NEBEZPEČÍ VIRTUÁLNÍ REALITY ANEB KONCEPT FALEŠNÉHO BOŽÍHO KRÁLOVSTVÍ – SATAN WORLD

NEBEZPEČÍ VIRTUÁLNÍ REALITY ANEB KONCEPT FALEŠNÉHO BOŽÍHO KRÁLOVSTVÍ
SATAN WORLDVirtuální realita je na vzestupu a brzy se stane součástí každodenního života lidí. Je to šílená představa. Toto je konečným cílem sionistických ELIT. Přenést lidi do jejich vytvořeného satanského světa technologií. Přenést lidi do VR světa.

Ukázka z filmu Ready Player One, kde lidé utíkají do virtuální reality a tráví v ní většinu svého času.


A takhle to dopadne, když se lidé naplno ponoří do imaginárního světa – DO SVĚTA SNŮ, DO SVĚTA TECHNOLOGIE.

Realita přestane pro lidi existovat. Kolik mladých už v tom nyní lítá a nejen mladých. Po celém světě se lidé každý den připojují do virtuální reality.

Naprosto zmagoření, neschopni žít skutečný REÁLNÝ život, který nám nyní berou a tím nás PŘEVYCHOVÁVAJÍ / SMĚRUJÍ do satanova světa VR.

Scifi ? Dávno ne, dnešní realita. Virtuální realita je nejvyhledávanějším spojením na googlu. Čím dál více a více lidí utíká do světa VR. A to byl také účel agendy covid.

Převýchova obyvatelstva.

Nyní žijeme dle WEF a Klause Schwava v tzv. „postcovidovém světě“, kde se VIRTUÁLNÍ REALITA převede do každodeního života 7 miliard lidí. Prakticky půjde přes tuto technologii provádět vše.

Přes nakupování online, zkoušení oblečení online, komunikace odkudkoliv a kamkoliv online..

Spojte si všechny souvislosti dohromady a zamyslete se nad tím proč bylo za covid agendy vše zavřené. Byla to první fáze, kdy si lidé zvykli na to být doma, být připojeni na sociálních sítích a ponořeni tak do VIRTUÁLNÍ SVĚTA KOMUNIKACE.

 


Kvůli této technologii, kde se lidé budou setkávat a dělat absolutně cokoliv. Vyvíjejí spoustu platforem viz. film Ready Player One v čele například podobné technologie VR – META – jejíž sponzorem je FACEBOOK. Tato platforma se stane novodobým googlem, kde si lidé vytvoří svůj svět kam se budou neustále vracet a setkávat se s ostatními lidmi – VIRTUÁLNĚ.

Stejně tak se vzdělávat, učit, vydělávat kryptoměny, hrát, vizuálně se dívat na – předměty, orgány, nemovitosti, oblečení, dále cestovat, také se zde pohne medicína, kdy budou operovat na DÁLKU.

Cvičit, protože při VR se pohybujete. (Proto byla za covid agendy zavřená fitness) Mnoho lidí tak začalo za covidu s virtuální realitou, kde se pohybují, když hrají. Virtuální realita je skutečně na vzestupu , každým rokem počet uživatelů roste , je to skutečné nebezpečí a to v tom, že reálný život a skutečné kontakty s touto technologií postupně vymizí. Lidé budou utíkat před svými SKUTEČNÝMI PROBLÉMY DO VIRTUÁLNÍ REALITY, kde žádné problémy nebudou mít a budou si užívat své falešné sny a tužby ve zcela uměle vytvořeném světě.

Nabízí to spoustu „výhod“, aby vás jednoduše vlákali do této odporné technologie.

Satan se snaží napodobit Boha, BOŽÍ KRÁLOVSTVÍ. Protože tento koncept VIRTUÁLNÍ REALITY je ve skutečnosti okopírovaný od Božího plánu.

Lidé budou moct být čím chtějí a budou moci dělat prakticky COKOLIV.

AVŠAK POUZE VIRTUÁLNĚ – NE SKUTEČNĚ.

 


Satan chce napodobit BOHA a dát lidem něco podobného – okopírovaného – to, co nabízí lidem Bůh svým věrným v Božím království, satan to chce dát lidem zde na zemi, avšak dočasně a imaginárně, výměnou za lidskou duši, která se touto technologií stane bezcennou a programovatelnou. 

Technologie a umělá inteligence nejsou od Boha, nýbrž od satana.

Důvod proč se zvedla poptávka po VR v této odporné době, je že lidé utíkají před skutečnou realitou do virtuálního světa. Před svými problémy, před realitou, která se děje, před ekonomickou nestabilitou, před státními problémy jejich země, lidi nebaví řešit problémy. Je tolik informací, že lidé už před nimi utíkají, nechtějí řešit budoucnost, nechtějí řešit statosti, chtějí se bavit. Těch, co řeší budoucnost toho, co se bude dít a co s lidmi bude, je pouhá hrstka.

Virtuální realitu propagují i ve ŠKOLÁCH. Učí vaše děti zvyknout si na TECHNOLOGIE, taková totiž bude výuka. Proto byli děti při covid agendě doma online na distanční výuce. Nyní dokonce říkají, že to bylo dokonce lepší a do budoucna to chtějí zavést. A o to šlo. Nejdříve to zavést na zkoušku, proto aby to mohli v budoucnu zavést celoplošně a napořád.

Je to příprava a programování na VR.

V některých státech už se tak děje.

Školy tak budou moci být v kontaktu v jeden jediný okamžik s lidmi z celého světa. Toto je totální zvěrstvo.

Chtějí ovládnout VAŠI MYSL, vzít vám skutečnou REALITU.

Chtějí aby se lidé dobrovolně vzdali té skutečné – a raději utekli do toho „krásného“ světa VR, kde nejsou vakcíny, locdowny, zdražování, cvrčci v jídle, politici, kde si všechno na co pomyslíte, můžete dovolit.

Na tyto výhody se chytí však jen absolutní zoufalec. Proto nyní probíhá převýchova. Aby raději lidé utekli před tím chaosem, před těmi problémy – do světa VR.

Mají to promyšlené do detailu.

K tomuto VR šílenství doporučujeme film READY PLAYER ONE, kde je celý koncept této mysl ovládající technologie předveden.

 

 

Podpořte nás sdílením. Děkujeme ♥

By BEZ PRAVDY NENÍ ŽIVOT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás také zajímat