KLAUS SCHWAB: „KDO OVLÁDNE UMĚLOU INTELIGENCI, STANE SE PÁNEM SVĚTA“

KLAUS SCHWAB: „KDO OVLÁDNE UMĚLOU INTELIGENCI, STANE SE PÁNEM SVĚTA“ Vedoucí Světového ekonomického fóra Klaus Schwab prohlásil, že kdokoli zvládne ovládat technologii umělé inteligence, stane se PÁNEM CELÉHO SVĚTA.

Tento článek je o nebezpečí umělé inteligence a elitářských technokratických praktikách, které tato nebezpečná technologie představuje.

Spojené arabské emiráty

 

13. až 15. února představil Schwab předseda schůze Mohammed bin Abdullah Al Gergawi UMĚLOU INTELIGENCI.

V nedávno vydaném vzpomínkovém filmu k desátému výročí summitu světové vlády je Schwab úvodním řečníkem.

World Government Summit byl založen v roce 2013 jako „Government Summit“ absolutním monarchou Dubaje Mohammedem bin Rashidem al Maktoum (je také předsedou vlády Spojených arabských emirátů).

Podle Schwaba setkání fungovalo jako „menší bratr“ výročního zasedání Světového ekonomického fóra v Davosu.

V roce 2016 byl Summit vlády povýšen na organizaci a název se změnil na „Summit světové vlády“, aby odrážel její ambice hrát větší roli na mezinárodní scéně a posílit spolupráci s globálními institucemi a organizacemi, jako je OSN, WEF a Světová banka.

Účelem fóra je vytvořit platformu znalostí na průsečíku mezi VLÁDOU, FUTURISMEM, TECHNOLOGIÍ A INOVACEMI.

 


Dnes je Summit světové vlády z velké části jejich pobočkou na Blízkém východě, zatímco Dubaj zase slouží jako LABORATOŘ, kde lze testovat futuristické koncepty a technologie, které Schwab propaguje ve svých knihách. Je to FUTURISTICKÉ MĚSTO TECHNOLOGIÍ.

Futuristická modelová země a představuje vlastní tzv. Mekku všech FUTURISTŮ.

Letos například Spojené arabské emiráty oznámily svůj záměr spustit DIGITÁLNÍ MĚNU centrální banky.

Organizace spojených národů (OSN) se od počátku účastnila jako strategický partner. Od té doby se připojila řada pomocných orgánů jako UNESCO, UNICEF, ILO a WHO.

To také ukazuje, že WEF a OSN již několik let úzce spolupracují, než se jejich partnerství v červnu 2019 stalo oficiálním.

V letošním roce se v Dubaji bude konat také klimatická schůzka OSN COP28. Vzhledem k tomu, že se v zemi nacházejí šesté největší světové zásoby ROPY a sedmnácté největší zásoby zemního PLYNU, bude nepochybně trochu obtížné brát jejich obavy o klima vážně.Bohatství celé země a futuristická metropole Dubaj byly vybudovány s pomocí gigantických příjmů z ropy.

Jejich závazek se spíše týká technologické transformace, kterou motivuje „klimatická krize“.

Spojené arabské emiráty jsou autokratickou monarchií bez lidového zastoupení a dopustily se mnoha porušování lidských práv.

To, že Klaus Schwab nevidí v úzké spolupráci problémy, je snad pochopitelné. Není povolena žádná opozice, která by mohla říci jasné NE futuristické agendě KONTROLY A SLEDOVÁNÍ.

O to hůře stravitelná je však skutečnost, že údajně „humanitární“ OSN je v jasnéˇ partnerství s autoritářskými a mocnými vůdci.

Letošního setkání se kromě Klause Schwaba zúčastnila řada věrných loutek agendy jako šéf Světové obchodní organizace Ngozi Iweala, šéfka MMF Kristalina Georgieva, šéf WHO Tedros Ghebreyesus (Tedros tam byl už v roce 2018 a hovořil o vytvoření světa bez pandemií !!, Henrietta Fore (UNICEF), Nick Clegg (Meta) a rozporuplný futurista Elon Musk (SpaceX, Neuralink – Starlink).

Summit také shromáždil řadu členských společností s úzkými vazbami na Světové ekonomické fórum jako Google, Meta, Amazon, Visa, PWC, McKinsey, Boston Consulting Group a Accenture.

 


Klaus Schwab ve svém projevu „State of the World“ prohlásil, že jsme na začátku rozsáhlé technologické transformace, která v příštích desetiletích VŠE změní.

Umělá inteligence, ale nejenom Umělá inteligence, ale i METAVERSE, VIRTUÁLNÍ REALITA a mohli bychom pokračovat dál a dál. Syntetická biologie. Náš život za deset let bude úplně JINÝ…

Podle Schwaba je důležité stát v čele tohoto vývoje, abychom nakonec obstáli jako „VLÁDCI SVĚTA“. 

…a kdo ovládá tyto technologie, bude PÁNEM světa.

