NWO – K ČEMU TO VEDE

NWO

K ČEMU TO VEDE

PROBLÉM – NEPŘÍTEL – ŘEŠENÍ 

SPASITEL

 

 

Tyto body by si měl zapamatovat každý. V celé naší historii tento proces běží. Vždy vymyslí problém 

– COVID krize, „válka“, nedostatek energií, nerovnost ve společnosti 

(každý tento „problém“ je prezentován lidem, tak aby působil skutečně a ne tak, že je uměle vyvolaný a vytvořený.) 

Poté vyjde na scénu nepřítel, kterého lidem vložili účelově, aby to právě hodili na něj v tomto problému/události/krize. 

Nepřítel – deep state, Soros, kapitalismus, bankovní sektor, vlády – Babiš, Bill Gates…zkrátka povrchový nepřítel, kterého si každý může vyhledat respektivě jeho minulost 

– vybírají schválně lidi se špatnou minulostí, aby lidé viděli tu nedokonalost tohohle systému. Skutečný nepřítel (STÍNOVÁ VLÁDA – TAJNÉ SPOLEČNOSTI) je skrytý a směje se celé této situaci. Když se to celé hodí na tohoto uměle vytvořeného ,,nepřítele,, – uměle vykunstroovaného, poté se dostaví ,,ŘEŠENÍ,, v podobě toho na co lidé čekali a co si SAMI vynutili. Musí se to celé navrhnout, tak aby si lidé sami mysleli, že si sami pomohli a že si za to ostatní mohou ve finále sami. Př. Sametová fake revoluce. 

ŘEŠENÍ JE TAKOVÉ : 

Dostaví se nový systém, kde si budou všichni rovni. Kde nebude hlad, chudoba, násilí, války.. ale falešný mír, který nebude moct kdokoliv narušit. Okamžitě by byl označen za extrémistu, teroristu, toho, kdo se snaží narušit fungování nového systému. Tzv. míru. Dají lidem na oko ,,vše,, aby si mysleli, že porazili nepřítele – starý systém, který je omezoval a dusil. Ve skutečnosti všichni ale ztratí vše. 

 

Včetně toho nejdůležitějšího a tím je SVOBODA. 

 

 

 

Proto se nynější systém 

– kapitalismus – musí zdát VŠEM jako nemocný , nerovný, nespravedlivý, plný útlaku od vlády, plný nezaměstnanosti, hladu a chudoby. Z tohoto vzejde na oko dobré ,,řešení,, , které uvítá skoro každý. Bude to pro lidi jako vysbobození z tohoto systému. Je za potřebí úplný chaos, aby každý potom vítal nový systém falešné jednoty. 

Řešení bude takové :

 

· JEDNA SVĚTOVÁ VLÁDA s 10 regiony / vládci – NWO (Nový světový řád)  

· Jedna digitální měna 

( blockchain-kryptoměny )

· JEDNOTNÝ UNIVERZÁLNÍ PŘÍJEM (Universal Basic Income)

pro všechny, co se zaprodají a plnně oddají nové ideologii systému nwo. Jeden integrální systém závislý na každém v komunitě nwo a na všech lidech v systému. Ten bude vyhodnocovat všechny lidi dle chování v systému – pomocí 5G a AI – umělé inteligence.  

Jedna Američanka dokonce o univerzálním základním přijmu vydala knihu :


 

U nás to chtěji stále prosadit piráti a STAN :


 


· Falešný mír, falešná jednota a rovnost
– Odpuštění všech dluhů / padnou banky, ekonomika 

(čeká nás horší krize než v roce 1929) 

Ta už je mimochodem tady. Vyvolaná uměle vytvořenou ,,válkou“, která je součástí energetické krize, tak aby to lidé házeli na válku – opět pozadí skutečného nepřítele. Celá tahle „válka“ je součást Great Resetu a Agendy30.

· Lékařská / zdravotní péče zdarma 

(pouze však pro lidi, co budou součástí komunity nového eko nwo systému)

· Konec chudoby, bohatství a hladu z důvodu univerzálního základního přijmu / sociálního kreditu

· Klimatické propagandy a covid reklamy na každém kroku 

(v budoucnu hologramy na ulicích, v domácnostech)

· Vše pod falešnou vlajkou ,,ochrany zdraví lidí a ochrany přírody (EKO AGENDA2030, GREAT RESET)


Nazývají to také cíle udržitelného rozvoje, které transformují náš systém :


 

· Genderově neutrální pohlaví v NWO vítána ( LGBT )

· NWO = ,,Zlatý věk,, – všichni si budou na oko rovni. Budou mít stejný plat – BEZ PRÁCE – základní životní potřeby (přídělový systém), nikoliv luxus – LIMITY na potraviny podpořené propagandou o ochraně přírody 

(tak aby někdo neživil někoho, kdo není součástí komunity NWO) 

Limity na potraviny už někde jsou, brzy nám budou vypínat proud a to každý den v určitou hodinu , např. ve 21:00 (večerka), nebudou topit nebo pouze v určitých intervalech, limity na potraviny už jsou (nelze nakoupit více stejných potravin na osobu (př. mléko, olej, mouka, máslo..), v budoucnu potravinové lístky.

· Jednotné univerzální náboženství NEW AGE – kde si každý vybere to, co mu vyhovuje. 

(víra v antikrista a jeho systém)

 


 

· Jedno médium, které bude hlásat propagandu / ideologii NWO – lidé nabudou pocit, že je to jediná objektivní pravda.

(To znamená, že v televizi bude pouze jeden program vydáván jako jedna jediná pravda, kterou musí každý přijmout a akceptovat bez jakýchloliv narážek či pochybností.) 


