WEF: „CESTOVÁNÍ NENÍ LIDSKÉ PRÁVO“ AUTA BUDOU ZAKÁZÁNA DO ROKU 2030

WEF: „CESTOVÁNÍ NENÍ LIDSKÉ PRÁVO“ AUTA BUDOU ZAKÁZÁNA DO ROKU 2030


Světové ekonomické fórum požaduje, aby světové vlády začaly postupně upouštět od VLASTNICTVÍ AUT s cílem v budoucnu úplně ZAKÁZAT AUTA VŠEM KROMĚ LIDÍ S VYJÍMEČNÝM SOCIÁLNÍM KREDITEM.

Když čtete mezi řádky, zjistitíte co tím myslí, jasně označují SEBE, ELITU, jako JEDINÉ lidi, kterým bude v budoucnu POVOLENO jezdit osobními auty.

SION elita si je svými plány naprosto sebejistá. Nyní operuje s totálním přesvědčením, že po covid agendě je nyní v pozici vládnout jako autoritativní SVĚTOVLÁDA.

Podle WEF příliš mnoho lidí vlastní svá vlastní vozidla a tato situace musí být napravena jejich cenotvorbou mimo trh. Pokrytectví globalistické elity nezná mezí.

Japonská novinářka Masako Ganaha mluvila v Davosu na začátku tohoto roku s řidičem, který vozí „VIP představitele“ na Světové ekonomickém fórum.

Navzdory zásadám WEF jí řidič řekl, že elity mu nedovolí používat plug-in auto k přepravě VIP osob a místo toho požadují staré dobré „benzínové žrouty“.

Proč? Protože jsou lepší a bezpečnější než ELEKTROMOBILY.

Je to jedno pravidlo pro ELITU a jiné pro NÁS.

 

 

 

Zatímco elity přesvědčují celý svět o bezpečnosti elektromobilů, oni do nich ani NESEDNOU.

Zatímco elitě je dovoleno vlastnit auta, která chtějí, obyčejní lidé jsou z trhu úplně vytlačeni.

Je to předem zorganizované a ZÁMĚRNÉ.

V dokumentu publikovaném WEF davoská elita tvrdí, že společné sdílení aut se musí stát součástí „kruhového přístupu“, aby se snížila globální poptávka po drahých kovech a fosilních palivech, než budou auta nakonec ÚPLNĚ ZAKÁZÁNA.

Možná se ptáte, jaký svět pro nás elity naplánovaly, když nebudou žádná auta.

DIGITÁLNÍ BIOMETRICKÉ KONCETRÁKY

CHYTRÁ MĚSTA – SMART CITIES S 24/7 KONTROLOU

 

 

Hromadná doprava v těchto chytrých městech bude nejspíš ZDARMA a nebo bude cena úplně minimální.

Takto lidi budou MOTIVOVAT, aby se vzdali svých práv na to , aby mohli vlastnit auta. Lidé budou kvůli rostoucím cenám pohonných hmot jezdit raději plnně digitalizovanou hromadnou dopravou.

A tak ELITY opět dosáhnou KONTROLY.

WEF proniklo do vládních kabinetů po CELÉM SVĚTĚ s dvojitými agenty, kteřÍ PLNÍ jejich příkazy.

Tito takzvaní mladí globální lídři obdrželi z Davosu instrukce, že příliš mnoho lidí vlastní soukromá vozidla a musí být vyřazeni z trhu masivním zvýšením cen benzínu.

A podívejte se, co se stalo.

Neskutečně vysoké ceny benzínu v USA a EVROPĚ.

 

 

Ale Schwab ještě neskončil.

Jako by obyčejní lidé netrpěli dost vysokými cenami u benzínové pumpy, Schwab tvrdí, že současné ceny jsou stále silně „podceněné“. Prostřednictvím WEF:

Za prvé, přední demokracie by se měly dohodnout na ukončení podceňování fosilních paliv, což je hlavní faktor bránící přechodu na čistou energii.

Podcenění spojené s produkcí a spalováním uhlí, ropy a plynu dosáhlo v roce 2020 ekonomických nákladů 5,9 bilionu dolarů. Téměř čtvrtina těchto ztrát – 1,45 bilionu dolarů – se objevila ve 48 velkých a menších demokraciích.

Přední demokracie G20 by se měly společně zavázat k postupnému ZRUŠENÍ nákladových a daňových úlev na výrobu a spotřebu fosilních paliv.

Měli by také postupně zavádět efektivnější ceny fosilních paliv prostřednictvím daní nebo obchodovatelných POVOLENEK, aby pokryly náklady na místní znečištění ovzduší, globální oteplování a další ekonomické škody.

