APPLE VISION PRO VIRTUÁLNÍ REALITA NAHRAZUJE SKUTEČNÝ ŽIVOT LIDÍ – LIDÉ UNIKAJÍ PŘED SKUTEČNOU REALITOU DO VIRTUÁLNÍHO SVĚTA – VR BRÝLE FUNGUJÍ JAKO MK – ULTRA

APPLE VISION PRO

VIRTUÁLNÍ REALITA NAHRAZUJE SKUTEČNÝ ŽIVOT LIDÍ

LIDÉ UNIKAJÍ PŘED SKUTEČNOU REALITOU DO VIRTUÁLNÍHO SVĚTA

VR BRÝLE FUNGUJÍ JAKO MK – ULTRA

Je to tady…

Apple Vision Pro se na americkém trhu prodávají teprve týden a už kolují první záběry lidí, kteří tuto technologii aktivně používají. Koncept této ďábelské technologie, která povede do dystopického světa, je velmi promyšlený plán zcela plnně namířený proti lidem.

Jde o ďábelskou technologii, která nahradí skutečný život lidí. Děje se to právě nyní. Po ulicích USA chodí kyborgové, kteří s touto technologií vykonávají téměř veškeré činnosti.

Jako je např. vaření, cvičení dokonce i sprchování a JÍZDA AUTEM. 

Podívejte se sami :

LIDÉ UNIKAJÍ PŘED SKUTEČNOU REALITOU DO VIRTUÁLNÍHO SVĚTA

Tato technologie má za cíl uvěznit lidskou MYSL (s tím souvisí transhumanismus) ve světě VIRTUÁLNÍ REALITY, kdy se lidem bude zdát skutečná realita zcela bez smyslu a budoucnosti, naopak od té virtuální, do které se budou chtít lidé neustále vracet. A ono to k tomu vše spěje.

Lidé jsou už unavení z problémů každonenní reality – před ekonomickými, sociálními problémy a tak rádi utíkají do virtuálního světa, kde je žádné všední a ekonomické starosti nečekají.

Kde si mouhou vytvořit svůj „vysněný“ iluzionorní svět bez válek, problémů a starostí, s kterými se skutečný svět potýká. Lidi přestává bavit skutečný svět a tak utíkají do falešného virtuálního světa. Vše je nastavené tak, aby lidé utíkali před skutečnou realitou do světa VR.

Tato technologie nakonec nahradí mobilní telefony a televizi. Lidé se postupně zbaví všech fyzických technologií a budou veškeré činnosti vykonávat skrz virtuální realitu, která uvězní jejich mysl. 

APPLE VISION PRO NAHRADÍ MOBILNÍ TELEFONY, TELEVIZE A VEŠKEROU TECHNOLOGII JEŽ JSME DOPOSUD ZNALI

Proto do této VR reality bude utíkat čím dál více lidí. A vzhledem k tomu, že tyto brýle vydala u lidí oblíbená značka Apple, bude chtít tyto VR brýle téměř každý druhý, jelikož vše, co vydá Apple je dnes považováno za něco, co musí každý mít.

Když to vidíte u mladé generace, která chce mít ten nejnovější iPhone a to i třeba přes to, že nedávno koupili ten nejnovější, ale když vyjde nový, tak automaticky ten nový zahazují nebo prodávají a kupují si ten nejnovější, protože ten předtím už je starý a nesmějí být přeci pozadu…

Jak jsme psali tak Apple souvisí s jablkem, které utrhla Eva v zahradě Eden.

Proto se logo ukousnutého jablka stalo jednou z nejslavnějších značek. Lidé tak mají na očích neustále první hřích. To za co vyměnili skutečnou Boží moudrost – informace; které dal lidem samotný Bůh v zahradě Eden. Řekl jim jak všechno Jeho stvoření funguje a Adam Eva vše chápali.

Až se vzbouřili Bohu, když Eva byla hadem svedena a podvedena tím, že jí přesvědčil aby snědla zakázané ovoce ze stromu Poznání dobrého a zlého. Vzbouřili se tak Bohu a informace od Samotného Stvořitele nás všech vyměnili za moudrost ďábla, který byl svržen na zem jako padlý anděl.

Lidstvo se nechalo svést ďáblem, hadem ze zahrady Eden, který Evu přesvědčil sníst zakázané ovoce – jablko.

A toto jablko je dnes na vašich telefonech a všech apple technologiích, které jsou připomínkou tohoto prvního hříchu skrz které lidstvo na počátku padlo.