 


To, o čem SCHWAB mluví, je to, že nejlépe to udělá ten poddajný, přizpůsobivý a odolný. Tedy ti, kteří vstupují na futuristickou cestu a myšlenku udržitelné utopie, kterou Schwab a WEF představují.

Řekl také, že je důležité být připraven na NEPŘÍJEMNÁ překvapení!

ČERNÉ LABUTĚ – Nepříjemná překvapení, která se nám postaví do cesty.

*(„Černá labuť“ je „nepravděpodobná a nepředvídatelná událost, která by potenciálně mohla mít vážné následky.)*

Současné globální krize, které vytvořily fragmentovaný svět, by podle Schwaba skutečně neměly být vnímány jako krize, protože jsou ve skutečnosti výrazem „hlubokých systémových TRANSFORMAČNÍCH PROCESŮ“.

TO STEJNÉ MIMICHODEM TVRDÍ STOUPENCI A ZASTÁNCI HNUTÍ NEW AGE JAKO JE QANON, ALLATRA A DALŠÍ NEW AGE HNUTÍ VEDOUCÍ LIDI ROVNOU DO NWO.

Schwab také předpovídá, že převratné procesy, které jsme viděli v posledních letech, budou ESKALOVAT. To se do značné míry řídí scénáři nastíněnými ve Scénářích budoucnosti technologií a rozvoje Rockefellerovy nadace a v iniciativě Great Transition Initiative podporované OSN.Jeho hlavní autor, futurista Paul Raskin, napsal v Journey to Earthland: The Great Transition to Planetary Civilization (2016):

„…různé spouštěče by mohly vyvolat všeobecnou celosystémovou krizi. Stručně řečeno, náhlá změna klimatu by mohla způsobit nedostatek potravin, ekonomickou nestabilitu, masovou migraci a konflikty. Pandemie, kterou šíří mobilní bohatí a vykořenění chudí, by mohla zavlnit široko daleko a přemoci zdravotnická zařízení. Zmatek vyvolaný makroteroristickým útokem by mohl přejít do degenerativního cyklu násilí a nepořádku. Absolutní nedostatek životně důležitých zdrojů, jako je voda, ropa a orná půda, by mohl vyvolat tsunami chaosu. Kolaps globálního finančního systému by mohl zažehnout kaskádu řetězových narušení.“

VŠE MAJÍ DOPŘEDU NAPLÁNOVANÉ. VŠECHNY KRIZE JSOU UMĚLE VYVOLANÉ A ÚČELOVĚ ŘÍZNÉ

Nejde o to vrátit se do světa, jak existoval před vypuknutím krizí. Dochází k tomu, že starý svět je rozbit na kusy, aby nový a „lepší“ řád mohl povstat jako Fénix.


 

NOVÝ SVĚTOVÝ ŘÁD

Stále o tom píšeme..

Schwab mluví o tom, že „my“ musíme svět znovu GLOBALIZOVAT. Ale tentokrát s novým managementem, který dokáže účinně „sanitizovat oxid uhličitý“ a dovést svět k nulovým emisím do roku 2050.

Fáze, zrozená ze systémové krize, vybízí k systémové reakci.

PROBLÉM – NEPŘÍTEL – ŘEŠENÍ – SPASITEL

Revitalizovaná OSN

Zde vstupuje na scénu Organizace spojených národů jako SPASITEL.

Během summitu generální tajemník OSN António Guterres v projevu z ústředí OSN uvedl, že Světový vládní summit vytvořil globální platformu, která pomůže utvářet vlády budoucnosti.

Guterres hovořil o potřebě posílit globální vládnutí, aby bylo možné se vypořádat s „klimatickou katastrofou“ a také splnit globální cíle udržitelnosti:

Potřebujeme, aby všichni – v soukromém sektoru, občanské společnosti i mimo ni – spolupracovali pro „společné dobro“ – NWO.

„To je naše SPOLEČNÁ AGENDA.“ António Guterres

 


Guterres věří, že má odpověď na systémovou krizi, která zasáhla svět po pandemii a válce na Ukrajině.

Naše společná AGENDA OSN – AGENDA 30, která byla představena v roce 2021 a očekává se, že bude přijata na Summitu budoucnosti v září 2024, nabídne zcela NOVÝ SOUBOR nástrojů pro efektivní řízení světových krizí (a světové populace). Přesněji řečeno, plánovaná Emergency Platform má shromáždit vybrané zástupce globální komunity (orgány OSN, korporace a občanskou společnost) k řešení „nouzových situací“, jako jsou „klimatické krize“, „pandemie“..

To bude mít dalekosáhlé důsledky.

OSN bude používána jako koordinační platforma k implementaci drakonických opatření využívajících velká data a SLEDOVACÍ TECHNOLOGIE za účelem ochrany zájmů a zdrojů – NOVÁ MOCENSKÁ ELITA.

Summit světové vlády poskytuje fórum, kde se všechny tyto myšlenky uplatňují. Mají v úmyslu nejen zkoušet a předvídat budoucí vývoj, ale také ho pomáhat nasměrovat požadovaným směrem.

