UMĚLÁ INTELIGENCE PŘEDPOVÍDÁ 8 SCÉNÁŘŮ, KTERÉ BY MOHLY VYVOLAT TŘETÍ SVĚTOVOU VÁLKU – ZEMĚ JSOU VE VOJENSKÉ POHOTOVOSTI A PŘIPRAVUJÍ SE NA VÁLKU VELKÉHO ROZSAHU

UMĚLÁ INTELIGENCE PŘEDPOVÍDÁ 8 SCÉNÁŘŮ, KTERÉ BY MOHLY VYVOLAT TŘETÍ SVĚTOVOU VÁLKU

ZEMĚ JSOU VE VOJENSKÉ POHOTOVOSTI A PŘIPRAVUJÍ SE NA VÁLKU VELKÉHO ROZSAHU

Umělá inteligence předpověděla faktory, které by mohly vyvolat apokalyptickou třetí světovou válku – a změnit svět, jak ho známe.

Nejsou to předpovědi, ale spíš scénáře, které lidem nastiňují aby byli v obraze o tom jak by mohl začít jimi naplánovaný a řízený světový konflikt, který si většina lidí (99% populace) nedokáže v dnešní době představit.

Vzhledem k tomu, co se děje zejména na Blízkém východě, jsou tyto scénáře víc než reálné.

A to už jen z důvodu jak lidi jednotlivé loutkové vlády neustále připravují na válku – jako např. Česká republika, Německo , Ukrajina, Velká Británie a Švédsko – tyto státy jsou ve vojenské pohotovosti a připravují se na válku velkého rozsahu.

Nejrůznější generálové, politici a úředníci veřejně hovoří o tom, že 3. světová válka je téměř tady.

Nadřízení NATO se už nějakou dobu zapojují do napumpovaných válečných řečí.

Ve Velké Británie se také připravují.

Před čtrnácti dny Grant Shapps, který v současné době působí jako ministr obrany Spojeného království, oznámil, že se blíží válka.

Publiku v Lancaster House řekl, že se posouváme ‚z poválečného do předválečného světa‘.

Šéf armády generál Sir Patrick Sanders pokračoval v tomto tématu během projevu na vojenské konferenci minulý týden.

Nejprve charakterizoval britský lid jako „předválečnou generaci“. Poté nás vyzval, abychom položili ‚základy pro „národní mobilizaci“‚. Dokonce naznačil možnost odvodu – mobilizace.


Těmito scénáři vytvořenými umělou inteligencí, se snaží lidem nastínit neschopnost lidí v řízení světa, tak aby dobrovolně přistoupili na kontrolu umělé inteligence řízenou roboty, klony, transhumanisty – kyborgy.

Chtějí lidem nastínit jejich neschopnost, tak aby vše v budoucnu řídila umělá inteligence. To zapadá přesně do plánu sionistických elit, které ji řidí.

 

Sion elity jednoduše chtějí vyvolat třetí světovou válku, protože je to součást sionistického procesu řízení – Great Resetu – neboli Velkého resetu, kdy musí tento starý systém úplně padnout – zbourat, aby mohli z jeho trosek vybudovat Nový systém pod kontrolou umělé inteligence a neskrývané nadvlády SIONU – Izraele, který se stane již neskrývanou světovou velmocí ovládanou falešným mesiášem (antikristem), který bude umělou inteligenci řídit a ovládat tak celý svět – SYSTÉM ŠELMY.

O tom jsme psali v tomto článku :

KLAUS SCHWAB: „KDO OVLÁDNE UMĚLOU INTELIGENCI, STANE SE PÁNEM SVĚTA“

Falešný mesiáš

Antikrist – Dajjal

Spasitel na kterého naivně čeká tento svět

ChatGPT tedy odhalil osm děsivých scénářů, které by mohly donutit světové vůdce vést války po celém světě – vedoucí ke smrti milionů lidí.

Sun dal ChatGPT výzvu a zeptal se, co by mohlo vést ke třetí světové válce.

AI (Umělá inteligence) – která běží na pokročilém strojovém učení – předpověděla osm různých faktorů, které by mohly způsobit, že se situace vymkne kontrole.

Jejich hlavním cílem je obětovat v této válce Evropu a Ameriku – ZÁPAD, který je na pokraji kolapsu. Nejen ekonomicky, ale i po suverénní a geopolitické stránce, chtějí západ dostat na úplné dno, aby se Izrael – Nový blízký východ stal Novým centrem světové moci – tzv. Novou Evropou, jak řekl na jedné konferenci saudský korunní princ Bin Salman.

ChatGPT nabídl fascinující seznam faktorů, které by mohly přispět k vypuknutí světového konfliktu.

ChatGPT napsal:

„V hypotetickém scénáři by 3. světová válka mohla potenciálně začít kvůli kombinaci složitých geopolitických, ekonomických a sociálních faktorů.“

Války na Ukrajině a v Gaze, stejně jako rostoucí napětí v Koreji a Číně jsou často označovány za územní spory v jejich jádru.