Toto logo, které máme téměř stále na očích, je jasným odkazem za co lidstvo vyměnilo Boží moudrost, Boží lásku, Stvoření – za TECHNOLOGII.

Satan chce z lidí vytvořit transhumánní bezduché bytosti – nemyslící biroboty.

A již se to naplňuje…

Lidé, co tuto technologii používají chodí jako prázdné nádoby bez duše.

VR BRÝLE FUNGUJÍ JAKO MK ULTRA

Apple Vision Pro je pandořinou skříňkou umělé inteligence. Bude přibývat čím dál více lidí používající tuto technologii, která zcela zničí LIDSKOST, poslední kousky svobody a ovládne lidskou MYSL A DUŠI.

Po častém každodenním používaní technologie VR bude bude lidská mysl naprogramovaná a připravena na přijetí technologie ve formě čipu Neuralink, která je bude plnně ovládat. Tyto VR brýle fungují jako MK – ULTRA, které lidskou MYSL programují na přijetí transhumánních technologií , které z lidí učiní bioroboty ovládané na dálku.

Mk – Ultra je programování mysli – KONTROLA MYSLI, které je rovněž aplikováno skrz televizi, internet. Jakmile to však máte denně 24 hodin na očích skrz ZÁŘENÍ, které má pochopitelně vliv na vaši mysl a celkově vnímání, dopad bude daleko vyšší než např. u mobilu.

VR BRÝLE JSOU 100% MK – ULTRA VAŠÍ MYSLI. VŠECHNY technologie jsou namířené proti obyčejným lidem.

S pohodlnými výhodami, které to lidem „dává“, to 10x více lidem bere.

Vždy mají technologii, která je o 5 generací chytřejší , nad tou, kterou lidem dali. Jsou to sociální experimenty a špionáže MYSLI. Životy lidí řídí algoritmy, které ovládá umělá inteligence.

Vnímají pouze virtuální svět, který se stává jejich novou realitou. Takto je skutečný svět a život přestane úplně bavit. Problémy, které k životu patří.. nebudou řešit , ale naopak před nimi utíkat do virtuálního světa, který je pouhou ILUZÍ, která ovládá lidskou mysl skrz algoritmy a umělou inteligenci.

Chtějí lidi propojit s umělou inteligencí, která zcela ovládne lidské životy a přemění lidi na transhumánní.

Tato technologie souvisí s TRANSHUMANISMEM.

Vše to začalo s chytrými telefony, nyní se přesouváme do vyššího levelu – virtuální reality, na které budou lidé závislí natolik, že si rovnou nechají zabudovat do očí virtuální čočky, které budou mít stejné funkce akorát s tím, že budou zabudované a synchronizované s myslí, očima a mozkem.


ODKAZ NA SOUVISEJÍCÍ ČLÁNEK:

NEBEZPEČÍ VIRTUÁLNÍ REALITY ANEB KONCEPT FALEŠNÉHO BOŽÍHO KRÁLOVSTVÍ

SATAN WORLD

Všechny tyto technologie jsou sociální experimenty, které směřují k TRANSHUMANISMU – K PŘEMĚNĚ LIDÍ NA BIOROBOTY, KTERÉ BUDOU MOCI PROGRAMOVAT A OVLÁDAT NA DÁLKU.

Tyto technologie jsou nyní ve fázi experimentu – používá je Google, Facebook, Neuralink, Meta – to vše vyhodnocuje umělá inteligence (AI), která sbírá veškerá data, vytváří algoritmy a formuje tak lidskou osobnost k přijetí transhumánních technologií a tím vede lidstvo k totálnímu zániku – k zatracení lidských duší.

Dokonce už existují i takové sluneční brýle. Apple Vison Pro nejsou první VR brýle, které jsou na trhu, je jich daleko více, např. od Meta, Google.

Ovšem tyto Apple Vision VR brýle jsou tím přesným technologickým konceptem, kterým tato technologie vybuchne do celého světa a lidí s touto dystopickou technologií bude čím dál více přibývat, jelikož to díky zesilujícímu trendu bude chtít čím dál více lidí.

Představte si např. mladou generaci a jejich děti, kterým se tyto brýle budou dávat automaticky téměř skoro po narození. Tato generace nebude vnímat skutečný svět a bude zcela ponořena do falešného virtuálního světa, který se stane jejich novou realitou.

Spojení s umělou inteligencí, kdy je poté bude plnně ovládat skrz algoritmy a myšlenky, je konečným cílem satana a sionistických elit, které se chtějí dostat do lidské MYSLI, aby ji mohli na dálku ovládat.

