WHO připravuje zdravotnickou digitální kontrolu, chce uzákonit digitální pasy, sledovací aplikace, které budou sloužit jako osobní digitální ID člověka

WHO připravuje zdravotnickou digitální kontrolu
WHO chce uzákonit digitální pasy, sledovací aplikace, které budou sloužit jako osobní digitální ID člověka

 

ZATÍMCO SVĚT ŘEŠÍ UKRAJINU A DALŠÍ NEPODSTATNÉ VĚCI, WHO PŘIPRAVUJE ZDRAVOTNICKOU DIGITÁLNÍ KONTROLU. 

ZA OPONOU SE DĚJÍ MNOHEM HORŠÍ VĚCI, PODEPISUJÍ SE DOHODY A ZÁKONY, O KTERÝCH LIDÉ NEMAJÍ PONĚTÍ. NIKDE V TELEVIZI VÁM TO NEŘEKNOU, PROTOŽE NECHTĚJÍ, ABY JSTE VĚDELI. 

Všechny státy EU podepsali na začátku června smlouvu, kde je uvedeno, že v případě další „nečekané“ pandemie, budou všechny státy EU, co tuhle odpornou smlouvu podepsali, muset poslouchat pokyny WHO. Udělali si z toho jednoduše ZÁKON. 

Tato pandemická smlouva má vejít v platnost v květnu 2024.

 

 

Už bude zákon mít vakcínu a digitální sledovací aplikace, které budou sloužit jako osobní digitální ID člověka (QR kódy), které nepůjdou ani nijak zfalšovat , protože právě připravují elektronický digitální podpis (identitu). Právě proto tato smlouva, aby to už nijak nešlo zfalšovat ani dohodnout s doktory. Všechno bude navazovat na digitální systém kontroly.

POKUD NEVĚŘÍTE, NAJEĎTE SI KLIDNĚ NA OFICIÁLNÍ STRÁNKY WHO. MAJÍ TO TAM VŠECHNO NAPSANÉ. DOKONCE I POSTUPY, JAK BUDOU LIDI SLEDOVAT, VŠE. 

KAŽDÝ, KDO MÁ INTERNET, SI TO MŮŽE VYHLEDAT. NIKDO TO ZA VÁS NEUDĚLÁ.

Nikde vám to neřeknou, protože to na vás zase vyvalí až spustí další pandemii. 

 

 

BILL GATES SÁM PROHLÁSIL, ŽE BUDE DALŠÍ PANDEMIE A ŽE TA DRUHÁ, TENTOKRÁT OPOUTÁ POZORNOST VŠECH. ANI SI NEDOVEDETE PŘEDSTAVIT CO CHYSTAJÍ. UŽ BUDE ZÁKON MÍT VAKCÍNU A DIGITÁLNÍ SLEDOVACÍ APLIKACE, KTERÉ BUDOU SLOUŽIT JAKO OSOBNÍ DIGITÁLNÍ ID ČLOVĚKA (QR KÓDY), KTERÉ NEPŮJDOU ANI NIJAK ZFALŠOVAT. PROTOŽE PRÁVĚ PŘIPRAVUJÍ ELEKTRONICKÝ DIGITÁLNÍ PODPIS (IDENTITU).

 A PRÁVĚ PROTO TATO SMLOUVA, ABY TO UŽ NIJAK NEŠLO ZFALŠOVAT ANI DOHODNOUT S DOKTORY. VŠECHNO BUDE NAVAZOVAT NA DIGITÁLNÍ SYSTÉM KONTROLY. 

Pište všem politikům a všem koho znáte, že víte o téhle odporné smlouvě a ať okamžitě vystoupí z EU !!

 

Nová varianta omikronu ERIS SIRE – v překladu z latiny do češtiny BUDETE MLČET.


Poslechněte si naše video a dozvíte se více :

Šiřte tyto informace kde jenom můžete, týká se to nás všech, jde o naší budoucnost – o BUDOUCNOST VŠECH.

Položte si otázku…

Jak je možné, že vědí o budoucích pandemiích a nutí ostatní státy o přijetí tzv. „pomoci“ , kterou však musíme přijmout, protože nemáme víceméně na výběr…?

Na webu rady evropské unie píšou, že žádná vláda ani instituce není schopna zvládnout hrozbu budoucích pandemií osamoceně, to znamená, že nás vyloženě nutí k tomu, abychom se jim podvolili v jejich zdravotnické digitální diktatuře. A tím pádem se vzdali ve jménu zdraví a strachu toho nejdůležitějšího – SVOBODY.

Podpořte nás sdílením. Děkujeme ♥

By BEZ PRAVDY NENÍ ŽIVOT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás také zajímat