Jak řekl Klaus Schwab během The Great Narrative Meeting v Dubaji v listopadu 2021:

Abychom utvářeli budoucnost. Nejprve si musíte představit budoucnost. Musíte navrhnout budoucnost. A pak VŠE musíte provést.

Prostřednictvím interaktivního nástroje WGS „Technology Radar“ můžete také nahlédnout do budoucnosti, po které futuristé touží, a na to, jak daleko pokročil technologický vývoj v řadě různých oblastí.

Je zde identifikováno více než 150 nově vznikajících technologií, které jsou zmapovány, přičemž každá je umístěna tak, aby naznačovala její fázi vyspělosti. Kolo se čte jako mapa nad každým dystopickým sci-fi konceptem, jaký si kdy představil, a má podnadpisy jako Big Brother, Virtual Matrix a Post-Human Citizen.

 

 

Zde najdeme popisy toho, jak by mohl systém sociálního kreditu fungovat:

Různé sledovací systémy by mohly okamžitě označit občany s NÍZKÝM SKÓRE a sledovat je blíže než občany s vysokým skóre. Jakékoli ŠPATNÉ chování, BEZ OHLEDU na závažnost, bude zaznamenáno a okamžitě POTRESTÁNO pomocí auditů ROBOTICKÉ POLICIE.

 

 


Dubajské fórum budoucnosti

 

V říjnu 2022 byla v Muzeu budoucnosti poprvé uspořádána konference Dubai Future Forum. Za iniciativou stojí Dubai Future Foundation, kterou vede korunní princ šejk Hamdan bin Mohammed bin Rashid Al Maktoum.

Dubai Future Foundation ve spolupráci se Světovým ekonomickým fórem také řídí místní Centrum ČTVRTÉ PRŮMYSLOVÉ REVOLUCE ve Spojených arabských emirátech.

Na setkání se sešlo 45 mezinárodních institucí a 400 futuristů s cílem „navrhnout budoucnost“. Zde byla diskutována témata jako „Budoucnost našeho světa“, „Snižování existenčních rizik prostřednictvím PŘEDVÍDÁNI“

Agenda byla jasně propojena s budoucí agendou OSN (Myslet a jednat pro budoucí generace) prostřednictvím účasti jak UN Global Pulse, tak UN Future Forum. Mezi řečníky byli švédský transhumanista Anders Sandberg z Future of Humanity Institute.

Během setkání byla také založena Global Future Society. Aliance futuristů vytvořená, aby se Muzeum budoucnosti v Dubaji stalo domovem světových futuristů a vizionářů. Je to jako moderní ekvivalent snahy císaře Svaté říše římské Rudolfa II. shromáždit všechny přední alchymisty v Praze v 16. století.

 

 

Futuristé jsou alchymisté 21. století

 

V rozhovoru mezi Al Gergawi a kolegou futuristou Dr. Michio Kaku diskutovali o obrovských technologických změnách očekávaných v příštích 50 letech.

Stejně jako Schwab si Kaku představuje transhumanistickou budoucnost, která mění samotnou definici toho, co znamená být člověkem.

Totální splynutí mezi ČLOVĚKEM A STROJEM – ČLOVĚK 2.0.

Počítače zmizí a nahradí je čipy zabudované v lidských mozcích. „Lidé“ budou komunikovat TELEPATICKY – a budou schopni zaznamenávat své vzpomínky a emoce.

Zmizí i televize a internet bude NEUROLOGICKY ZAPOJEN. „Lidé“ budou používat kvantové počítače rychlejší a výkonnější než cokoli, co jsme dosud viděli.

Kaku také věří, že digitalizace mozku povede k tomu, že se „lidé“ stanou NESMETELNÝMI.

 

Zjevení 9:6

V těch dnech budou lidé hledat smrt, ale nenaleznou ji; budou toužit zemřít, ale smrt od nich uteče.

 

Pro futuristy se zdá, že není pochyb.

Sní o digitálním vzestupu, aby se v novém tisíciletí stali NADLIDMI.

Chtít zachovat NAŠI LIDSKOST a společnost takovou, jaká je, a vzdát se nabídky „vylepšit“ implantáty je klasifikováno jako zpětně vyhlížející a „biokonzervativní“.

Jak Klaus Schwab uvedl ve svém projevu:

Nemůžete dohnat nové technologie. Musíte být průkopníkem. Protože jinak budete na STRANĚ PORAŽENÝCH.

Svět ovládl extrémní a bizarní techno kult.

NIKDY SE TOMU NESMÍME PODDAT, NIKDY SE NESMÍME STÁT NA DÁLKU OVLADATELNÝMI, NIKDY SI NESMÍME NECHAT ČÍST NA DÁLKU MYŠLENKY.

ZACHOVEJTE SI LIDSKOST A ODMÍTNĚTE TUTO AGENDU.

 

By BEZ PRAVDY NENÍ ŽIVOT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás také zajímat