Projekt BLUE BEAM : Dalším krokem sionistů bude falešná invaze UFO PADLÝCH ANDĚLŮ – DÉMONŮ. Chystají spuštění projektu BLUE BEAM.

Projekt BLUE BEAM :

Dalším krokem sionistů bude falešná invaze UFO

PADLÝCH ANDĚLŮ 

DÉMONŮ

Chystají spuštění projektu BLUE BEAM.

 

 

Chystají spuštění projektu BLUE BEAM.

 

Čím dál více začínají tlačit a podsouvat nám existenci ,,ufo.“

Podle posleních zpráv a létajících ,,balónků“ nad USA. Svět je jedno velké pódium – show. 

Neuvěřitelně si hrají s lidstvem. To musíte pochopit. Všechny velké celosvětové události jsou vždy naplánovány a řízeny. Těmi, co jsou v pozadí. Vlády jen poslouchají příkazy stínové vlády, která je za nimi.

Ale zpět k připravované show…

 

Izrael už dokonce přiznal v roce 2020 jejich existenci. Nebo spíš bychom řekli : „svoji existenci.“ 

 

 

 


Netají se vážně už ničím. Chtějí nám nyní představit svoji PRAVOU démonskou tvář. A co je smutné, že mnoho lidí je uvítá skrz programování filmů, her a videí v průběhu let, které sloužilo jako příprava na tento okamžik. Není se opravdu na co těšit. Je to past vedoucí a hlavně programující lidstvo k přijmutí Nového světového řádu.

Naplňuje se tedy další „konspirace“, která bude součástí jednoho z největších podvodů a lží v naší historii

– PROJEKT BLUE BEAM.

Psali jsme si a říkali si o tom již několikrát, je nutné to však připomenout těm, co si myslí, že nám tyto „bytosti“ nějak pomohou. NEPOMOHOU (!!!)

„Ufo, Annuaki, mimozemšťané, reptiliání, bytosti světla, Allatra, poslové míru, aliens, světelné síly, galaktická federace, neidentifikovatelné objekty“ (jak jim svět „moderně“ říká) jsou ve skutečnosti padlí andělé – démoni – hybridi. Nejsou hodní, naopak jsou velmi zlí. Nechtěji nám pomoct. Jsou to démonské entity, které mají za úkol lidem škodit a zotročovat je. Tyto hybridi jsou maskováni, jsou dávno mezi námi jen si to lidé neuvědomují nebo spíš to nechtějí vědět. Např. hollywood a hudební průmysl je jich plný. Ale jsou i na vyšších postech těch, co nám vládnou. Berou na sebe různé podoby, tak abychom je nepoznali.


 

 

 


Show , kterou chystají, je součástí Elonovo Muskovo projektu Neuralink (starlink), za účelem převedení lidského vědomí plnně podřízeného vůči antikristovskému systému. 

To je důvod proč nás zábavní organizace NASA , která vznikla na konci 2. sv. války díky operaci Paper Clip, neustále programuje s jejich falešným fantazirním vesmírem a lží o kulaté zemi..a zde je ten FAKT – ti, co vědí, že zem není kulatá..že se neřítí nekonečným vesmírem a že jsme to my, co jsme středem veškerého stvoření a ne žádní ufoni, SE NECHYTÍ na tuto past, kterou chystají.

To je důvod proč je 

plochá zem tak důležitá v celém studiu hledání pravdy, je to klíč ke všemu. Když si uvědomíte, že vesmír je falešný stejně jako NASA obrázky, které nám ukazují…jednoduše vás neoklamou, spíše se zasmějete nad jejich cartoonovými CGI fotkami, kterým může věřit snad jen člověk, co věří všemu bez jakýchkoliv otázek či konceptuálního myšlení. 


Lžou absolutně ve všem. Včetně tohoto nynějšího útoku, před kterým již nyní „varují“ a tím tak oznamují další agendu – projekt Blue Beam, před kterým varoval Sergei Monast, ten za to také zaplatil životem. 

VIDEO, KTERÉ BYLO SMAZÁNO O VYSVĚTLENÍ PROJEKTU BLUE BEAM A SERGEI MONASTOVI – MY JSME SI HO ULOŽILI.


