UNIVERZÁLNÍ ZÁKLADNÍ PŘÍJEM PAST NOVÉHO SVĚTOVÉHO ŘÁDU

UNIVERZÁLNÍ ZÁKLADNÍ PŘÍJEM 

PAST NOVÉHO SVĚTOVÉHO ŘÁDU

 

Tohle je varování pro všechny lidi a pro všechny co se aspoň trochu zajímají o světové dění. 

 

Po celosvětovém RESETU systému finančního sektoru všem lidem na světě nabídnou UNIVERZÁLNÍ NIČÍM NEPODMÍNĚNÝ ZÁKLADNÍ PŘÍJEM. 

(Universal Basic Income – zkratka UBI)

Proto to WEF / Světové ekonomické forum  nazvalo – GREAT RESET – VELKÝ RESET. Je to RESET ekonomiky a celkového způsobu života jež jsme doposud znali.

 


ZMĚNA SYSTÉMU

Ničení ekonomiky , střední třídy, podniků, firem, živnostníků , krach světových bank – je účelový proces , aby právě zavedli tento nepodmíněný ZÁKLADNÍ příjem.

 


Píšeme o tom velmi dlouho, ale nyní je opravdu potřeba aby lidé věděli co se chystá a je to varování pro vás.

Tento nepodmíněný příjem má lidi udělat ZÁVISLÝMI na státu a systému. Proto ničí ekonomiku a firmy, krachují banky. Chtějí vytvořit tento přídělový systém, který bude na oko ke všem „spravedlivý a rovný“. To je ale PAST.

Jestli jste si všimli tak proto dávali lidem vlády po celém světě různé balíčky peněz, např. u nás důchodcům, různé ošetřovné, rouškovné, deštník proti drahotě, zkrátka si takto kupují lidi.

Dosahují tím tak přesně toho, co chtějí. Vše samozřejmě pod falešnou vlajkou ochrany zdraví lidí a ochrany přírody. Dvě velké nafouknutné agendy pod kterými toto celé divadlo aplikují.

Tento nepodmíněný ZÁKLADNÍ příjem by si většina lidí přála. Jen tak peníze zadarmo , bez práce. 

Kdo by to nebral že? No nebude to tak docela „zadarmo“.

Bude tam mnoho podmínek. Mohou např. požadovat povinná očkování – včetně přijetí RNA vakcíny, která změní vaši DNA a udělá z vás hračku na ovládání.

Scifi? Možná pro někoho, ale tam to celé spěje a pokud si myslíte, že je to scifi, tak by jste se měli začít zajímat o světové dění a hledat si informace toho kam to celé spěje. Nežít si v pomyslné bublince, že se nic neděje a že se mě to netýká. Týkat se to bude VŠECH. Každý si bude muset brzy vybrat na jakou stranu se přidá – zda zaprodá svoji duši za pár kousků chleba a pomyslnou Orwellovu „svobodu“.

Tímto nepodmíněným příjmem vás mohou jakkoli ovládat a donutit vás tak přinutit přijmout i to co nechcete. Lidé udělají téměř vše pro peníze. A protože bude tento systém připojený na digitální měnu BLOCKCHAIN – budou moci lidi ovládat a dostat je přesně tam kam chtějí. 

Těm, co nebudou poslouchat, bude zmrazen či pozastaven účet. A přesně takto se lidé stanou poslušnými, pod výhružkou ztráty peněz a zmrazení účtů.

 

 

Lidé se tak stanou lépe kontrolovatelnými a ovladatelnými. 

Nebudeš poslouchat to, co ti nařizujeme? Píšeš na sociální sítě a šíříš tak „dezinformace“ ? 

( jak říkají dnes PRAVDĚ )

Koupil jsi si maso jež porušuje uhlíkovou kvótu? Nadměrně cestuješ letadlem a produkuješ tak více uhlíkové stopy? Zmrazíme ti účet. Odebereme ti sociální kredit.

