TRANSHUMANISMUS NANOBOTI V mRNA BIOTECHNOLOGICKÝCH VAKCÍNÁCH A TESTECH MĚNÍCÍCH DNA A VEŠKERÉ FUNKCE LIDSKÉHO ORGANISMU

TRANSHUMANISMUS

NANOBOTI V mRNA BIOTECHNOLOGICKÝCH VAKCÍNÁCH A TESTECH MĚNÍCÍCH DNA A VEŠKERÉ FUNKCE LIDSKÉHO ORGANISMU

Není to novinka, je to nanotechnologie, kterou vyvíjeli roky a kterou používají právě nyní. Co je důležité je to, že NANOBOTY není možné spatřit lidským okem, ale pouze pod MIKROSKOPEM.

O tom se dočtete i na jejich oficiálních stránkách, kde o těchto technologiích veřejně píší a hovoří o nich jako o „zázraku“, který změní zdravotnictví a celou společnost.

Tito nanoboti jsou schopni biohackingu – mění lidský genom – DNA. TO, CO NÁS DĚLÁ LIDMI. Boží obraz chtějí změnit a přetvořit na transhumánní bezemoční kyborgy – bioroboty.

NANOBOTI jsou schopni selhávání orgánů, generování emocí – ovlivňování vaší nálady a bolesti.

Samozřejmě, že budou lidem tvrdit jak to pomůže ve zdravotnictví, zabrání různým nemocem – např. rakovině, nicméně jde pouze o způsob jak lidi nalákat na to, aby tuto technologii s radostí přijali.

Všechny mRNA vakcíny tuto technologii obsahují.

Proto se neustále chlubí tím, že to jsou vakcíny mRNA, které jsou schopny různých funkcí jako např. geneticky modifikovat a měnit DNA. 

Jde o TECHNOLOGII, nikoliv o obyčejnou běžnou vakcínu proti „žloutence“.

Mají to uvedené na svých oficiálních stránkách. MODERNA to má příjmu v názvu – MODE RNA – MÓD RNA , kdy vám zavedou technologický SOTWARE do těla. To je uvedeno přímo na oficiálních stránkách moderny, dokonce k tomu mají i ilustraci, kde je podrobně tato technologie vysvětlena.

A tuto TECHNOLOGII – SOFTWARE S NANOBOTY lidem zaváděli a zavádějí do jejich těl, aniž by se o to lidé nějak zajímali či pátrali potom na co vlastně tyto mRNA vakcíny jsou.

Vše přitom mají na očích. Je to veřejně dostupné na jejich oficiálních stránkách, kde se můžete dočíst jak o technologii CRISPR, tak o tomto SOFTWARU – obojí biohackuje – mění lidský genom – DNA.

Všichni, co přijali mRNA vakcíny (+boostery – AKTUALIZACE) a testy na covid (ty špejle do nosu) mají v sobě nanoboty, které manipulují s jejich DNA.

Účel těchto biotechnologických mRNA vakcín a testů je změnit lidský genom (DNA), aby lidé už více nebyli na Boží obraz. Ale na ten transhumánní řízený umělou inteligencí – člověk 02 (biorobot neboli kyborg). Chtějí lidem absolutně přerušit spojení s Bohem , aby se plnně oddali systému šelmy.

Vakcíny a testy na covid jsou na 100% spojené se znamením šelmy a lidé, kteří je přijali, nejsou už více lidmi, ale prázdnými neemočními nádobami, které ještě mají možná nějaké emoce, ale jsou již ovládány na dálku – jejich chování, emoce – nálada, životní funkce, orgány, vše je monitorováno a ovlivňováno nanotechnologií v jejich tělech.

Potom, co bude spuštěno naplno 5G, se tato technologie bude dost vymykat kontrole – což přesně oni chtějí a proto už nyní hrozí pandemií X.

