WEF připouští, že pád banky Silicon Valley je dílem VELKÉHO RESETU

 

WEF připouští, že pád banky Silicon Valley je dílem

VELKÉHO RESETU

Zasvěcenec Světového ekonomického fóra byl přistižen, jak se chlubí, že krach Silicon Valley Bank byl zorganizovaný plán, který se perfektně naplánoval – krach bude mít dominový efekt na bankovní průmysl, což povede k postupnému globálnímu finančnímu zhroucení. Nestane se to ze dne na den, ale POSTUPNĚ.

Bylo to šílených pár dní pro bankovní průmysl. Konkrétně pro Silicon Valley Bank a její akcionáře, protože se změnila z údajné stabilní a solventní banky do zavření regulátory – v rozmezí něco málo přes 24 hodin.

A zdá se, že dominový efekt již začal, Signature Bank v New Yorku byla uzavřena regulátory s odkazem na „systémové riziko“.

 

 

Každý, kdo si myslí, že pád SV Bank byla náhoda, nevěnoval pozornost detailům. Pokud jde o tento obnos peněz, NEEXISTUJÍ NÁHODY.

Seznamte se s Josephem Gentilem, jednatelem SV Bank.

Víte, kde Joseph Gentile pracoval, než byl v Silicon Valley Bank? Byl finančním ředitelem Lehmann Brothers, což byla největší banka, která v historii USA zkrachovala.

 

To je ale „náhoda“ , ale je to ještě horší.

Kde si myslíte, že působil před Lehmann Brothers?

Pamatujete si na společnost jménem Enron? Enron byla energetická společnost se sídlem v Houstonu v Texasu a miláček Wall Street v 90. letech. Pamatujete si, jak byl Enron ukončen koncem roku 2001? Enron byl největší bankrot v historii USA a největší selhání auditu. Zakladatel a generální ředitel byli odsouzeni k 24 letům vězení.

Stalo se to tak, že Joseph Gentile byl v čele všech tří společností, než šli ke zdi. A na rozdíl od svých kolegů nikdy nečelil spravedlnosti. Mainstreamová média chtějí, abyste věřili, že jde jen o náhodu. NÁHODY ALE NEEXISTUJÍ.

 

 

Přesně podle plánu VELKÉHO RESETU – GREAT RESET

 

Mainstreamoví uživatelé Twitteru si dělají legraci, že je Joseph Gentile ve své práci opravdu špatný. Ale oni to nechápou. Náhody neexistují. Gentile je ve své práci dobrý. On a jemu podobní plní příkazy globální SION elity. A jsou bohatě odměňováni – opakovaně – zatímco obyčejní lidé jsou slepě okrádáni.

To, co vidíme, je tlak na globální vládu, která je maskována humanitářstvím, multikulturalismem, stejně jako umělými hrozbami, jako je globální oteplování a pandemie, s cílem přimět populaci k přijetí globalizace a vlády jednoho světa.

Aby k tomu došlo, elita plánuje vytvořit globální finanční krizi, jakou svět ještě neviděl. 

Z popela této finanční krize povstane fénix Nového mezinárodního ekonomického řádu. Veřejnosti bude řečeno, že nový řád je jediným způsobem, jak stabilizovat světovou ekonomiku a zachránit to málo, co z jejich bohatství zbylo. 

A pokud jsme se něco naučili z vykonstruované krize, kterou byla pandemie – Agenda Covid, pak masy hlavního proudu pravděpodobně propadnou podvodnému háku.


 


Sdílejte tento článek, aby se co nejvíce lidí dozvědělo o podvodu, který se chystá. Pomozte nám šířit informace o připravované agendě sionistické elity.

Lidé se často ptají, proč by globalistická elita zhroutila světovou ekonomiku. Neznamenalo by to, že při tom zničí své vlastní bohatství? 

Odpověď je ne. 