TECHNOLOGIE BLOCKCHAIN JE SPOJENA S UNIVERZÁLNÍM ZÁKLADNÍM PŘÍJMEM, KTERÝ BUDE NAVAZOVAT NA SOCIÁLNÍ KREDITOVÝ SYSTÉM A VYHODNOCOVAT, TAK DANÉMU UŽIVATELI KREDIT / SKÓRE DLE CHOVÁNÍ A OSOBNÍHO SOCIÁLNÍHO POSTOJE. TENTO BLOCKCHAINOVÝ DIGITÁLNÍ SYSTÉM BUDE VYHODNOCOVAT SOFTWARE NAPOJENÝ NA UMĚLOU INTELIGENCI.

O tom jsme psali v minulém článku, který doporučujeme všem přečíst.

ODKAZ NA ČLÁNEK:

KONEC HOTOVOSTI

Trump, Putin a Si společně připravují nový digitální měnový systém založený na BLOCKCHAINU

Sdílejte tento článek, aby se co nejvíce lidí dozvědělo o podvodu, který se chystá. 

 

 

Tento nepodmíněný příjem již zavedli v některých státech v Americe, částečně také v Německu, Finsku a na Antarktidě už běží od 80. let.

Nyní se tento systém „peněz zdarma“ testuje, aby se potom aplikoval do CELÉHO SVĚTA.

 

 

Bude to na způsob sociálního kreditu v Číně, kdy každého člověka bude vyhodnocovat AI – umělá inteligence , pomocí 5G a daného senzoru , který člověk přijme.

Dle chování a dané činnosti bude udělena člověku kryptoměna – kredit / příjem.

PŘÍJEM MÁ VŠAK POKRÝT POUZE ZÁKLADNÍ ŽIVOTNÍ POTŘEBY.

Všichni budou mít jakýsi základní přiíjem. A pozor – V DIGITÁLNÍ MĚNĚ, hotovost bude s pádem bank zrušena.

Lidé se tak stanou vlastně takovými těžaři kryptoměn.

Chtějí totiž z člověka udělat jakýsi geneticky upravený stroj, který bude naprogramován dle jejich pravidel a bude vykonávat přesně to , co chtějí.

Lidé už se nebudou rozhodovat sami za sebe, ale vše bude řízeno pomocí

AI – umělé inteligence.

 

 

Z lidí budou bioroboti bez vlastního uvažování a jiného názoru než toho co po nich bude chtít Nový světový řád.

Nepodmíněný příjem nebude jen tak „zdarma“ . Vždy je to něco za něco. Proč by vám dávali „zdarma“ peníze? Je to ZÁMĚRNÝ KROK. Chtějí lidi nalákat na NWO – NOVÝ SVĚTOVÝ ŘÁD.

Lidé nebudou v NWO pracovat, budou se VZDĚLÁVAT novému systému falešné jednoty / „rovnosti“. Jedná se o neomarxismus.

Pracovat bude pouze 20% populace, zbytek práce zastanou roboti / automatizované stroje.

 

 

Lidé budou propojeni s celým tímto digitálním systémem pomocí 5G a AI ( umělé inteligence ). Jedná se o nový systém šelmy, kdy budou z lidí bioroboti ovládáni a programováni na dálku ze zdroje AI.

Jde jim o vaši DUŠI. Ne o peníze, ale DUŠI.

Kdyby šlo o peníze, TĚŽKO BY JE LIDEM ROZDÁVALI. CHTĚJÍ SI LIDI NAOPAK KOUPIT, ABY JE NÁSLEDNĚ ZOTROČILI A MOHLI JE VYDÍRAT A MANIPULOVAT.

 

Nehledě na to, že bude brzy zpochybněno právo na soukromé vlastnictví. Lidem bude zabaven majetek a právě jako jakýsi „bonus“ dostanou lidé tento základní příjem.

To je účel tohoto celého chaosu, který teď zažívá celý svět. Z chaosu vzejde pořádek – ,,řešení“ , které velká většina lidstva uvítá jako jedinou možnou pomoc a záchranu. Je to zlo převlečené do dobra.

Vědí moc dobře jak jsou lidé závislí na systému a tímto lidi udělají ještě VÍCE závislými. Nechtějí aby byli lidé soběstační a nezávislí.