ODKAZ NA SOUVISEJÍCÍ ČLÁNEK:

NEMOC X JE 5G ZÁŘENÍ

Očkovaní neboli OZNAČENÍ jsou chodící ANTÉNY, které produkují signál, který je součinný se sítěmi 5G, který bude produkovat skutečnou NEMOC, které nyní říkají NEMOC X

 

Nanoboti / nanoroboti jsou MIKROSKOPICKÉ stroje o velikosti krvinek. Nejsou viděny pouhým okem. Jeden takový nanorobot je velký zhruba 2–3 μm (mikrometry), což je 0,0002 centimetru, a poháněn ultrazvukem se dokáže v krvi pohybovat rychlostí až 35 μm/s. Mikroskopické stroje (VIDĚNY POUZE POD MIKROSKOPEM) jsou vytvořeny postupným nanášením malých vrstev materiálu na plátek křemíku.

Každý stroj má velikost kolem 70 mikrometrů, tehdy zhruba šířku lidského VLASU.

Jeho tělo se sestává ze supertenkého skleněného čtverečku, na nějž je nanesena vrstva křemíkových polovodičů spolu s dvěma či čtyřmi solárními panely.

Pro ty, co si myslí, že testy a vakcíny na „covid“ nic neobsahovali a neobsahují a že jde o „pouhé zjištění“ zda máte virus či ne, tak se dalece pletou.

Testy jsou téměř to jisté, co technologické mRNA vakcíny.

Lidé umírali a umírají z důvodu masivního testování a očkování, ke kterému byli kvůli otrocké práci a systému donuceni.

A samozřejmě také z následků vakcín, protože ty obsahují to samé, co testy.

Mnoho lidí onemocnělo a dokonce zemřelo. Někteří mají trvalé zdravotní následky se kterými se potýkají dodnes. Stejně jako mnoho lidí psalo do různých skupin , že lidé v domovech důchodců začali umírat až PO aplikaci těchto genocidních testů.

Překlad:

„V červnu 2020 jsem byla na testu Cv 19. Mám boreliózu a koinfekci.

Po testu výtěru z nosu mi začaly krvácet uši. Můj zrak je hrozný. Navštívila jsem ORL a neurologa. Nic nedělají.

Od té doby nejsem schopna nic moc dělat. Žádná chůze atd.“

ROZDÍL MEZI ČIPEM A NANOBOTEM

Čip a nabobot je něco úplně jiného.

Nanobot je velký jako krvinka. V podstatě neviditelný. Může kdykoliv dekódovat DNA a tím ji tak narušit.

Mají takové technologie, o kterých lidé nemají ani nejmenší ponětí. Pokud se nezajímají a nevyhledávají si informace, které jsou dostupné a dohledatelné. Zejména videa o těchto nanotechnologiích , které jsou i na youtube.

O těchto technologiích se psalo nejvíce v roce 2015, kdy tuto technologii představili světu.

Chtějí s lidmi učinit něco podobného, co bylo představeno v animovaném seriálu – Byl jednou jeden život.

Chtějí zkrátka ovládat lidi na dálku a napojit je na umělou inteligenci.

Naboboty lidem aplikují testy a mRNA vakcínami.

ZAMYSLETE SE PROČ TAK TLAČILI NA TESTOVÁNÍ A OČKOVÁNÍ STARÝCH A NEMOCNÝCH LIDÍ, KDYŽ STÁLE HOVOŘÍ O TOM JAK JSME PŘELIDNĚNÍ. NEMOCNÍ BYLI LIDÉ AŽ PO TESTECH A VAKCÍNÁCH.

S TÍM SOUVISÍ NEMOC X , O KTERÉ UŽ NYNÍ VEŘEJNĚ DISKUTUJÍ JAKO O „HROZBĚ“ NA KTEROU SE MUSÍME PŘIPRAVIT. TECHNOLOGICKÝMI mRNA VAKCÍNAMI A TESTY SAMI VYVOLAJÍ A VYROBÍ PANDEMII, KTERÁ BUDE ZPŮSOBENÁ ZÁŘENÍM 5G A NANOTECHLOGIEMI V TĚLECH OČKOVANÝCH, KTERÉ JSOU CHODÍCÍMI ANTÉNY, KTERÉ VYSÍLAJÍ ŠKODLIVÉ ZÁŘENÍ.

