABY LIDÉ JEDLI HMYZ

KDO KONTROLUJE POTRAVINY, KONTROLUJE LIDI

RAINFOREST ALLIANCE A TLAK SVĚTOVÉHO EKONOMICKÉHO FÓRA, ABY LIDÉ JEDLI HMYZ

 

Logo žáby je dnes už prakticky skoro na všech potravinách. Měli by jste se mu rozhodně vyhnout.

Rainforest Alliance je financovaná – sponzorovaná nadací Billa a Melindy Gatese. Bill Gates je jeden z hlavních sponzorů této organizace, která se tváří, že stojí za „kvalitními potravinami“.

Logo žáby nemá tak úplně dobrý úmysl jak se snaží lidem prezentovat skrz klimatický a udržitelný rozvoj agendy 30, jak to prezentují na oficiálních webech.

A to už jen z důvodu, jak opět lidem vyloženě dávají na oči logo žáby, jejíž druh je jedovatý.

Potraviny označené tímto logem obsahují těžce škodlivé pescitidy – toxiny, které prochází škodlivými technologickymi postupy.

O Rainfororest Alliance se rovněž dočtete na oficiálních stránkách WEF – Světového ekonomického fóra. Což by mělo být vykřičníkem pro každého člověka, vzhledem k tomu co se na těchto summitech řeší. Zkrátka za tím stojí program AGENDY 30, jejíž cílem je depopulace a ovlivnění plodnosti lidí. 

Jak jinak trávit lidi než potravinami na které jsou lidé zvyklí a hlavně závislí ?

Kdo kontroluje a řídí potraviny, ovládá lidi.

Toto logo se začalo objevovat zejména minulým rokem a dnes už je téměř všech potravinách obsahujících kakaové boby a nebo potraviny zahrunující postupy výroby, které odpovídají postupům Rainforest Alliance. Patří sem i např. některé ovoce (GMO).

Bill Gates si biotechnologickými vakcínami dost přilepšil a proto skoupil několik hektarů půdy , kde tyto geneticky modifikované – uměle pěstované potraviny podléhajícím škodlivým technologocikým postup Rainforest Alliance (RA) pěstuje.

K těmto logům se přidalo i označení FAIRTRADE , které podléhá téměř stejnými postupy jako Rainforest Alliance.

Všechny tyto produkty jsou vyráběny techlogickými škodlivými postupy, nejde o logo, které by mělo označovat tzv. „kvalitní potravinu“ jak se snaží lidem namluvit.

Ano, má to mít takový účinek – aby si lidé mysleli, že to značí „kvalitu“, certifikaci o kvalitní potravině. Ale opak je pravdou. Copak bychom měli věřit člověku, který se snažil a neustále snaží o to, aby se celá populace dala zaočkovat biotechnologickými mRNA vakcínami ?

Zatímco neustále hovoří o tom jak je země přelidněná a podporuje depopulační AGENDU 30.

Tyto potraviny obsahují údajně rovněž látku Atrazin , která snižuje testosteron, což je mužský pohlavní hormon. Atrazin tak pomalu přeměňuje mladé muže v ženy a snižuje tak jejich testosteron a PLODNOST. Což je jeden z hlavních cílů depopulační agendy.

Pečeť Rainforest Alliance je celosvětově jedním z nejhorším certifikátů udržitelnosti.

Řeč je o plantážích v Ekvádoru a Kostarice. Tedy země, které do Německa vyvážejí hlavně banány a ananas. Pomocná organizace Oxfam nyní tvrdí, že se tam nedodržují environmentální a pracovněprávní normy.

To se muselo zčásti určit v utajení, protože plantáže nejsou tak snadno dostupné.

Konkrétní obvinění:

Tito dodavatelé, včetně německých supermarketů, porušují potravinové a ekologické normy.

Frank Brassel z Oxfam tam byl sám v posledních několika měsících:

„Zjistili jsme, že jedním z největších problémů, který zůstává, je postřikování pesticidy z letadel. To se děje v banánovém průmyslu.

Na jedné straně se používají velmi toxické produkty, které EPA – americká Agentura pro ochranu životního prostředí – klasifikuje jako podezřelé karcinogeny.

A že k používání těchto pesticidů často dochází, když jsou lidé na plantážích.

Což porušuje všechny normy.“

 

Zaměstnanci se jen stěží mohou domáhat práv

Pečeť Rainforest Alliance je celosvětově jedním z nejnebezpečnějších certifikátů udržitelnosti. Logo se zelenou žábou znamená – podle sebepropagace – snížené používání chemikálií a znamená také – doslova – pohodu zaměstnanců a jejich rodin.

Opak je pravdou.

Oxfam na druhou stranu říká, že vždy dochází k závažnému porušení pracovního práva a podmínek zaměstnání:

„Obzvláště znepokojující je strach lidí vůbec mluvit. A také strach z organizování ve svazu.