 

 

Proto je nyní takový chaos, krize, ekonomická nestabilita, nedostatek zaměstnání, chudoba, násilí, brzy nedostatek základních potravin a služeb, výpadek dodavatelských řetězců, toto všechno musí lidé vidět , aby poté volali po řešení a SAMI se dožadovali základního příjmu.

Natolik se blíží krach a pád ekonomiky, takže brzy budou lidi vydírat , tak že budou příděly potravin lidé se budou muset jednodušše rozhodnout zda přistoupí na podmínky tohoto sionistického systému a nebo ho naopak opustí a odprostí se tak od veškerých pravidel a vyhlášek ekoterorismu v čele s koronafašismem. Je to na každém.

 

 

Už nyní to můžete vidět, když lidé nadávají na vládu jak oni mají vysoké platy a lidé žijí z měsíce do měsíce, je to ÚČELOVÉ.

Tento systém se vám musí zdát jako nespravedlivý, plný chaosu a hladu, nerovný, zkrátka ničemný systém ze kterého vzejde ,,řešení“ po kterém všichni budou dychtit.

Také lidem nabídnou jiné výhody s tímto příjmem např. oddlužení. Na to se však budete muset vzdát veškerého majetku. VŽDY JE TO NĚCO ZA NĚCO. V TOMTO PŘÍPADĚ VAŠE DUŠE.

 

 

Proto byla spuštěna agenda covid a stejně tak agenda o falešném ,,globálním oteplování“ – neboli Green Deal 

(AGENDA 30)

 

 

Agenda 30 a Great Reset jsou agendy jedoucí ruku v ruce směrem k Novému světovému řádu – digitální společnosti ZÁVISLÉ NA JEJICH SYSTÉMU.

Kdyby tuto agendu rozjeli např. ve středověku , tak by moc neuspěli, protože lidé byli SOBĚSTAČNÍ A UMĚLI SE O SEBE POSTARAT.

Lidé jsou dnes však plnně závislí na systému, proto ho také podmíní podmínkou a ten kdo nebude souhlasit bude vyřazen ze společnosti.

Lidé zaprodají DUŠI za tento nový systém tzv. „kreativní společnosti“.

Tento univerzální příjem, oddlužení a další „výhody“ budou lákadlem a pozlátkem pro mnohé a tak se také lidé chytí do pasti nového systému / řádu.

Není však vše zlato, co se třpytí. A také není NIC zadarmo. Vždy je tam NĚCO.

A proto buďte velmi obezřetní, aby jste nebyli svedeni. Je to obrovská past a vzhledem k narůstajícímu počtu ztráty zaměstnání, chudoby a narůstající se propasti mezi chudými a bohatými, to většina populace uvítá s otevřenou náručí.

Hlavně vzhledem k tomu až lidé zjistí , že Babiš nebo Matovič bude brát stejný příjem jako obyčejný člověk. 

To bude pro lidi jako zbožné přání – vysvobození a proto se také chytí do pasti , ze které po zavázaní do tohoto sionistického systému, nebude úniku.

JDE TU O NAŠE DUŠE. NWO BUDE NA OKO KRÁSNÉ. BUDE SE VÁM ZDÁT, ŽE ZLO BYLO PORAŽENO , ŽE KAPITALISMUS A VLÁDY BYLI TO ZLO. AVŠAK TOTO VŠE SI MAJÍ LIDÉ MYSLET, JE TO PROMYŠLENÉ TAK, ABY LIDÉ VÍTALI NOVÝ SYSTÉM FALEŠNÉ JEDNOTY A SOLIDARITY. 

TENTO SYSTÉM SE MÁ VŠEM NYNÍ MUSÍ PŘIPADAT PROHNILÝ A ZKORUMPOVANÝ. JE TO CÍLEM VELKÉHO RESETU. VŠE JEDE PODLE SCÉNÁŘE A LIDÉ JSOU POUHÉ FIGURKY, VČETNĚ VŠECH POLITKŮ A VLÁD.