O NEMOCI X , KTERÁ BUDE ZPŮSOBENÁ 5G ZÁŘENÍM JSME PSALI ZDE :

NEMOC X JE 5G ZÁŘENÍ

Očkovaní neboli OZNAČENÍ jsou chodící ANTÉNY, které produkují signál, který je součinný se sítěmi 5G, který bude produkovat skutečnou NEMOC, které nyní říkají NEMOC X

VOJÁK NAPSAL O TESTOVÁNÍ A PODOBNÝCH PRAKTIKÁCH NANOTECHNOLOGIÍ V ARMÁDĚ :

Skutečně vím, že již na konci 80. a počátkem 90. let byly nanosystémy na bázi hydrogelu používány ke zvýšení vlastností nosních výtěrů.

DOD a DARPA už na konci 80. a na počátku 90. let vyvinula lék podobný kofeinu, který nás udrží vzhůru a ve střehu, a to až 78 hodin v kuse. Naši lékaři z pobočkových týmů MASH a QS (Quick Strike), pomocí NOSNÍCH VÝTĚRŮ před nástupem do C-130 a upraveného PC (přepravující personál) – Apache.

Protože je lze podat 10krát rychleji než injekce a rychle se rozšířit do nosních sliznic, kde by se toxické chemikálie vdechovaly, požívaly nebo absorbovaly slznými kanály.

Nanotechnologie byla tehdy v plenkách a vojáci byli jejich preferovanou volbou laboratorních krys pro testování na lidech. Protože jsme byli postradatelní a kdyby se něco pokazilo, tak jednoduše zakryli experimenty a stopy tím, že oficiálně zaznamenali naše chemicky odvozená trvalá postižení jako ,,bitevní zranění,, a úmrtí jako válečné oběti nebo ,,nešťastné nehody,, při cvičení.

(To samé s čipy. Armáda je dávno má.)

Očkování nosním výtěrem nám mělo pomoci vypořádat se s jakýmkoli kontaktem biologických zbraní určených k proniknutí do našich chemických obleků a plynových masek.

Nebo infekční nemoci, kterými mohou být nakaženi místní obyvatelé a hospodářská zvířata v okolí zóny poklesu, včetně hnijících mrtvol.

Po každé misi, kde byly vyžadovány taktické výtěry z nosu … asi 1/3 mužů v mé jednotce, byla na týden až deset dní EXTRÉMNĚ NEMOCNÁ.

A nejméně osm mužů v mé četě, o kterých mohu osobně potvrdit, zemřelo na ZÁHADNÉ (NEDIAGNOSTIKOVANÉ) nemoci.

Všichni jsme věděli, že vakcíny výtěru z nosu byly příčinou těchto smrtelných nemocí. Nikdy nám to však nebylo dovoleno nikomu zmínit, včetně naší vlastní rodiny a civilních přátel. Nebo zejména příbuzní těchto zesnulých a zmrzačených vojáků.

Nepochyboval bych na jednu sekundu o tom, že tisíce nebo dokonce miliony lidí, kteří podstoupili testy výtěru z nosu Covid-19 byli ve skutečnosti záměrně infikováni nebo měli krev, enzymy a bakterie aktivující NANOBOTY uvolněné skrz buněčné stěny nosní membrány , které OKAMŽITĚ ZAČALY PRACOVAT NA MUTACI A KÓDOVÁNÍ JEJICH DNA.

BIOINŽENÝRSTVÍ celého těla, aby bylo možné virus zapnout, případně i specifickým signálem 5G nebo farmaceutickým lékem, který jim je předepsán.

Ale ještě děsivější než to … vlastnosti výtěrového nano systému, mohou dokonce vytvořit neurologické cesty, které umožňují viru přímo zaútočit na MOZEK A NERVOVÝ SYSTÉM !

Což zcela zmátlo vědce a nemocniční lékaře po celém světě. Protože nemohou přijít na to, jak je virus schopen provést skok z buněk krve a tkání, DO NEURONŮ!

Tyto nanoboty jsou v PCR testech na covid a jsou i v mRNA vakcínách.

Jsou součinné s 5G sítěmi a AI – Umělou inteligencí.

Asi si dovedete představit co to udělá s lidmi jakmile naplno spustí 5G sítě..

O těchto nanotechnologiích se psalo hodně v roce 2015 a také vzniklo mnoho videí.

Zde je ukázkové video z oficiálního youtube kanálu Massachusetts Institute of Technology (Massachusettský technologický institut) – jak se NANOBOT přichytává na NEURON.

Tu technologii dávno mají a také ji používají. Právě nyní.