 

 

Je nutné si znovu napsat o tomto projektu, neboť KLAM , který přichází , je opravdu obrovský. 

Podlehne mu mnoho lidí po celém světě. Již nyní je mnoho fascinováno lhaním manipulativní NASA, photoshopovaným vesmírem, ufo, které nosí teenageři na tričkách, klam New Age je opravdu všude kolem nás.

Je nutné to neustále připomínat, aby se lidé nechytili na tuto past, kterou brzy spustí.

 

Sionisté již brzy přijdou s dalším podvodem. Tentokrát s „mimozemským“ podvodem.

UFO = PADLÍ ANDĚLÉ – DÉMONI

Brzy přijdou celosvětové přisluhovací vlády  s dalším podvodem,který bude snad ještě daleko větší než agenda covid. Půjde o dosud nevídaný podvod a klam.

 

Vytvoří světelnou show na nebeské klenbě , pomocí projektu BLUE BEAM.

Jistě jste si všimli jak nás celá léta programují s ufo pomocí různých propagandistických filmů, dokumentů převážně z dílny hollywoodu, o kterém si myslím všichni víme komu patří – zednářské lóži.

Vždy všechny tyto informace vypouští s určitým CÍLEM A ZÁMĚREM.

Konkrétně tento rok uvolnili plno informací o tom, že jsou s nimi v kontaktu, přímo Izraelský generál to oficiálně prohlásil již v roce 2020. (opět Izrael). Ale videí a prohlášení neustále přibývá, nejvíce od roku 2012. Připravují nás na to skutečně dlouho. 

Už jenom filmy jako např. ET mimozemšťan, Vetřelec, Star Wars, Star Trek, Venom a dalšími filmy ve kterých nás s nimi seznamovali.

 

 

 

 

Řekli však, že ještě není lidstvo na kontakt s nimi „připraveno.“

 

Jsou to opět zavádějící a programovací prohlášení, které mají připravit lidskou mysl na přijetí falešného mesiáše. 

Je to spjaté samozřejmě s CERNEM, kde se pokoušejí spojit s démonskými silami,již se jim to podařilo a proto i chystají tuto světelnou show na nebi, která zmanipuluje a připraví tak lidskou mysl na naplnění jejich sionistického plánu.

Učí tedy lidi sympatizovat s démony, proto chystají FALEŠNOU invazi ,,ufo,, pomocí projektu BLUE BEAM – Muskovo projektu Neuralink. Proto instalují satelity a sítě 5G. Poslední kartou budou mimozemšťané – před příchodem falešného mesiáše. Proto i všechny tyto dokumenty, filmy s ufo..Programují tak opět lidi, aby je potom stáhli na svou stranu.

 

Doktorka Carol Rosin – bývalá tisková mluvčí Wernhera von Brauna popisuje poslední slova Wernhera von Brauna, kdy jí řekl těsně před smrtí, že poslední kartou budou mimozemšťané – mimozemská falešná invaze a že to bude všechno LEŽ. Včetně všech kosmických zbraní, lodí a veškerého NASA vybavení. Má to dle něj pouze za úkol zmanipulovat myšlení lidstva a uvést lidi do hypnozy, aby uvěřili vládám a systému, který přirpavují.

 

PODÍVEJTE SE NA VIDEO :

 


A především proto , aby s tím lidé sympatizovali a uvítali systém, který přijde.

Jsou to padlí démoni. Jen „moderní svět“ jim říká ufo..Chystají světelnou show nad našemi hlavami. Bude to vskutku podívaná. Nebeská klenba je něco jako plátno, viděli jsme to např. ve Simpsnech či harrym potterovi, kde nám krásně znázornili kopuli…na které budou vysílat HOLOGRAMY, tím tak zmanipulují myšlení společnosti a naprogramují je na antikristovo ,,jednotné vědomí,,….

Doporučuji si všem vyhledat, co je projekt BLUE BEAM.

 

 


 

 

Přidávám článek, který jsem psala již před pár měsíci a rozhodně zde nesmí chybět.

 

Co je důležité vědět o projektu BLUE BEAM. 