Je to technoligický konečný koncept umělé inteligence, který se právě nyní rozjíždí, aniž by si lidstvo uvědomovalo následky, které se budou dít.

Již se dějí. A je potřeba to vnímat a zastavit.

Nedovolit, aby tato ďábelská technologie ovládla vaše/naše životy.

Protože takto to začíná.

Už při pohledu na lidi, kteří mají tuto technologii na očích, by jste se měli zastavit a říct si , že to není normální. Nenahání vám to strach ? Protože to by opravdu mělo. Chtějí z lidí vytvořit totální loutky ovládané umělou inteligencí (systémem šelmy).

Pokud vám záleží na lidskosti, skutečné realitě, lásce, skutečném kontaktu, tak se této technologii vyhnete.

Chtějí abychom se takto absolutně a nadobro oddělili od lidí, abychom se obklopovali nelidskými stroji – ROBOTY, robotickými psy a klony, abychom zcela zapomněli na FYZICKÝ kontakt a skutečnou reálnou komunikaci a komunikovali pouze skrz virtuální satanský svět – virtuální realitu.

Takto uvězní lidskou mysl, lidé ztratí lidskost. Nerozeznají skutečnost od reality.

Budou jako chodící trosky bez duše. Viz toto video :

READY PLAYER ONE

Zcela přesně to bylo znázorněno ve filmu Ready Player One, kde přesně znázornili koncept virtuální reality včetně dopadů na lidské životy a skutečnou realitu.

Tento film doporučujeme shlédnout a zamyslet se nad tím, co to bude pro lidi znamenat až se zcela plnně oddají této technologii a tim tak zapomenou na skutečný život – REALITU.

Lidé se totiž bojí reality a nechtějí řešit problémy, ani to, co se ve světě děje. To je rovněž znázorněno v tomto filmu, kdy se lidé raději ponoří do virtuálního světa než, aby řešili to, co se děje ve skutečném. A tak žijí v kontejnerech a buňkách, auta jsou tam na hromadách – zkrátka svět jako po válce či po velké ekonomické krizi.

Sama hlavní postava ve filmu říká, že se „narodil v roce 2027 , po cukerné krizi, kdy už problémy přestali lidé řešit a snažili se je přežít.“

Lidé defacto v tomto filmu žijí pouze ve virtuální realitě. Neřeší reálný svět , ale pouze iluzi, do které se neustále vrací. Ve VR světě jménem OASIS mají svého avatara – postavu, kterou si sami navrhnou podle představ, se kterou dokonce takto i VYDĚLÁVAJÍ peníze – virtuálně skrz hry, které s ostatními lidmi hrají. K vydělávání peněz skrz virtuální realitu chtějí lidi skutečně navést a již na to běží program s názvem VICTORIA VR , kde lidé sbírají tokeny, které si lze směnit na peníze. Jde o virtuální svět neboli hru podobnou tomu ve filmu READY PLAYER ONE. 

V tomto filmu – Ready Player One – přímo žijí ve virtuálním světě, setkávají se tak s jinými lidmi, i  s těmi, které neznají. Je to vytvořený vyritální svět, který funguje téměř jako reálný svět. Jsou tam obchody, bary, diskotéky, hotely, domy, práce, vše, co je ve skutečném světě. S tím velkým rozdílem, že jde o VIRTUÁLNÍ prostor. Nejde o REALITU. 

V tomto filmu opět lidem ukázali budoucnost.

To jak lidé ve filmu Ready Player One žijí ve skutečném světě – kvůli čemuž unikají do světa virtuální reality, je přesný odkaz na to, co se děje nyní.

Např. za agendy covid se tato technologie (VR) stala nejvíc vyhledávanou.

Když byli lidé zavřeni doma, nakupovali ve velkém technologii VR a začali se tak ponořovat do virtuální iluze světa, který neexistuje. Agenda covid byla přechodním obdobím, která měla lidi přivést do virtuálního světa a zejména nalákat na tuto technologii, která asociální a přerušuje fyzické lidské kontakty.

To si SION satanistické elity nejvíce přejí – oddělit nás od sebe samých, přerušit naše duchovní spojení s Bohem, naším Stvořitelem a uvěznit lidskou mysl a duši v tomto světě a těle, aby nebyla schopná navázat spojení s Bohem.

By BEZ PRAVDY NENÍ ŽIVOT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás také zajímat