Nabnoboti jsou opravdu velmi malincí, jako zrnko prachu.

Nejsou to nanočipy , ale NANOBOTI. To je úplně něco jiného než nanočipy.

ODKAZ NA SOUVISEJÍCÍ ČLÁNEK:

Vakcíny a technologie CRISPR

Článek z roku 2015 :

Odborníkům z Čínské univerzity v Hongkongu (CUHK) se podařilo vyvinout skupinu mikroskopických „transformerů“, která může být využita například k aplikaci léku na konkrétním místě uvnitř lidského či zvířecího těla. Nová verze nanobotů, tedy milionů nanočástic ovládaných pomocí magnetického pole, dokáže měnit velikost a shlukovat se do různých tvarů.

Nanoboty je možné aplikovat injekční stříkačkou nebo třeba v průběhu operace. Tým profesora Čanga prozatím na laboratorních myších testuje, zda pomocí technologie dokáží doručit na správné místo látky k odstranění krevních sraženin či léčbě infarktu. Testy na lidech by podle deníku The Standard mohly začít během následujících pěti až deseti let. (Článek z roku 2015)

 

Nanoinženýři je otestovali v živých laboratorních myších. Nanoboti se po spolknutí dostanou do žaludku, zinek na jejich povrchu bouřlivě reaguje s kyselinou chlorovodíkovou v žaludečních šťávách a přitom vznikne plynný vodík. Nanoboti pak vyrazí jako maličké rakety na chemický pohon, zanoří se do sliznice žaludku, rozpustí se a uvolní léčivo, v tomto případě nanočástice zlata, které se posléze dostane do střevní tkáně.

Možná už ale není tak daleko doba, kdy se s podobnými nanoboty začneme potkávat v nemocnicích nebo i lékárnách. Přesně cílené terapie, které nanoboti časem nabídnou, by mohly v boji s rakovinou, autoimunitními chorobami a podobnými zhoubami moderní doby, zvrátit situaci v náš prospěch.

Jednou by nanoboti mohli úplně změnit lékařství.

Využití je značné.

Od cílené dopravy léků na určité místo v těle, definitivní vypořádání se lidstva s rakovinou, vymizení cévních chorob, až po minimalizaci chirurgických zákroků. Druhá strana mince pak tkví ve zneužití těchto mikroskopických strojů, od zavirování až po riziko smrti pacienta, kdyby se nanoboti s určitou rozvinutou UMĚLOU INTELIGENCÍ vymkli kontrole.

Mikroboty tohoto typu lze snadno ovládat a monitorovat (například sledováním jejich fluorescence nebo pomocí nukleární magnetické rezonance), nicméně jejich schopnost dopravovat na místo určené léky a další „náklady“ je zapotřebí i nadále testovat.

Futurolog, vynálezce a technolog Googlu Ray Kurzweil předpovídá, že umělou inteligencí na cloudu, senzory a velkými daty to zdaleka nekončí.

Je blízko doba, kdy nás nanoboti o velikosti buněk vpravení do mozku propojí s globálním internetem. Vznikne prý cosi jako hybridní mysl.

Zdá se Vám to přehnané? Jenže asi není. Například koncem ledna letošního roku vědci otestovali bezpečný grafenový interface s neurony. Jsme na prahu věku kyborgů?

Dovedete si představit co to s lidmi udělá až spustí naplno 5G sítě ?

Teprve přijde „pandemie“ , kterou ONI sami vyvolají a vyrobí pomocí nanotechnologií – nanobotů, které jsou součinné se sítěmi 5G. Proto nás straší stále s dalšími a dalšími pandemiemi, protože oni to řídí a oni nyní kontrolují a řídí těla očkovaných.

Testy a mRNA vakcíny jsou biologickou zbraní. Opět použili vědu proti lidem.

Zavádějí do těla lidí nanoboty , které jsou součinné s 5G sítěmi. A které spustí pandemii kdykoliv se jim to hodí.

5G už jede naplno, ve světe i u nás ji již spustili všichni operátoři.

Tento článek je pouze informativního charakteru, není jeho cílem tě vystrašit ani přesvědčit o tom, že to tak je.

Vyhledej si ty informace sám a sám se přesvědč o tom jestli je to pravda. Ty informace nejsou skryté, jsou na očích všem.