 

Vše je spojené s intalací a zapojení 5G po celém světě. Budou promítány HOLOGRAMY a různá „znamení“ a „zázraky“ na nebi. Je to antikristova hra. Také je připravená již zmíněná falešná invaze ufo. Budou promítat falešnou invazi a nakonec s nimi „vyjednávat“. Víme, že ufo jsou padlí démoni – dnes jim pouze říká „moderní svět“ ufo. 

Jsou to vše padlí démoni, kteří byli svrženi spolu s ďáblem na zem ( jeho přisluhovači, co zde svádí lidstvo). 

A toto vše budou hologramy.

Je to řízené. Satan se rád vydává za světlo (NEBOŤ JE SVĚTLONOŠ)

 

2 korintským 11,14-15

14 A není divu, vždyť sám satan se převléká za anděla světla;

15 není tedy nic překvapujícího na tom, že se jeho služebníci převlékají za služebníky spravedlnosti. Jejich konec bude jako jejich skutky!

 

Proto se nenechte oklamat. 

 

Projekt má vést ke zmanipulování všech dosavadních archeologických znalostí. Zároveň dojde k „novým objevům“, které objasní, že doktríny ze všech známých náboženství jsou chybné a mylné.

(Vatikán a všechna náboženství padnou.)

Autorita církví bude natolik otřesena, že věřící doslova ztratí půdu pod nohama. 

NWO – NOVÝ SVĚTOVÝ ŘÁD – JDE HLAVNĚ PO KŘESŤANSTVÍ.

(To znamená jejich hlavní cíl – konec a zákaz křesťanství)

 

A potom se jim pod nos „strčí“ NOVÁ VÍRA – VÍRA V ANTIKRISTA – NEW AGE neboli „ZLATÝ VĚK“ , která je uklidní, a poskytne jim potřebné informace.“

 

Projekt Blue Beam má zmanipulovat naše myšlení

 

„Jsme na hranici globálních přeměn. Potřebujeme dobře řízenou velkou krizi, pod jejímž vlivem národy přijmou Nový světový řád,“

–  řekl v roce 1994 David Rockefeller.

 

 


Blue Beam může fungovat lokálně

 

V konkrétním regionu může třeba vyvolat nepokoje, jeho cílem je řídit myšlení mas v celoplanetárním měřítku.

Blue Beam dokáže vyvolávat i pocity euforie.

Projekt dokáže vyvolat globální mystifikace typu „INVAZE Z VESMÍRU“ či FALEŠNÉ napodobení 2. příchodu Krista, např. také falešné vytržení, ve které žel uvěří velký počet lidí.

Vytržení je falešná doktrína , díky projektu Blue Beam tomu lidé uvěří. Žádné vytržení nebude, je to jezuitská doktrína.

Cílem Blue Beam je přimět lidstvo uvěřit v nejrůznější „POSELSTVÍ z nebes a „ZÁZRAKY“.

Američané a Evropané už nevěří v křesťanské ideály a jejich morální měřítka dost pokulhávají. Proto je načase stanovit novou víru – NEW AGE a přivést nového  FALEŠNÉHO Mesiáše – ANTIKRISTA.

Nakonec bude nastolen Nový světový řád (NWO – ANTIKRISTŮV SYSTÉM – ZLATÝ VĚK – NEW AGE)

Nová celosvětová víra má zlikvidovat zbytky křesťanství i ostatních náboženství, definitivně nabourat institut rodiny, rozvrátit vědu a umění a realizovat tak JEDNOTNÉ VIDĚNÍ SVĚTA.

Na Zemi pak vznikne jediný stát, jediné vojsko a jediná kultura – NEW AGE.

 

Strategie projektu má čtyři kroky:

Cílem prvního kroku je psychologická příprava. Dojde ke zmanipulování všech dosavadních archeologických znalostí. Zároveň dojde k „novým objevům“, které objasní, že doktríny ze všech známých náboženství jsou chybné a mylné. Autorita církví bude natolik otřesena, že věřící doslova ztratí půdu pod nohama. A potom se jim pod nos „strčí“ nová víra, která je uklidní, a poskytne jim potřebné informace.

(VÍRA NEW AGE – VÍRA ANTIKRISTA (FALEŠNÉHO MESIÁŠE – KABALA)

Tato etapa probíhá už nyní. Ohlupuje nás televize, ruší se zavedené vzdělávací systémy, a mravní a kulturní úroveň lidstva postupně upadá.

