Zfanatizovaní VEGANI nechali vyhladovět k smrti své měsíční miminko

Zfanatizovaní VEGANI nechali vyhladovět k smrti své měsíční miminko

 


Mladí rodiče INFLUENCEŘI nechali vyhladovět své teprve měsíční miminko na základě jejich ŽIVOTNÍHO STYLU a směru VEGANSTVÍ neboli FRUTARIÁNSTVÍ.

Oba jsou zastánci frutariánství a tatínek zemřelého prý získává energii pouze ze Slunce, chtěli tímto způsobem vychovávat teprve MĚSÍČNÍ miminko. Tragédie se stala v ruském městě Soči, jak uvedl web Komsomolskaja pravda.

Měsíčního chlapečka mladí rodiče převezli do nemocnice. Byl hodně malý a vychrtlý. Lékaři už mu nedokázali pomoci a chlapec zemřel ještě při převozu v sanitce.


 


Rodiče jsou zastánci

VEGANSTVÍ / FRUTARIÁNSTVÍ

 

Poté, co se lékaři obrátili ihned na policii, tak se zjistilo, že chlapeček zemřel vyčerpáním, protože nedostával dostatek potravy. Rodiče zastávají takzvané frutariánství a silnou formu veganství, přičemž mohou jíst pouze ořechy, ovoce, semena a jiné plody. Otec miminka Maxim Ljutyj navíc drží speciální dietu, kdy nejí vůbec nic a energii získává ze Slunce. Manželé navíc vyučují MEDITACI A JÓGU.

CELÝ TENTO SMĚR JE NEW AGE.

Vidíte kam se toto veganství a vegetariánství ubírá? Je to EKO forma spojená s AGENDOU 30.

Životní „styl“ pod zfanatizovanou výhružkou vidiny „konce světa“, s falešnou vlajkou „záchrany přírody“.

NENÍ TO ŽÁDNÉ HRDINSTVÍ, ALE UBOHOST A ZBABĚLOST.

 

 


EKOTEROR NABÍRÁ NA SÍLE PO CELÉM SVĚTĚ.

A přesně proto se potom dějí takovéto případy, kdy se z tohoto nového „trendu a směru“ , lidé následující tuto formu, doslova zblázní a vyloženě NUTÍ své blízké, děti a rodinu, k tomu o čem sami nemají ponětí k něčemu , co ani nechtějí. Stejně jako v tomto případě, kdy je OBĚTÍ tohoto psychopatismu MĚSÍČNÍ MIMINKO.

Přesně takto budou nutit jíst celý svět pouze bezmasou „vegan“ stravu , která lidi VYSILUJE, nikoliv posiluje.

 

 


Maso je pro lidský organismus potřebné, stejně jako ovoce a zelenina. Obsahuje důležité živiny, které naše tělo POTŘEBUJE. Stejně jako potřebujeme dostat do těla vitaminy , potřebujeme do těla dostat také BÍLKOVINY.

Maso obsahuje především velmi kvalitní bílkoviny, železo, zinek a i některé důležité vitaminy. Jistě, tyto cenné látky jsou i v rostlinné stravě. Tělu ale přinášejí menší užitek. Příkladem jsou právě bílkoviny, které s tuky a cukry tvoří základní stavební kameny lidského těla. Nacházejí se ve svalech, kostech, kůži, srdci i mozku.

Obsah plnohodnotných bílkovin kolísá od 16 do 20 %. Z vitamínů maso obsahuje zejména vitaminy skupiny B. Dodává organismu železo a fosfor.

Maso obsahuje DŮLEŽITÉ látky budující a posilňující LIDSKÝ ORGANISMUS.

 


Mělo by rozhodně patřit do našeho jídelníčku. Z veganské/ vegetariánské stravy se stává tělo náchylné na různé nemoci, tato strava OSLABUJE LIDSKÝ ORGANISMUS.

Není vhodná z DLOUHODOBÉHO ZDRAVOTNÍHO HLEDISKA. OBZVLÁŠŤ PRO MALÉ DĚTI.

Viz. tento případ.

Těchto případů , kdy zfanatizovaní rodiče nutí jíst své děti pouze veganskou stravu, po celém světě rapidně přibývá. Je to „TREND“ , který je propagován aby pozvedl AGENDU 30.

Má však katastrofální konce.

 

 


Podpořte nás sdílením. Děkujeme ♥

Naty a Péťa

By BEZ PRAVDY NENÍ ŽIVOT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás také zajímat