 

 

· ŽÁDNÉ VLASTNICTVÍ

heslo WEF – Světového ekonomického fóra zní takto :

„NEBUDETE VLASTNIT NIC A BUDETE ŠŤASTNI“

„YOU WILL OWN NOTHING AND BE HAPPY“

 

PŘELOŽENÉ VIDEO Z OFFICIÁLNÍHO YOUTUBE KANÁLU WEF : 

 

 

 


To je ta sdílená ekonomika, kterou už nyní všude propagují. V budoucnu lidé nebudou vlastnit nic, naopak budou vše sdílet. Domy, byty, oblečení, elektrická auta si budou lidé půjčovat. V nwo nebude možné mít vlastní osobní auto a už vůbec ne to na naftu nebo benzin. Proto ydražuje logicky benzín. Už lidem znechucujou tu pohodlnost, systém lidi nutí k tomu aby jezdili raději v mhd, metrech, na kole, elektrické koloběžce.. a to je sdílená ekonomika, tzv. SHARING ECONOMY.
Toto je nový systém (nwo) To, na co nás připravují od počátku. Systém na který se chytí 99 % lidstva. Už jen z důvodu nespokojenosti lidí k nynějšímu systému a jejímu vedení. Proto tedy lidi úmyslně vězní, dusí, dělají nesmyslná opatření, zdražují, vydírají, straší s uhlíkovou stopou a vymyšlenou klimatickou změnou. 

Je to ÚČELOVÁ PROVOKACE. 

Úmyslně vás takto provokují, aby jste žádali a chtěli VY sami nový systém.

Heslo NWO je pořádek z chaosu

 – ORDO AB CHAO.  
 


To je sionistické zednářské heslo, které nyní aplikují. Jde o to aby lidé sami chtěli nový systém a aby sami chtěli svrhnout tuto vládu. 

Je to ŘÍZENÁ REVOLUCE. Revoluce, která povede k novému systému. Lidé si sami vynutí nwo. Chtějí novou vládu / řešení. To se také dostaví. Bude to pro lidi jako vysvobození..budou to oslavovat. Nebudou však tušit, že je to z bláta do louže. Pouze se převlíknou kabáty a přijde na oko ,,spravedlivý,, systém , ve skutečnosti budou v ještě horší pasti než byli doposud. 


 

4. důležitý a zásadní bod SPASITEL. Každá revoluce má spasitele a ,,bojovníka,,

který z toho na oko lidi vytáhul a přinesl ,,mír a bezpečí,,

Tak tím je Qanon – Trump, ukrajinská sekta Allatra, Putin, Elon Musk, technokrat další tzv. ,,bojovníci,,

co odhalují právě falešného nepřitele, kterého seznamují naivnímu publiku, tak aby se potom chytili na 

NOVÝ SYSTÉM 

,, ZLATÝ VĚK ,,

 NOVÝ SVĚTOVÝ ŘÁD

Qanon a toto falešné světlo naděje vede lidi přímo do nwo .

Lidé se na to naivně chytají, protože doufají v naději / vysvobození z okovů tohoto systému / kapitalismu. Přesně to,co slibuje Qanon naivním ovečkám, tak to dostanou. Ne úplně vše, ale většina se z toho opravdu stane. Proto taky nepopírám Q. Ono se to skutečně stane, ale je to PAST. 

Hrají to na vás jako hollywoodu, když natáčí film. Chytí se na to neskutečné množství lidí. Je potřeba si opravdu uvědomit, že NIC z toho , co vám dají NENÍ ZADARMO. Když vám totiž dají univerzální plat, tak to není proto, aby jste se měli dobře a aby jste měli z čeho žít. Chtějí vás pouze udělat ZÁVISLÝMI na systému, chtějí vaši duši. Přesně takto si ji koupí. Nejde tu o peníze, ale o duše. Penězmi mají lidi dávno v hrsti a tak vám je v klidu nabídnou a tím si také koupí lidi. Proto teď bude hodně lidí bez práce. Blíží se obrovská krize a čím dál víc lidí bude bez práce. Zkrachuje mnoho firem a podniků.

(Podnikat se v nwo nebude)

Už teď je pro mnohé lidi toto vše likvidační. Lidé tedy s radostí uvítají toto ďábelské řešení univerzálního platu. Nic jim nezbyde než to přijmout. Tak se stanou závislými na jejich systému a ideologii. A tak se také připojí do komunity nwo. Lidé nebudou v nwo pracovat, ale vzdělávat se jejich ideologii. Za to také budou dostávat peníze – univerzální příjem. Pracovat v nwo bude 20% populace. Budou jen taková zaměstnání, které se neobejdou bez lidí. Zbytek zastanou roboti/stroje. Proto covid sebral mnoha lidem práci a učí je být doma. Takto lidi navnadí na jistý univerzální příjem. V Německu a v některých částech Ameriky ho již zavedli.
Je velmi aspektů a bodů toho jak to vše v budoucnu bude a jak rychle se to bude zavádět. Oni si určili rok 

2030 – podle agendy30.

Opravdu vidíme, že mnoho z těchto bodů se už děje a že lidé začínají být čím dál víc zoufalí. 

Uvidíme jak se to bude vyvíjet dál, vždycky je ale naděje 🙂 aby se vše z toho, co tady je napsané, zvrátilo. Je to všechno v lidech a o tom jak se k tomu postaví. Nikdy si nesmíme nechat vzít naší SVOBODU.

Naty a Péťa


By BEZ PRAVDY NENÍ ŽIVOT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás také zajímat