Elita po staletí upevňuje své bohatství, aby ho ochránila. Proces konsolidace se v posledních letech dramaticky zrychlil, celosvětová finanční krize v roce 2008 a pandemie Covid umožnily elitě zbohatnout, zatímco my ostatní jsme byli chudší.

Až se světový finanční systém konečně zhroutí, elita bude moci koupit to, co zbyde za haléře z dolaru. 

Jak na tom bude zbytek světa finančně? 

Odpověď je v otroctví technokomunistického světového vládního systému vedeného Světovým ekonomickým fórem v Davosu a skrytých rukou, které ovládají veřejnou tvář této kabaly.

Pokud nyní věnujete pozornost, můžete vidět, že vše kolem vás je uzpůsobeno k tomuto jedinému cíli

Během minulého století byly národní státy centrálními bankami nuceny k masivnímu zadlužení, aby zajistily, že jakmile tento kolaps začne, vytvoří dominový efekt po celém světě.

V současné době jsme svědky posunu k bezhotovostní společnosti pomocí technologie blockchain, která usnadní vytvoření nové rezervní měny v rámci MMF a Světové banky známé jako Zvláštní právo čerpání.

Sionistická elita také nutí své vazalské státy, aby směřovaly k centralizaci měny v podobě tzv. digitální měny centrální banky neboli CBDC, což mimochodem vůbec není měna – je to software navržený jako nástroj totální sociální kontroly.

 

 

Je snadné pochopit, proč CBDC oslovují autoritáře v Davosu. 

Pokud mohou zrušit váš bankovní zůstatek jediným stisknutím klávesy, pak nemáte žádnou SVOBODU. Jste otrokem systému a zcela oddáni elitě.

A elita se stává tak arogantní, že dokonce přiznává své plány – a skutečnost, že jde o totální sociální kontrolu.

Skutečně už nic neskrývají a ničím se netají.

A v případě, že si myslíte, že je to divoká konspirační teorie a tady by se to nikdy nemohlo stát, měli byste si být vědomi toho, že elita právě teď ve Spojených státech potichu a podvodně podniká kroky k centralizaci měny bez jakékoli veřejné diskuse.

Jakmile se světová ekonomika začne hroutit a národní státy začnou tisknout biliony, aby se pokusily udržet své ekonomiky nad vodou, převezme vládu hyperinflace. To zase donutí národy, aby se obrátily na Světovou banku o pomoc, která nabídne SDR výměnou za kontrolu nad těmito upadajícími ekonomikami.

Stejně jako Federální rezervní systém řídí inflaci a deflaci prostřednictvím úrokových sazeb a potažmo i ekonomiku USA, tak i MMF a Světová banka získají kontrolu nad světovou ekonomikou, jednu krizi za druhou.

Explodující dluhová krize, umocněná obchodními a měnovými válkami, povede k tomu, že se osobní úspory přes noc vypaří.

Pokud bude globalistické elitě umožněno uskutečnit jejich plán, během několika příštích let většina lidí přijde o své celoživotní úspory. 

Nebudou nic vlastnit a budou nuceni předstírat, že jsou šťastní – protože elita bude mít naprostou kontrolu nad všemi mizernými finančními prostředky, které veřejnosti přidělila technokomunistická elita.

Většina velkých světových institucí byla vytvořena s tímto cílem. Od Organizace spojených národů přes Mezinárodní měnový fond, Světovou banku až po instituty jako Cato, Balfour a Brookings Institute.

Toto není budoucnost, kterou si nemůžeme nechat líbit.

Jde o hotovost, o kterou jakmile přijdeme, ztratíme poslední kousky SVOBODY. Lidstvo tak bude uvrženo do TOTÁLNÍHO OTROCTVÍ ABSOLUTNÍ KONTROLY.

 

Podpořte nás sdílením. Děkujeme ♥

Naty a Péťa

 

By BEZ PRAVDY NENÍ ŽIVOT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás také zajímat