Od kdy jsou malé děti teroristé? Terorismus ze strany Izrahelle je oslavován lidmi po celém světě a všem to přijde v pořádku – VIDEO

Od kdy jsou malé děti teroristé?

Terorismus ze strany Izrahelle je oslavován lidmi po celém světě a všem to přijde v pořádku

VIDEO

Od teď jsou teroristé lidé a děti, kteří chtějí zpět svoji zemi a brání své domovy?

Zvěrstva, která napáchal Izrael, nelze spočítat na prstech jedné ruky.

Až teď si opět někdo všímá izraelsko-palestinského konfliktu, který se děje roky? Najednou to někoho zajímá?

A to si nikdo nevyhledá za co Palestina bojuje a slepě věří sionistickým médiím!

Podívejte se na toto video, kde je jasně vidět kdo je tu skutečný terorista a okupant :

Je to opravdu smutný pohled na svět , který je totálně v bezvědomí a fandí vrahům, kteří vraždí nevinné lidi a malé děti, kteří pouze brání svoji zemi a chtějí ji zpět.

Hlavněže si už ale nevědomí lidé vyvěšují vlaječky na své profily. Ukrajinské vyměnili za izraelské. To je rychlost.

Proizraelská média hlásí jednu lež za druhou a nevědomí lidé je v tom podporují, fandí svým utlačovatelům, kteří zotročili a zotručují celý svět.

Lidé oslavují sionismus a netuší jaké plány a cíle se za ním skrývají. Stejně jako podporují vraždění nevinných palestinců, kteří pouze chtějí svoji ukradenou zemi zpět.

 

Zjevení 2:9

Znám tvé soužení a chudobu, ale jsi bohatý. Znám i urážení od těch, kteří sami o sobě říkají, že jsou Židé, ale nejsou, nýbrž jsou synagogou Satanovou.

 

Že mají na to Izaelci právo? Kde? V bibli, v tóře? Když uznávají pouze starý zákon , nikoliv nový, neboť pravého a jediného mesiáše Ježíše Krista ukřižovali a dodnes se za to bijí v prsa a veřejně chlubí..?

Žádná válka proti terorismu neexistuje, jak vás krmí proizrahellská média, ale proti SIONISMU a proti okupaci Palestiny!

Tahle neinformovanost lidí je strašná, stojí na straně vr*hů, kteří ovládají všechna média a celý svět. Palestina je statečná a jako jediná se jim postavila za nás všechny! Jako jediní proti sionismu a vědí, co je izrahell zač. Každý den se tam potýkají se sionistickým útlakem okupačních složek.

Kdyby vám lezli do domu nebo vám na základě vymyšleného papíru tvrdili, že je to jejich země, nechali by jste si to líbit? Pustili by jste izrahellské okupační síly k sobě domů?

Nebojují proti žádným teroristům, jak vám trvdí proizrahellská sion média, ale proti obyčejným lidem a dětem, kteří pouze chtějí zpět své území a své domovy. (!)

By BEZ PRAVDY NENÍ ŽIVOT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás také zajímat