IZRAEL ZAČÍNÁ PROVOKOVAT ÍRÁN – V TEHERÁNU A SÝRII SE SCHÁZEJÍ DESETITISÍCE ODPŮRCŮ IZRAELSKÉ OKUPACE NA DEN HNĚVU – Írán varoval Izrael, jako odpověď Izraele explodovalo letiště v Aleppu

IZRAEL ZAČÍNÁ PROVOKOVAT ÍRÁN
V TEHERÁNU A SÝRII SE SCHÁZEJÍ DESETITISÍCE ODPŮRCŮ IZRAELSKÉ OKUPACE NA DEN HNĚVU

Írán varoval Izrael, jako odpověď Izraele explodovalo letiště v Aleppu

Jak víme, tak Izrael chce vyprovokovat Írán, aby mohl začít jejich vytoužený konflikt, který je díky této válce učiní již neskrytými a všemi uznanými vládci světa, díky připravované zámince Mossadem řízeného Hamásu.

Je to velice konstruktivně předem připravený vedený konflikt, který dosadí na trůn židovského moshiacha. Tím, že vyprovokují Írán, si zajistí kontrolu nad celým světem a všemi lidmi, kteří uznají jejich vládu. O to v tomto konfliktu jde. Vyprovokovat Arabský svět, aby bylo křesťanství a Islám zničeno současně. Aby se všichni obávali Islámu, arabů a nehleděli na důsledky Sionismu, judaismu a toho, co chystají židé, kteří se drží satanistického talmudu.

Írán v sobotu večer varoval Izrael, že pokud okamžitě nepřestane s bojovými akcemi v Pásmu Gazy, může se situace VYMKNOUT KONTROLE.

Když Izrael zaútočí na Gazu, Hizballáh udeří ze severu.

Krátce před půlnocí ovšem přišla odpověď, Izrael bombardoval letiště v syrském Aleppu.

Letiště Aleppo bylo podruhé za 48 hodin napadeno sionistickou entitou. Mělo se znovu otevřít zítra v 8 hodin ráno a nyní je opět mimo provoz. Čeká se na oficiální vyjádření ohledně obětí a škod 

IZRAELSKÉ ÚTOKY NA GAZU MAJÍ PŘES 2200 OBĚTÍ, RANĚNÝCH JE 10 000 !! Z TOHO 724 DĚTÍ !! HLÁSÍ PALESTINCI IZRAHELL V GAZE ZA TÝDEN ZNIČIL 1300 BUDOV !! K TOMU JE ODPOJILI OD ELEKTŘINY, VODY A VEŠKERÝCH DODÁVEK POTRAVIN !! VÁŽNĚ SI MYSLÍTE, ŽE TO NECHÁ ÍRÁN A PALESTINA BEZ ODPOVĚDI ?

DEN HNĚVU

Desetitisíce lidí protestovaly na Blízkém východě

„Vaše bitevní lodě nás nezajímají, ani nás vaše prohlášení neděsí,“ řekl Naim Kassim na shromáždění na jižním předměstí Bejrútu. „Až bude správný čas jednat, uděláme to.“

V Bagdádu se desetitisíce demonstrantů shromáždily na náměstí Tahrír – protestním centru irácké metropole – na shromáždění svolané vlivným šíitským duchovním a politickým vůdcem Muktada al-Sadrem.

„My, jako Iráčané, víme, jak bolí mít na naší zemi okupanta,“ řekl demonstrant Alaa al-Arabyia s odkazem na americkou okupaci Iráku po jeho invazi v roce 2003 s cílem svrhnout Saddáma Husajna. „Palestinské ženy mají manžely, milované a syny bojující proti okupaci. Stojíme s nimi v jejich boji.“

Po celém Íránu proudili po modlitbách do ulic také odpůrci izraelské okupace.V Teheránu pálili izraelské a americké vlajky a skandovali: „Smrt Izraeli“, „Smrt Americe“, „Izrael bude odsouzen k záhubě“ a „Palestina bude dobyvatelem“.

 

„Palestinský lid má dost, teď je vaším nápadem zničit Gazu, domy lidí,“ řekl íránský prezident tvrdé linie Ebrahim Raisi v projevu v provincii Fars na jihu země.

„Lidé světa a Palestiny vám způsobí potíže.“ – Ebrahim Raisi

Také v syrském hlavním městě Damašku se shromáždili odpůrci izraelské okupace.

„Říkám lidem, aby neopouštěli své domovy, jinak budou jako naši prarodiče, kteří opustili Palestinu a přišli do Sýrie, ale nikdy se nevrátili,“ řekl 23letý Palestinec žijící v Sýrii Ahmad Saeed s odkazem na válku v roce 1948. nezávislosti.

USA do východního Středomoří pošlou další letadlovou loď, a to prý jako „varování Íránu“. Vysoce postavený izraelský představitel dnes obvinil Teherán, že rozmísťuje zbraně v Sýrii, a snaží se tak otevřít druhou válečnou frontu.

„Pokud nebudou válečné zločiny a genocida ze strany izraelského apartheidu okamžitě zastaveny, může se situace vymknout kontrole a mít dalekosáhlé následky,“ uvedlo na sociální síti X íránské zastoupení při OSN k situaci v Pásmu Gazy, které čelí raketovým útokům ze Izraele.

Nepřímá odpověď přišla rychle. Izraelské nálety zamířily v sobotu pozdě večer na letiště v syrském Aleppu, které kontroluje syrská vláda.

„Přibližně ve 23:35… izraelský nepřítel provedl nálet ze směru od Středozemního moře. Zamířil na mezinárodní letiště Aleppo, způsobil materiální škody na letišti a vyřadil ho z provozu,“ uvedlo syrské ministerstvo v prohlášení. Nálet přišel ihned poté, co dělníci opravili ranveje po předchozím náletu.


Ohledně možného zapojení Íránu reagoval dnes na sítí X vedoucí oddělení pro strategické záležitosti izraelského ministerstva zahraničí Joshua Zarka. „Připravují,“ odpověděl na příspěvek, který předpokládá scénář, že Íránci rozmisťují zbraně v Sýrii, a připravují tak druhou frontu. Krátce v téže reakci na příspěvek dodal, že Izrael je odhodlán tomu předejít.

 

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

Zřejmě se chystají obětovat Izrael a spolu s ním i Evropu a Ameriku, aby tak naplnili plán babylonského talmudu a stali se tak již neskrytou a všemi přeživšími lidmi uznanou světovládou světa.

To je celý plán messiánské éry – okultní talmudická poslední válka, která je předem připravena, z níž povstane jako fénix z popela FALEŠNÝ moschiach, falešný spasitel, kterého bude muset uctívat celý svět

 

Podpořte nás sdílením. Děkujeme ♥

By BEZ PRAVDY NENÍ ŽIVOT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás také zajímat