Jde jen o to jestli si je najdeš sám a nebo budeš trvdit, že nic z toho se nemůže stát. Sám si hledej informace o technologiích, plánech a cílech, které nejsou skryté , ale jsou dávno mezi námi a VŠEM na očích. Tento článek je hlavně pro ty, co nevědí, že by něco takového mohli udělat a věří, že je toto vše kvůli tomu, aby „ochránili naše zdraví“.

Pokud tento článek berete jako fantazii..uvědomte si, že mají takové technologie, které nám představují právě vždy v těch scifi filmech.

Abychom si pak mysleli, že je to pouze film a že se to nestane.

Nic z toho není skryté, je to na očích.

Stejně jako čipy nejsou fantazie, tak ani nanoboti nejsou fantazie, ale skutečná věc, kterou dávno používají a zavádí lidem do jejich těl.

Nevím, kde se vzalo tvrzení, že čipy jsou konspirace. Přestože je mnoho lidí dnes má, to berou lidé stále jako konspiraci. Toto hlava opravdu nebere.

Toto však nejsou čipy, ale nanoboti. To je zásadní rozdíl. Je o tom spousta videí, článků. Žádné tajemství to není. Spíše je nesmyslné jít na test, kvůli imaginární nemoci, která je tak strašně nebezpečná, že se musíte nechat otestovat, aby jste zjistili, že ji vůbec máte.

Přemýšlejme.

Testovalo se když byla španělská , prasečí, či ptačí chřipka? Nebo snad při ebole?

Testovali se lidé na obyčejnou chřipku? NE.

TESTY NEBYLY A NEJSOU POUZE TESTY. OBSAHUJÍ TUTO TECHNOLOGII.

 

Testy na covid byly navíc vyrobeny už v roce 2015, přesněji – 13.10. 2015 – dávno před agendou covid.

A jejich vlastníkem je Richard Rothschild

ČLÁNEK Z ROKU 2019:

Noví nanoroboti jsou tak malí, že se do těla dostanou injekcí.

Aplikované nanotechnologie jsou zase o něco blíže realitě. Americký tým pod vedením Marca Mishkina vytvořil litografickou metodu, s níž může produkovat nanostroje o tloušťce lidského vlasu podobně, jako se vyrábějí i mikročipy. Ačkoliv jde i tentokrát o vysoce experimentální metodu, vytvořené mašinky jsou jak schopné vlastního pohybu, tak je možné je i injektovat do lidského těla pomocí jehly.

Chtějí, aby vaše duše uvízla ve hmotě – v uhlíku – ve vašem těle.

S tím souvisí tento důležitý předchodzí článek :

Chtějí, aby vaše duše uvízla ve hmotě – v uhlíku – ve vašem těle

ODMÍTNĚTE TRANSHUMANISMUS

ODMÍTNĚTE mRNA TECHNOLOGICKÉ VAKCÍNY MĚNÍCÍ DNA

Atomové číslo 666

Samotný kód pro veškerý život, je to ČÍSLO ČLOVĚKA

Jeho počet je 6 neutronů, 6 protonů a 6 elektronů, šest set šedesát šest (666)

Lidé by se měli zajímat o technologie, které neskrývají a v klidu je prezentují nic netušící veřejnosti, která je bere zcela normálně a jako výhody pro náš život.

Viz. dlouhověkost, odstranění rakoviny a nemocí, kontrola hladiny cukru v krvi a další „benefity“, kterými lidi lákají. Ale spíše než o ty benefity by se měli lidé zajímat o NEVÝHODY a co to s námi udělá jako s lidmi.

Že to změní lidský GENOM A DNA. Budou moci číst vaše myšlenky a ovládat vás. Což už se děje.

Vakcína „na covid“, naní jen tak „nějaká obyčejná“ vakcína.

Je to technologie mRNA, která nemá nic společného s tím, že by měla lidem pomoci. Je to software monitorujucí veškeré lidské fuknce nanotechnologiemi, o kterých lidem neříkají, pokud si je sami nevyhledají a nebo se o to nezajímají a nezjišťují si informace, tak jako to dělá 99% populace důvěřůjící „vědě“ , která je zabíjí.

By BEZ PRAVDY NENÍ ŽIVOT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás také zajímat