TOTO BUDE PRO MNOHÉ VYSVOBOZENÍ. PROTOŽE VĚTŠINA LIDÍ JE NESPOKOJENA S TÍMTO SYSTÉMEM A KDYŽ DAJÍ LIDEM PENÍZE ZA NIC !! A K TOMU NEBUDOU MUSET ANI PRACOVAT, POUZE SE VZDĚLÁVAT NOVÉMU SYSTÉMU – BUDE TO PRO NĚ VÍTEZSTVÍ A RÁDI SE ODDAJÍ TOMUTO SYSTÉMU. LIDÉ  BUDOU  OSLAVOVAT NOVÝ SYSTÉM. VLÁDY PADNOU TAKŽE LIDÉ ZÍSKAJÍ FALEŠNÝ POCIT SVOBODY. 

TAKÉ PADNOU BANKY A S NIMI VEŠKERÉ DLUHY A EXEKUCE. VŠECHNY MĚNY – EURO, DOLAR – PADNOU.

Jakmile však zruší hotovost, končí SVOBODA.

To si pamatujte.

LIDÉ BUDOU FALEŠNĚ OBDAROVÁNI A TAK SE CHYTÍ NA TENTO SYSTÉM KONTROLY.

Cesta do pekla je vždy dlážděna dobrými úmysly.

Snad se rozhodnete správně.

 

 


Podpořte nás sdílením. Děkujeme ♥

Naty a Péťa

By BEZ PRAVDY NENÍ ŽIVOT

24 Komentáře

 • I do not even understand how I ended up here, but I thought this put up was once
  great. I do not recognise who you might be however
  definitely you’re going to a famous blogger for those who aren’t
  already. Cheers!

 • Howdy! Would you mind if I share your blog with my facebook group?

  There’s a lot of people that I think would really appreciate your content.

  Please let me know. Many thanks

 • If some one wants expert view on the topic of
  running a blog after that i suggest him/her to pay a visit this website,
  Keep up the pleasant work.

 • Wow that was unusual. I just wrote an very long comment but after I clicked submit my comment didn’t appear.
  Grrrr… well I’m not writing all that over again. Anyways, just wanted to
  say fantastic blog!

 • It’s really a nice and useful piece of information. I’m glad that you just shared this helpful
  information with us. Please stay us informed like this. Thank you for
  sharing.

 • Nice post. I was checking continuously this blog
  and I am impressed! Very helpful information specially the last part 🙂 I
  care for such information a lot. I was looking for this certain info for a long time.
  Thank you and good luck.

 • I’m no longer certain the place you are getting
  your information, however good topic. I must spend a while learning more or understanding more.
  Thank you for excellent info I used to be in search of this information for
  my mission.

 • Unquestionably believe that which you stated. Your favourite reason seemed to be
  on the web the easiest thing to remember of.
  I say to you, I definitely get annoyed at the same time as other folks
  consider concerns that they plainly don’t recognise about.
  You managed to hit the nail upon the highest and outlined out the entire thing with no need
  side effect , folks could take a signal. Will likely
  be again to get more. Thank you

 • Simply desire to say your article is as astonishing.
  The clarity to your publish is just spectacular and that i could think you’re an expert on this subject.
  Fine together with your permission allow me to seize
  your RSS feed to keep updated with approaching post. Thank you one million and please
  carry on the enjoyable work.

 • I would like to thank you for the efforts you have put in writing this blog.
  I’m hoping to check out the same high-grade blog posts from you in the future
  as well. In truth, your creative writing abilities has encouraged
  me to get my very own blog now 😉

 • Hello there, I found your blog by means of
  Google even as looking for a similar matter, your website came up, it seems to be great.
  I have bookmarked it in my google bookmarks.
  Hi there, simply turned into aware of your blog thru Google, and
  located that it’s truly informative. I’m going to watch out for brussels.
  I will appreciate should you proceed this in future.
  A lot of people might be benefited out of your writing.
  Cheers!

 • Greetings! I’ve been following your weblog for a long time now
  and finally got the bravery to go ahead and give you a shout out from
  Houston Tx! Just wanted to mention keep up the good job!

 • I am no longer sure the place you are getting your info, but good topic.
  I needs to spend some time finding out much more or working out more.
  Thank you for excellent information I used to be on the lookout for this info for my mission.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás také zajímat