DRUHÝ KROK nám nabídne „ÚŽASNOU SVĚTELNOU SHOW“ V ATMOSFÉŘE. Pomocí NEURALINK.

Na mnoha místech planety budou lidé svědky laserové projekce holografických obrazů s 3D ozvučením. Obraz nového „boha“ – ANTIKRISTA promluví k lidem v jejich jazyce. Věřící budou uvedeni do transu a jejich vědomí přijme VIRTUÁLNÍ REALITU za svou.

Globální mystifikace vyvolá nepokoje na celém světě.

S tím souvisí PROTOKOLY SIONSKÝCH MUDRCŮ, KDE JE VŠE TOTO POPSÁNO.

Náboženská agitace pro Nový světový řád byla údajně již testována v odlehlé pouštní oblasti Sahary, kde byla pozorována holografická projekce obrazu Krista a jeho matky Marie.

TŘETÍ KROK bude telepatické působení na lidstvo. Mělo by dojít k obousměrnému telepaticko-elektronickému spojení, kdy by lidstvo měly začít ovládat vlny ELF (Extra Low Frequency), VLF (Very Low Frequency) a LF (Low Frequency). ( VŠE MÁ SPOJITOST S 5G ! ) Ve finále by nás to mělo dovést k přesvědčení, že k nám promlouvá „Bůh“. Prvky lidského vědomí ale musí být upraveny tak, aby jím bylo možné manipulovat.

ČTVRTÝ KROK nám předvede nepochopitelné vesmírné události, které budou opět výsledkem vyspělé technologie ANIMOVANÉ HOLOGRAMY. Nejdřív se má lidstvu vnutit představa trvalého nebezpečí INVAZE Z VESMÍRU, což umožní nové vyzbrojování zaměřené na kosmický prostor. Ozbrojené síly se nakonec dostanou pod velení Spojených národů ovládaných Ilumináty. Druhá etapa tohoto kroku přiměje lidstvo uvěřit i v „hodné mimozemšťany“, kteří nás přijdou „ochránit“ před těmi zlými.

 

 

 


Ve 3.etapě budeme podrobeni ABSOLUTNÍ ELEKTRONICKÉ A OPTICKÉ KONTROLE. Ta v nás má vyvolat nepřetržitý stres, který povede k vlnám sebevražd, násilí a všeobecného psychologického chaosu. Proto bychom si měli dávat pozor na nové Mesiáše, samozvané proroky a láskyplné „osvoboditele“ už nyní. Vůle lidstva bude nakonec zlomena a celou planetu ovládne nová TECHNOKRATICKÁ ELITA 

– ANTIKRIST – FALEŠNÝ MESIÁŠ A JEHO SYSTÉM.

Výsledkem projektu Blue Beam jsou už nyní Afghánistán, Irák, Egypt, Tunisko a Libye.

Pokud tedy někdo hltá covid podvod, brání NASA podvody , tím spíše se chytí na tuto podvodnou show.

Dávejte pozor , aby jste nebyli svedeni. Neboť mají tak vyspělé technologie, které jsou od nerozeznání od reality. V dnešní době mohou cokoliv. A tuto světelnou show opravdu chystají. Sergei Monast před ní nevaroval jen tak.

 

Satan se opět vysmívá Bohu (jako vždy) tím, že všechny přiměje vzhlížet k obloze na falešné balónky, které byly 12.2.2023 hlášeny jako „roje neidentifikovaných objektů“ nad Kanadou. 

Nechává tento oklamaný svět, kterého oslepil a oklamal, aby odmítl Ježíše, aby hledal svého falešného spasitele, protože je blízko jejich falešné vykoupení, a to všechno přijde skrze falešné znamení lživých divů (projekt Blue Beam) obrazů vesmírných lodí a ufo.

 

PROJEKT BLUE BEAM neboli masivní holografická falešná invaze mimozemšťanů je navržená tak, aby způsobila sjednocení světa pod NWO. 

