Fialova vláda kupuje stíhačky F-35 za 150 miliard korun!! Hrdě a naplno tak pokračuje v plánu likvidace České republiky

Fialova vláda kupuje stíhačky F-35 za 150 miliard korun!! 

Hrdě a naplno tak pokračuje v plánu likvidace České republiky 

 

27.9.2023 V den, kdy schvalují rozpočet postavený na největším zvýšení daní v historii,

Fialova vláda schválila nákup „strašně potřebných“ 24 amerických stíhaček F-35 , které navíc budou v Česku až v roce 2035!

Fialova vláda – nejhorší vláda jakou, kdy Česká republika měla – pokračuje hrdě a NAPLNO v sionistickém plánu Evropské unie – a to je plán č. 1 – LIKVIDACE A TOTÁLNÍ ZADLUŽENÍ ČESKÉ REPUBLIKY VE JMÉNU OBRANY A VÁLKY.

Tahle vláda se prostě rozhodla jít přes mrtvoly a nezastaví jí vůbec nic. Hrdě si stojí za svým plánem likvidace národa a svých vlastních lidí.

Plní sionistický plán ožebračování států na úkor vytvoření NOVÉ CHAZÁRIE

– NOVÉHO JERUZALÉMA NA UKRAJINĚ.

Je jim jedno jak se žije lidem v České republice, je jim jedno, že zadlužují a ničí naši zemi. Za celou dobu jejich vlády vidíme jak plní pouze a jenom zájmy UKRAJINY – NOVÉ CHAZÁRIE.

Fialova odporná vláda si těmito gesty kope sama hrob. Ono to napětí stoupá a jednou to vybuchne. A to už jim nepomůže nic.

Bylo by to v pořádku, až na to, že to je jen další plán. Vyprovokovat chaos, aby se z něho zrodil pořádek, který všichni – velká většina – oslaví v NWO – Novém světovém řádu. Je to součást protokolů sionských mudrců.

Chaos , nepokoje, nespokojenost a následný pořádek, mír a falešná hojnost a „bezpečí“.

Avšak to, co dělá tahle vláda je jeden přešlap za druhým a už jen z tohoto důvodu, je jasné že je to neudržitelné a že to jednou praskne. Je to nejhorší vláda jakou ,kdy Česká republika měla. Absolutně bez citu k našemu národu, k hospodaření penězi a majetkem, totální neúcta ke kořenům..pouze hájí západní zájmy ahodnoty diktující EU.

Katastrofa.

Dokonce i opozice kroutí nevěřícně hlavou nad tímto ubohým rozhodnutím nakoupením nepotřebných stíhaček s termínem dodání 12 let. Důchodcům přidali pouhých 300 Kč a přitom si jdou nakoupit stíhačky za 106 miliard korun.

A TO JEŠTĚ ŘEKLI, ŽE TO NENÍ KONEČNÁ ČÁSTKA , CELKEM ZAPLATÍME 150 MILIARD KORUN! 

Takže, když nebudeme mít co jíst, budeme mít ty stíhačky. Tahle vláda si neustále hraje na válku, je až neskutečný kam to zašlo. Ale v celku pochopitelný vzhledem k inteligenci tohoto národa.

Jde o největší armádní zakázku v historii. Ale to zaplatíme přece my, to je v pořádku, z peněz. které jsme nikdy neviděli a neuvidíme. A ještě NÁM ŘEKNOU ABYCHOM SE MY USKROMNILI A ZAČALI ŽRÁT CVRČKY! Všechno je plán, hlavní priorita likvidace české ekonomiky , extrémní zadlužení a rozvrat národa pod záminkou vytvoření NOVÉ CHAZÁRIE, o které velká většina nemá ještě ani ponětí. 

TAHLE VLÁDA SI KOPE VLASTNÍ HROB.

„Toto rozhodnutí stávající vlády přichází v nejnevhodnější dobu, zvláště, když to po nás nikdo nepožaduje a jedná se o nejdražší zakázku v historii armády. Veřejnost nemá informace o skutečných nákladech na tuto zakázku. Vláda škrtá peníze ve školství, nemá peníze pro důchodce a bez detailních informací rozhoduje nákup za stovky miliard. Rozpočtová politika této vlády už nyní poškozuje českou ekonomiku a zásadně zpomalí růst HDP,“ sdělil Novinkám exministr obrany Lubomír Metnar.

 

A pak nějaký Fiala sdílí na facebooku obrázek o tom jak schválil „odpovědný rozpočet“. Není to k smíchu? 

Neuvěřitelný. Vládnou nám šašci a komedianti.

Zdroj: Facebook Petr Fiala

Podpořte nás sdílením. Děkujeme ♥

By BEZ PRAVDY NENÍ ŽIVOT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás také zajímat