 

 

Jaký svět pro nás tedy elity plánují v ne tak vzdálené budoucnosti?

 

SVĚT POD TOTÁLNÍ DIGITÁLNÍ KONTROLOU, KDE LIDÉ NEBUDOU VLASTNIT ŽÁDNÝ MAJETEK, ZATÍMCO ELITY BUDOU VLASTNIT VŠE.

Věděli jste, že Klaus Schwab má na své osobní knihovničce bustu Vladimíra Lenina, architekta sovětského komunismu?

Schwab chce napodobit svého hrdinu a zbavit se OSOBNÍHO VLASTNICTVÍ LIDSKÝCH PRÁV A SOUKROMÉHO VLASNICTVÍ.

Konec soukromého vlastnictví je podle WEF zásadní a musí být aplikován na vše od aut po soukromé domy a musí být umožněn 15minutovými principy městského designu CHYTRÝCH MĚST SMART CITIES.

WEF již roky pokládá základy pro 15minutová CHYTRÁ MĚSTA.

„Proces návrhu, který se zaměřuje na splnění základní potřeby namísto navrhování pro nákup produktu, je pro tento přechod zásadní,“ uvádí WEF.

„Toto je způsob myšlení potřebný k přepracování měst, aby se snížila SOUKROMÁ VOZIDLA a další použití.“

Zdá se, že součástí „kruhového přístupu“ WEF je, že nás nutí žít v takzvaných 15minutových chytrýcměstech, která by se měla nazývat „věznice pod širým nebem“, odkud nejenže nebudeme mít žádnou dopravu, ale ani ŽÁDNÉ MOŽNOSTI ÚNIKU.

 

 

Tato prohlášení o postupném ukončení produkce ropy a plynu ve prospěch „čisté energie“ není novinkou, vezmeme-li v úvahu, že Bill Gates byl přistižen, když svému vnitřnímu kruhu přiznal, že celá věc je PODVOD.

Podle Gatese, který mluvil k soukromému publiku, by větrná, solární, bateriová technologie a další obnovitelné zdroje energie mohly být TRENDEM a mohly by být cennými zdroji příjmů pro špinavou bohatou SION elitu.

A zjevně skutečnost, že obnovitelná energie není ve skutečnosti schopna vyřešit změnu klimatu, přestože je nám prodávána jako lék na takzvané „člověkem“ způsobené globální oteplování, je pro Billa Gatese hystericky legrační.

Gates má za sebou historii, kdy byl – podezřele – o krok napřed před velkými světovými katastrofami. Hádejte proč asi.

A přesně potom na nich vydělával. 

Právě tento týden vyšlo najevo, že Gatesova nová perorální vakcína způsobila v Africe propuknutí dětské obrny, která ochromila mnoho dětí.

Byla projevena nějaká omluva od Gatese?

Samozřejmě že NE.

Zmínila se o této zprávě vůbec mainstreamová média?

NE.

Opravdu si myslí, že to mají všechno vyřešené, že si toho nevšimneme ani že je nebudeme tlačit k zodpovědnosti.

Jsme odhodláni pokračovat v podávání zpráv o agendě globalistické SION elity, ale potřebujeme vaši pomoc, především vaším sdílením těchto informací, aby se co nejvíce lidí dozvědělo o těchto zrůdných plánech.

 

Podpořte nás dílením. Děkujeme ♥

By BEZ PRAVDY NENÍ ŽIVOT

3 Komentáře

 • Dobrý den vy dva,
  mám drobnou otázku. Vím jak se přenáší energie vzteku a nenávisti, cítím jak funguje prokletí.
  Jaktože se politici nebojí naštvat miliony lidí, kdyby tu myšlenku davu někdo řídil, tak jsou vyřízený.
  Ale i ten neřízenej náboj musí být nepříjemnej, jen nějak dlouho držej.
  Já když jsem chvilku v blízkosti lži, tak je mi nepříjemně, v případě manipulace je to ještě horší.
  Jak to dělaj? Jediná možnost, že věří tomu, že je to dobře pro nějaký vyšší cíle, to by jako ochrana mohlo fungovat.
  Co myslíte?
  Libor Vinický Děčín

  • Dobrý den,
   oni už nemají duši a přesně, myslí si, že je to pro vyšší cíl a také musí naplnit to, co dluží jejich nejvyššímu. Duše už jim nepatří, patří jemu, tudíž ani nemohou rozhodovat sami za sebe, ale řídit se pouze tím, co jim nařídí.

 • Ať Klaus Schwab začne u sebe a své rodiny a chodí pěšky nebo jezdí na kole. Také se může, dle svého tvrzení, zbavit veškerého majetku a bude šťastný.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás také zajímat