Holografická show projectu BLUE BEAM v SEATTLU na oslavu Nového roku 2021 

 

 


„NÁRODNÍ ZPRAVODAJSKÝ MANAŽER PRO LETECTVÍ“, NEBOLI AMERICKÁ LETECKÁ SÍLA  PŘICHÁZÍ S FAKE ALIEN INVASION, UDĚLAJÍ MIMOZEMSKOU INVAZI, ABY ZAČALI VLÁDU JEDNOHO SVĚTA.

ŘÍKAJÍ, ŽE MUSÍME SOUHLASIT S TÍM, ŽE SE SPOJÍME A BOJOVAT A CHRÁNIT PROTI MIMOZEMŠŤANŮM, ALE MÁLO LIDÍ VÍ, ŽE VLÁDA JSOU SKUTEČNÍ DÉMONI.

A UFO ŠÍLENSTVÍ, KTERÉ UVIDÍTE NA NEBI, JE FALEŠNÉ!

POUZE K TOMU, ABY VÁS VYSTRAŠILI A ABY JSTE SE PŘIDALI NA STRANU VLÁDY A ARMÁDY, KTEŘÍ JSOU SKUTEČNÝMI MIMOZEMŠŤANY – PADLÝMI ANDĚLY – DÉMONY.

 

Připomínka .. Tolikrát jsme si říkali, že od roku 2023 začnou připravovat pódium pro velkou událost…

Projekt modrý paprsek – BLUE BEAM a velká válka (obě se zdá být na obzoru)

Říkáme to už roky..

Vždycky jsem říkala, že projekt blue beam bude jedna z největších falešných událostí vůbec.

„Mimozemšťané“ jsou padlí andělé (Fallen Angels).

Pokud tomu nerozumíte, budete během Antikristovy vlády velmi podvedeni.Pro ty, kteří nemilují pravdu, přichází mocný klam

2 Tesalonickým 2: 1-12

1 Pokud jde o příchod Pána Ježíše, kolem něhož budeme shromážděni, prosíme vás, bratři,

2 abyste se nedali snadno vyvést z rovnováhy nebo vylekat nějakým projevem ducha nebo řečí či listem, domněle pocházejícím od nás, jako by den Páně měl už nastat.

3 Žádným způsobem se nedejte od nikoho oklamat, protože nenastane, dokud nedojde ke vzpouře proti Bohu a neobjeví se člověk nepravosti, Syn zatracení.

4 Ten se postaví na odpor a ‚povýší se nade všecko, co má jméno Boží‘ nebo čemu se vzdává božská pocta. Dokonce ‚usedne v chrámu Božím‘ a bude se vydávat za Boha.

5 Nevzpomínáte si, že jsem vám to říkal, ještě když jsem byl u vás?

6 Víte přece, co zatím brání tomu, aby se ukázal dříve, než přijde jeho čas.

7 Ta nepravost již působí, ale jen skrytě, dokud nebude odstraněn z cesty ten, kdo tomu brání.

8 A pak se ukáže ten zlý, kterého Pán Ježíš ‚zabije dechem svých úst‘ a zničí svým slavným příchodem.

9 Ten zlý přijde v moci satanově, bude konat kdejaký mocný čin, klamná znamení a zázraky

10 a všemožnou nepravostí bude svádět ty, kdo jdou k záhubě, neboť nepřijali a nemilovali pravdu, která by je zachránila.

11 Proto je Bůh vydává do moci klamu, aby uvěřili lži.

12 Tak budou odsouzeni všichni, kdo neuvěřili pravdě, ale nalezli zalíbení v nepravosti.

 
V roce 95 n.l. napsal apoštol Jan Zjevení. Zmínil, že tyto „žabí bytosti“ jsou ve skutečnosti démoni.

Zmínil také, že vykonávají znamení a v posledních dnech budou společně se světovými vůdci bojovat proti Bohu.

*Pomocí projektu Blue Beam*.

,,Tehdy jsem uviděl z úst draka, z úst šelmy a z úst falešného proroka vycházet tři nečisté duchy podobné žabám. 14 Jsou to duchové démonů, kteří konají divy a vycházejí ke králům země a celého světa, aby je shromáždili k bitvě toho velikého dne Všemohoucího Boha.“.

– Zjevení 16: 13-14

 

Naty a Péťa

 


By BEZ PRAVDY NENÍ ŽIVOT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás také zajímat