DEGRADACE SPOLEČNOSTI: MLADÁ GENERACE NA CHEMICKÝCH UMĚLÝCH DROGÁCH – DĚTI SI MOHOU KOUPIT V AUTOMATECH VOLNĚ DOSTUPNÉ CHEMICKÉ DROGY HHC A KRATOM NA KTERÝCH VZNIKÁ ZÁVISLOST

DEGRADACE SPOLEČNOSTI:

MLADÁ GENERACE NA CHEMICKÝCH UMĚLÝCH DROGÁCH

DĚTI SI MOHOU KOUPIT V AUTOMATECH VOLNĚ DOSTUPNÉ CHEMICKÉ DROGY

HHC A KRATOM, NA KTERÝCH VZNIKÁ ZÁVISLOST

HHC JE NÁVYKOVÁ DROGA VOLNĚ DOSTUPNÁ I DĚTEM. JE DOSTUPNÁ VE VEČERKÁCH, E – SHOPECH, ALE TAKÉ HLAVNĚ V AUTOMATECH , KTERÉ SE UŽ VYSKYTUJÍ TÉMĚŘ VE VŠECH MĚSTECH ČESKÉ REPUBLIKY – V OBCHODNÍCH CENTRECH, NA ZASTÁVKÁCH, BENZÍNKÁCH , ALE TAKÉ DOKONCE PŘÍMO U ŠKOL.

DÁVEJTE POZOR NA SVÉ DĚTI , ABY SE VYHÝBALI TĚMTO NÁVYKOVÝM CHEMICKÝM DROGÁM !!

HHC je chemický extrakt, který nemá s THC téměř nic společného, protože je vytvořen CHEMICKY.

Neví se jaký vliv může mít na lidský organismus a jaké orgány může poškozovat. Je to chemická droga , na které se tvoří závislost.

HHC může způsobit halucinace, extrémní panické záchvaty, zvýšený tep a zkrátka brutálně nepříjemné psychické stavy. A to i v malých dávkách.

HHC je totální svinstvo, které je volně dostupné DĚTEM a to v automatech, večerkách a na internetu.

S THC (přirodním konopím), to nemá vůbec NIC společného, protože HHC je vytvořené chemicky za účelem degradace mladých lidí a vytvoření závislosti na této škodlivé chemické látce, se kterou mají děti v dnešní době problém a vzniká u nich závislost.

Je to opět krok tohoto systému k tomu vychovat z dětí degradované závislé bytosti na drogách, které nezajímá, co se kolem nich děje.

Aby nevnímali důležité věci okolo nich, poslušně jen přikyvovali a nebrali nic vážně. Zejména pak jejich osobní život, který bude díky těmto chemickým jedům v troskách.

MLÁDEŽ NA CHEMICKÝCH UMĚLÝCH DROGÁCH

Nejenže vychovávají vaše ději, dokonce je vedou k chemickým drogám, na kterých vzniká závislost. Děti si tuto drogu mohou volně koupit v automatu, nehledě na jejich věk. Až sem bylo lidstvo schopné zajít. Dnes je mladá generace kompletně zkažená těmito drogami, které z nich dělají doslova chodící trosky bez budoucnosti.

A to přesně si systém přeje. Mladé lidi bez cíle, bez majetku, bez perspektivy.

Mladí lidé v dnešní době jsou jako zombie bez budoucnosti, které systém , aniž by si to uvědomovali, táhne ke dnu.

Berou svůj drogový svět jako jakýsi styl jejich života. Když se k tomu přidá hudba, kterou poslouchají, ve které se zpívá pouze o drogách a o tom, jak je skvělé hulit trávu a fetovat, tak to dělá obrázek dnešní mladé generace, která bere drogy jako životní styl. Je to absolutní zlo a svinstvo, které se jim zažírá do jejich mysli a proto se i chovají, tak jak se chovají – lhostejní ke všemu, co se děje. Lhostejní k životu a jejich zodpovědnosti.

Toto přesně systém chce. Vychovat z dětí zombie trosky bez budoucnosti a víry.

Dali dětem volně drogy , aby si užívali zkaženost tohoto světa, která rozežere jejich mysl. Drogy se zažíraj hlavně do mysli a vědomí. Proudí do celého nervového systému a tím ho POŠKOZUJÍ.

Takto se stávají psychicky labilními osobnostmi neschopné vnímat realitu tohoto světa s halucinacemi a dalšími vedlejšími účinkami, které mají trvalé následky na psychiku a mysl.

Tyto drogy používají např. při MK – ULTRA , když chtějí oběti změnit vědomí a nastavit – nahrát do ní novou osobnost, nové vědomí. Při tom používají psychoaktivní látky, které mění lidskou mysl a vnímaní.

Všichni rodiče by měli dohlížet na své děti, aby se těmto automatům vyhýbali !!!

SYSTÉMU VYHOVUJE , ŽE SE Z LIDÍ STALI POSLUŠNÉ OVCE, KTERÉ SE ROZPTYLUJÍ BIOCHEMICKÝMI DROGAMI, KTERÉ NIČÍ JEJICH ZDRAVÍ.

CO JE HHC

Účinky HHC jsou velmi podobné, jako účinky THC – změna zrakového a sluchového vnímání, euforie, relaxační a povzbuzující účinky. Produkty s obsahem HHC se na trhu se vyskytují v různých formách např. jako cukrovinky v podobě gumových bonbónů. Prodávají se nejen v konopných automatech, ale také ve večerkách či online na e-shopech, tudíž si je může koupit kdokoliv jakéhokoliv věku. Je třeba upozornit, že kvůli své vysoké potenci může HHC mít i silnější nežádoucí účinky a může být zvláště nebezpečný, pokud se použije nevhodně nebo v nadměrném množství.