V průběhu let se staly stále složitějšími – ale boj o půdu, se stal krvavým. ChatGPT napsal, že pokud budou tyto spory o půdu nadále eskalovat, mohlo by to převrátit misku vah jen natolik, aby vyvolalo další světovou válku – nebo dokonce několik po celém světě.

Válka v Gaze, která způsobila obrovské lidské utrpení by mohla vést k širšímu konfliktu v regionu zahrnujícím několik jaderných států a regionálních mocností. 

Hlavní roli v tomto hraje USA – Izrael a Írán mezi kterými to začíná opravdu eskalovat a existuje velké riziko vypuknutí třetí světové války v důsledku vyprovokování Íránu – Izraelem a USA, o co se snaží.

Všechny tyto faktory by mohly vést k milionům mrtvých při vypuknutí války, která by byla první velkou válkou mezi Východem a Západem, což je hlavním cílem sionistů, kteří chtějí poštvat VÝCHOD proti ZÁPADU, aby poté ovládli zbylý přeživší svět, kterému budou poté vládnout. Kde se dva perou – třetí vyhrává.

Hlavní roli hraje také Čína a čínský nárok na Tchaj-wan, to je jedním z takových případů, kdy by mohly létat jiskry.

Čína by mohla zahájit plnohodnotnou invazi, aby absorbovala Tchaj-wan do čínské pevniny.

Peking již pohrozil, že podnítí nekontrolovanou eskalaci a totální válku kvůli jednomu „nedorozumění“, jak se prezident Si Ťin-pching snaží otisknout svou autoritu.

Tento národ bude hlavním bodem vzplanutí mezi USA a Pekingem – s potenciální invazí, která donutí USA opustit ostrov nebo čelit rozsáhlé válce s Čínou, která by mohla mít ničivé následky včetně třetí světové války.

Podle ChatGPT by vzestup jednotlivých vůdců prosazujících agresivní zahraniční politiku mohl přispět ke zvýšenému napětí a poruchám v mírové komunikaci.

V současné době se Amerika cítí ohrožena vzestupem Číny v obavách, že by se mohla stát další velmocí světa.

To vyústilo v nepřátelské vztahy mezi oběma národy, které by v nejhorším případě mohly přerůst ve velkou válku.

Podobně by mohla být ruská nejistota kolem NATO – vojenské aliance zemí po celém světě.

V narůstající nepřátelské situaci se Amerika a Evropa budou vnímat jako spojenci pracující proti režimům jako Severní Korea, Čína a Rusko.

A to je přesně ten scénář, kdy bude celá Evropa a celý ZÁPAD obětován.

Proto nás vedou do války se supervelmocemi proti kterým nemáme rozhodně šanci.

Což by mělo být všem jasné , pokud se tedy neřídí mediální sionistickou propagandou, která do lidí hustí , že bychom se měli připravit na válku s Ruskem, či snad Blízkým východem – Íránem.

Je to doslova genocida, do které vedou jednotlivé národy, aby nás doslova v této válce obětovali. Tak jako to dělají s nevinnými Palestinci, kteří pouze brání své území.

 

Nutno podotknout, že všechny tyto „politické boje“, jsou pouhá show a že veškeré světové dění, pády režimů, vzestupy nových režimů, války a všechny konflikty řídí okultní sionistické pozadí jehož cílem je zbourání tohoto starého systému (kapitalismu), redukce populace a následné nastolení Nového světového řádu, který bude úplně jiný než systém na který jsme byli zvyklí.

Veškeré politické boje jsou HROU, která vás má rozptýlit, aby jste si v této show vybrali stranu a dali hlas buďto červeným a nebo modrým, zatímco tvůrci a majitelé této hry jsou v pozadí a smějí se jak se mezi sebou dohadujete o tom kdo je lepší a fandíte jedné či druhé straně, která je v rukou těch samých, kteří tu HRU řídí a vytváří, aby zabavili vaši mysl a nepřišli jste na to, kdo je v pozadí této řízené show.

 

To znamená, že i tento konflikt bude a je řízený za účelem dosáhnutí výsledku, který má za úkol zničit starý systém na který jsme byli zvyklí a nastolit Nový světový řád – jednu světovou vládu vedenou již neskrytými SION elitami, které tento konflikt řídí za účelem odhalení jejich hlavního cíle – představení falešného mesiáše, který tuto válku zastaví a nastolí falešný mír, který poté nebude moct kdokoliv narušit.

Vše je domluveno dávno dopředu a režiséři této show jsou hlavními aktéry této války, která nyní eskaluje na Blízkém východě přesně podle jejich plánu, tak aby vyvolala třetí světovou válku po které SION elity – satanova synagoga ovládne celý svět, padne jí do náruče veškerý majetek a stane se pánem nad jimi vytvořenou technologií – umělou inteligencí , kterou budou řídit celý svět.

Toto je obrázek vytvořený umělou inteligencí
– ilustrace válečného – poválečného světa řízeným AI

By BEZ PRAVDY NENÍ ŽIVOT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás také zajímat