Za druhé: Pro mnoho lidí je zcela neprůhledné, zda jsou placeni správně.

V mnoha případech nedostanou ani kopii pracovní smlouvy. Bohužel je to zcela neprůhledné, a proto je to další důvod, proč je pro lidi tak těžké skutečně žalovat o svá vlastní lidská práva.“

O financování Billem Gatesem raději ani nemluvě, je vám jasné o co tady jde.

 

Oxfam mluví o klamání spotřebitele

Na základě vlastní studie Oxfam nyní obecně informuje, že certifikáty Rainforest Alliance neznamenají udržitelnost ve výrobě.

Do jisté míry jde o klamání spotřebitele. Německé společnosti musí reagovat, říká expert Oxfam Frank Brassel:

„Musí se podívat na své podnikatelské aktivity, aby viděli, jaký dopad to má na celý dodavatelský řetězec.

Lidé by měli kontaktovat dodavatele a promluvit si s místními organizacemi na místě. Působí zde odbory, ekologické skupiny a také mnoho nevládních organizací. Měli byste s nimi spolupracovat a přemýšlet o tom, jak se z tohoto dilematu dostat.“

Humanitární organizace Oxfam obvinila již v roce 2016 Rainforest Alliance z masivního porušování norem v oblasti životního prostředí a pracovního práva lidí. Obzvlášť závažná byla zjištění postřikování pesticidy z letadel na plantáže – Atrazin, Acetochlór, Herbicid, což jsou dost škodlivé pescitidy.

Týkalo se to hlavně plantáží v Ekvádoru a Kostarice. Země, které nejvíce vyvážejí do EU zejména ovoce banány a ananasy.

OXFAM otevřeně mluví o klamání spotřebitele.

Na základě vlastní studie Oxfam nyní obecně pochybuje o tom, že certifikáty Rainforest Alliance představují udržitelnost ve výrobě a nezávadnosti výrobků na zdraví.

Mimochodem, toto nejsou první obvinění proti Rainforest-Alliance v této oblasti.

Již od roku 2011 asociace ekologického průmyslu každý rok poukazuje na to, že kritéria organizace jsou zavádějící a klamavá pro spotřebitele.

CHTĚJÍ, ABY LIDÉ JEDLI HMYZ

Roste tlak vlivných zájmových skupin, jako je Světové ekonomické fórum – WEF, aby lidé jedli HMYZ.

Zakladatel a výkonný předseda WEF Klaus Schwab učinil změnu klimatu ústředním bodem diskusí o globální ekonomice a budoucích politikách.

Nyní světoví lídři prosazují myšlenku, že konzumace brouků je způsob, jak bojovat proti „změně klimatu“.

Podle Evy Vlaardinerbroek však tlak na pojídání hmyzu není nic jiného než test dodržování předpisů.

„Myslím si, že tlak na pojídání hmyzu je jen testem dodržování předpisů, protože naši politici vědí, že když kontrolují jídlo, kontrolují i lidi.“

Je to způsob, jak lidi degradovat a ponížit, a prostě se snaží aby viděli, jak daleko mohou zajít.

Nyní je to na nás, protože výsledek určí naše reakce.

V náhledu na novou sezónu „Tucker Carlson Originals“ poskytla Vlaardinerbroek vhled do potravinářského průmyslu, o kterém řekla, že to ovlivní CELOSVĚTOVOU nabídku potravin.

Skutečnost, že my – Nizozemsko, druhý největší vývozce zemědělských produktů na světě, náš národ s tak bohatou zemědělskou historií, nyní zasahujeme do svých farem a otevíráme továrny na hmyz, by vás nemělo překvapovat. Není to něco, co jen ovlivní zásobování Nizozemí potravinami. Jak jsem řekla, jsme po Americe druhým největším vývozcem zemědělských produktů na světě. Takže to ovlivní celosvětovou nabídku potravin. A mluvili jsme s farmáři, kteří řekli, no, to by mohlo vést ke skutečnému hladovění, pokud nebudeme opatrní,“ řekla.

A má pravdu, tím že nutí lidi jíst hmyz místo normální kvalitní LIDSKÉ POTRAVY, degradují lidi na obyčejné otroky bez hrdosti a důstojnosti k sobě SAMÝM. A tím, že se této agendě lidé podvolují, ukazují svoji slabost a neschopnost MYSLET. Stávají se tak oddanými otroky jejich systému a agendy strachu pod záminkou „přírody a klimatu“. Jedné z největších lží v historii.

Nejsme žádní plazi , abychom jedli hmyz! Ti,co tohle šílenství podporují by se měli, co nejdříve vzpamatovat.

Oni moc dobře vědí, že když kontrolují potraviny, KONTROLUJÍ TÍM VÁS A TÍM PÁDEM I VAŠI MYSL.

By BEZ PRAVDY NENÍ ŽIVOT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás také zajímat