ZZS PLZEŇSKÉHO KRAJE :

Varujeme rodiče i mládež před HHC medvídky ❗

Látka HHC, tedy hexahydrokanabinol, pochází z konopí. Jedná se o látku, která zatím není v České republice zakázaná a prodává se především v podobě gumových medvídků. Po požití způsobuje halucinace, agresivitu, úzkost, ale také může dojít k bezvědomí a ohrožení životních funkcí. Zdravotnické záchranné služby se již s intoxikací touto látkou opakovaně setkaly. Některé děti skončily i v intenzivní péči. Bohužel nejde předem říct, jaká bude reakce organizmu a nevíme nic o dlouhodobých účincích.

Výrobky jsou volně dostupné na internetu a ve specializovaných prodejnách.

Poznámka vedoucího lékaře výjezdové oblasti: „Považuji za vyloženě zákeřné a morálně pokleslé prodávat takovou věc v podobě gumových medvídků, aby to lákalo hlavně děti. Snad vláda tuto látku rychle zreguluje.“

 

DEGRADACE SPOLEČNOSTI

 

Chtějí z dětí udělat drogově závislé trosky bez budoucnosti. Je to opět součást AGENDY 30, kdy jim tento feťácký stav lidí vyhovuje. Proto jsou automaty s HHC a KRATOMEM téměř v každém městě. Zatímco některé země tyto automaty stahují vzhledem k škodlivosti a vytvoření závislosti u dětí na této biochemické látce.

Pro některé však užívaní těchto chemických drog může být smrtelné, protože tyto doslovné jedy dostupné volně v automatech na kterých vzniká závislost, obsahují látku KRATOM, což je psychoaktivní látka, která má narkotické vlastnosti podobné návykovým opiátům.

Kratom je psychoaktivní látka, která má narkotické vlastnosti, které kombinují psychostimulační účinky a účinky podobné opiátům.

Kratom je NÁVYKOVÝ. Touto látkou se dá předávkovat. Jako se to stalo nedávno v Karlovarském kraji, kdy se 5 školáků předávkovalo želé bonbóny obsahující tuto látku.

Po požití HHC bonbonů v podobě gumových medvídků dochází k poruchám vědomí, které trvají 24 až 48 hodin.

HHC MŮŽE VYVOLAT PSYCHICKÉ ATAKY.

Konzumace bonbonů obsahující HHC může být riziková vzhledem k silné a neočekávané intoxikaci. Riziko se zvyšuje, pokud člověk společně s výrobky obsahujícími kanabinoid požije alkohol či léky s jinou psychoaktivní látkou.

Co je kratom

 

Kratom je rostlina z jihovýchodní Asie, z jejíchž listů se vyrábí prášek zelené nebo žluté barvy. V menších dávkách působí jako stimulant a může zvyšovat energii, při užití větší dávky má naopak sedativní účinek podobný jako u opioidů nebo prášků proti bolesti.

Na látce vzniká ZÁVISLOST a podle odborníků je problematické, že se prodává na volném trhu. Přístup k ní mohou mít i děti.

Co je nejvíc zarážející je, že v jihovýchodní Asii odkud látka pochází, je užívání ZAKÁZANÉ. Což by mělo být pro všechny alarmující, zejména pro rodiče, kteří by měli kontrolovat své děti, aby se této návykové psychoaktivní látce vyhnuli. Pokud z nich nechtějí vychovat závislé trosky na biochemických látkách.

Na Slovensku je tato látka zakázaná, v jiných zemích je prodej kontrolovaný.

Kratom je údajně padesátkrát silnější než heroin.

Rizikové je, že se na kratom nevztahují žádné regulace týkající se produktů pro lidskou konzumaci. Mohou se v něm tudíž objevit jinak zakázaná množství těžkých kovů, pesticidů či plísní, což může negativně ovlivnit zdraví.

Podle nejnovějšího průzkumu s ním má zkušenost každý pátý žák střední školy a šest procent žáků osmých a devátých tříd.

Oficiálně se nachází v šedé zóně – neprodává se jako potravina a nemusí mít příbalový leták. Na látce však může při dlouhodobém užívání vznikat i závislost.

Průzkum potvrdil, že kratom se mezi žáky používá poměrně často, alespoň jednou týdně si ho dá přes pět procent na učebních oborech. Většina učitelů přitom o existenci této drogy vůbec nic netuší.

Nákup není věkově omezen a látku mohou volně nakupovat mladiství a DĚTI. Současná legislativa neumožňuje obcím prodej této látky na území města omezit nebo úplně zakázat.

Na balení najdete pouze upozornění, že kratom není v žádném případě určen ke konzumaci. Při nákupu navíc nikdo neověřuje věk, takže balení si může za pár stovek korun koupit kdokoli, i vaše děti.

Automaty s HHC jsou v České republice povolené a umožňují legální nákup této chemické látky s podobnými účinky jako má marihuana. Prodává se nejen v automatech, ale i ve večerkách, trafikách, e-shopech nebo v konopných prodejnách, a při koupi není potřeba prokazovat plnoletost.

By BEZ PRAVDY NENÍ ŽIVOT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás také zajímat