BILL GATES NAŘÍDIL, ABY VLÁDA DALA NA ČERNOU LISTINU (BLACK LIST) OBČANY, KTEŘÍ SDÍLEJÍ „NEMAINSTREAMOVÝ“ OBSAH

BILL GATES NAŘÍDIL, ABY VLÁDA DALA NA ČERNOU LISTINU (BLACK LIST)

OBČANY, KTEŘÍ SDÍLEJÍ „NEMAINSTREAMOVÝ“ OBSAH 

Bill Gates nyní hrozí deaktivací počítačů uživatelů, kteří sdílejí dle sionistických elit takzvané „dezinformace“ online, protože sionisté jako Bill Gates a WEF pokračují v přípravě na autoritářském plánu cenzurovat veškerou alternativní opozici, kriminalizovat takzvané „dezinformace“ a instalovat loutkové vlády v tzv. „liberálních demokraciích“ po celém světě.

Bill Gates a sionistická elita moc dobře ví, že lidé se nespokojí s pobytem ve vězení za jejich zločiny proti lidskosti, proto začal být stále optimističtější ohledně odstranění svobody slova na sociálních sítích a internetu.

Cestuje po světě svým soukromým letadlem a stěžuje si na „dezinformace“ každému, kdo jeho psychopatickým technologickým „vizím“ naslouchá.

V Austrálii řekl státem financovanému ABC, že spolupracuje s technologickými platformami na vymýcení uživatelů sociálních médií, kteří mluví a ozývají se proti jejich sionistické agendě.

Nynější generální ředitel Microsoftu – Satya Nadella tento týden řekl, že lidé sdílející „dezinformace“ by neměli být chráněni zákony o svobodě projevu.

Podle jeho názoru svět potřebuje novou Ženevskou úmluvu, která by jednala s každým, kdo se odváží sdílet informace, které odhalují sionistickou elitu a jejich plány.

Správně – generální ředitel Microsoftu srovnává svobodu projevu na internetu s mezinárodním právem, které upravuje ozbrojené konflikty.

Snažte se pozorně pochopit jeho slova – generální ředitel Microsoftu ve skutečnosti přiznává, že to je součástí elitní vize Nového světového řádu.

Bill Gates a sionistická elita nemluví jen o potlačování svobody slova.

Zatímco píšeme, tiše a lstivě umisťují domino, aby zcela VYMAZALI zákonná práva obyčejných lidí na nesouhlas s jejich agendou Nového světového řádu.

Ve Spojeném království je nyní oficiální vládní politikou, že nezávislé zprávy a běžní uživatelé sociálních médií nemohou publikovat „dezinformace“, ale The Guardian, BBC, Disney a Netflix mohou.

Ano, je to tak – nedávno podepsaný Zákon o online bezpečnosti označuje zveřejnění „nepravdivých informací“ za trestný čin, za který lze uložit až ROK vězení,…pokud nejste mainstreamová média, v takovém případě je to zcela legální.

Pokud si myslíte, že ani zkorumpovaná a nabubřelá sionistická elita, která nám vládne, by se nikdy neodvážila být tak do očí bijící, podívejte se na paragraf 179, který zakazuje zveřejňovat nepravdivé informace s úmyslem ublížit:

…a pak se podívejte na paragraf 180, který vyjímá a ospravedlňuje všechna mainstreamová média z tohoto nového zákona:

Je to cokoliv s čím Bill Gates a globální sionistická elita nesouhlasí a zejména cokoli, co odhaluje jejich agendu.

 

Vítejte v moderní definici „svobody projevu“, kde mají mainstreamová média přímo a výslovně povoleno „vědomě zveřejňovat nepravdivé informace s úmyslem způsobit netriviální újmu“, zatímco nezávislá média a lidé jako vy mohou být posláni do vězení na rok za vyvolání jejich lží, které manipulují celé lidstvo.

Není to jen Velká Británie.

Děje se to i v USA.

Slyšení Big Tech Senate začala minulý týden a vedení sociálních médií již podporuje nový „zákon o bezpečnosti dětí online“.

Díky vlastnímu zákonu EU o digitálních službách, který v Evropě vstoupí v platnost koncem tohoto měsíce, a veškerému zaměření na „dezinformace“ na lednovém summitu WEF v Davosu můžeme vidět dlouho slibované potlačení svobody projevu na internetu po celém světě.

To samé v Irsku. Irská vláda chce přijmout zákon, který by umožnil uvěznit lidi za vlastnění memů, karikatur nebo jakéhokoli obsahu, který by mohl být považován za „nenávistný“. Irská vláda chce lidi stíhat za pravdiá meme (vtipné obrázky) poukazující na sionistickou agendu s cílem ovládnout celý svět.

Až takto daleko to zašlo.

Do vězení za pouhý obrázek odhalující jejich agendu…Ve věznicích budou sedět lidé, co vlastní meme odhalující agendu Nového světového řádu. Zatímco skuteční vrazi budou na svobodě a stíhat ty, co chtějí žít normální život beze strachu, útlaku a jejich lží.

Sionisté udělají vše pro to, aby omezili svobodu a hlavně nedovolí nikomu šířit pravdu.

Žijeme ve znepokojivé době.

Jako ti, kteří přežili psychózu masové formace a vidí skrze psyops – psychologické mk-ultra operace, není přehnané říci, že budoucnost lidstva nyní závisí na rozhodnutích, která učiníme od této chvíle.

Koneckonců nemůžeme říci, že jsme nebyli varováni před jejich autoritářskými sionistickými plány.

 

By BEZ PRAVDY NENÍ ŽIVOT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás také zajímat