Řeporyjský GURU : „Ukrajina je řízená židy a je to dobře. Už aby židi řídili celý svět.“

Řeporyjský GURU :

„Ukrajina je řízená židy a je to dobře. Už aby židi řídili celý svět.“


Českou republiku obletělo skandální video od „starosty“ městské části Řeporyje Pavla Novotného , kde nádává a vyhrožuje Českým občanům. Jedná se o video ze živého online streamu sociální platformy Tik Tok, kde veřejně, bez kousku studu a sebereflexe, nadával a urážel v ŽIVÉM PŘENOSU, českým občanům.

„Češi jsou nejhorší národ. Horší než Poláci a Ukrajinci. Nejhorší národ. Hlavně národ nevděčnej. Tenhle českej plebs by měl klečet na kolenou a děkovat panu profesorovi Fialovi. Nevděčná banda českejch zmrdů,“ takhle se vyjadřoval o těch, co se nesouhlasí s přílišnou pomocí , která je za této neschopné vlády, cílena pouze na Ukrajinu. Vyjadřoval se tak na konto všem českým občanům, kteří vědí, která bije – že je Ukrajina upředňostňována před zájmy naší země.

Jde o dehonestování Českého národa. Aboslutní výsměch všem lidem neboli také pravda o tom, co si o nás VE SKUTEČNOSTI myslí ELITY, KTERÉ VLÁDNOU.

Takto se chová starosta? Pouze nevychovaný sobecký člověk může něco takového vypustit.

Každý normální člověk vidí, co se v této zemi děje. Že Ukrajina je upřednostňována před Českou republikou. Že je vládě jedno, jak se mají lidé, kteří tuto situaci už dál nezvládají a musí mít i 3 práce, aby se postarali o své rodiny.

A tenhle „řeporyjskej guru“ si bude brát Čechy do té svojí nevychované huby?

Toto video je absolutní vrchol. Totální výsměch Českým lidem, všem čestným občanům této země.

Co si o sobě tento šašek z Řeporyje myslí?

 

Stručně řečeno asi takhle ;

Toto si o nás všech myslí VŠECHNY VLÁDY A SIONISTÉ, KTEŘÍ STOJÍ ZA NIMI ( ZA VLÁDAMI)

Takto se o nás vyjadřují za našimi zády, takto se o nás mezi sebou baví. Takto se nám smějí. Vše co řekl, je krutá realita toho, co si o nás ve skutečnosti elity myslí.

Jsme jim na obtíž. Raději se starají o cizí, než o vlastní národ.

Jsme pro ně pouhej dobytek, který je potřeba „shodit z útesu“, tak jak to řekl řeporyjský „guru“ ve videu.

Jsme bezcenný m*dky, který by si / dle nich / zasloužili válku. Tak se vyjádřil guru ve videu:

 

 

Pokud by někdo z Čechů řekl jen desetinu hanlivých slov na jeho národ, šel by natvrdo sedět a podobný projev by byl mezinárodním skandálem, s pokornými omluvami za projevy rasismu, které nejsou pro český národ typické. Když to řekne Novotný, je to v pořádku. 

Novotný jako své vyjádření uvedl, že je to pro něj zábava a relax. „Mě to vyloženě baví. Mám svoje fanoušky, svoji komunitu a tu to baví. Mám tam moderátory, kteří nikdy nikoho nebanují – někdy tak mám třeba až 300 dezolátů najednou. Je to velmi zábavné,“ řekl. „Já je provokuji. TikTok volím, protože je to síť pro totální pitomce. Je to čistě zábava pro mě,“ dodal Novotný. 

Ale co víc. Tento „guru“ z Řeporyje se rozkecal také o tom, kdo řídí dění na Ukrajině, což navazuje na náš článek o Nové Chazárii.

Ve svém videu přiznal , že dění na Ukrajině řídí židé, stejně tak jako Řeporyji a hrdě prohlásil větu „Už aby židi řídili celý svět.“

 

 

Tento klaun se chce nejenže zviditelnit a na sebe upozornit, ale chce se lidem vysmát, protože je pravděpodobně napojen na sionistickou linii.

O tom není pochyb, když se s nim hrdě fotí a setkávají politici včetně nynějšího loutkového prezidenta.

 

 


Češi se tentokrát perfektně postavili k těmto urážkám a podali mnoho trestních oznámení včetně automobilového protestního průvodu přímo v části Řeporyje, kde bydlí Pavel Novotný.

Ze záznamu pustili video na celou Řeporyji. Tahle akce se opravdu povedla.

 

 

 

TO SE OPRAVDU POVEDLO 🇨🇿

 

 

Podpořte nás sdílením. Děkujeme ♥

Naty a Péťa

 
By BEZ PRAVDY NENÍ ŽIVOT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás také zajímat