PLANDEMIE 2 – NEMOC X – WEF, WHO a globalistické elity na WEF summitu v Davosu diskutovali o smrtelné „NEMOCI X“ – TRIK WHO K PODEPSÁNÍ PANDEMICKÉ SMLOUVY

PLANDEMIE 2

NEMOC X

WEF, WHO a globalistické elity na WEF summitu v Davosu diskutovali o smrtelné „NEMOCI X“

TRIK WHO K PODEPSÁNÍ PANDEMICKÉ SMLOUVY

WEF vedená Klausem Schwabem svolala světové vůdce, aby se připravili na bezprostřední smrtelnou „hrozbu“, která byla nazvána „nemoc X“

Světové ekonomické fórum, Světová zdravotnická organizace spolu s globalistickými SION elitami se sešli, aby diskutovali o NEMOCI X na summitu Světového ekonomického fóra (WEF) v Davosu.

Termín „nemoc X“ je termín používaný WHO jako hypotetický „neznámý patogen“, který by mohl způsobit vážnou mezinárodní epidemii.

WEF již DOPŘEDU znovu – nečekaně – předpověděli, že tato nemoc (podle nich) povede k pandemii „20krát smrtelnější než COVID“

Nemoc „X“ – 20x smrtelnější než covid

TRIK WHO K PODEPSÁNÍ PANDEMICKÉ SMLOUVY

WHO vyzvali státy k vytvoření plánu, který by zabránil jejímu šíření a k podepsání pandemické smlouvy.

Jde o další nátlak na národní státy k podepsání pandemické smlouvy, která se stane katem národní suverenity a lidské svobody. Jde o absolutní podřízení se Novému světovému řádu a psychopatickým SION elitám, které budou řídit životy lidí skrze ďábelskou smlouvu, která státy zbaví jakéhokoliv rozhodování v těchto událostech a naopak vše bude řídit globalistická technokratická WHO v čele s WEF, farmaceutickými a digitálními společnostmi, které chtějí uvrhnout lidstvo do absolutní utopie ve stylu GEORGE ORWELA – 1984 – digitálního koncetráku.

Na druhou pandemii, která tentokrát opoutá naši pozornost mimochodem upozorňoval už před 3 roky – nikdo jiný – než Bill Gates. 

Jeho úsměv hovoří za vše : 

„Členské státy jednají. Je to jednání mezi zeměmi a já doufám, že do stanoveného termínu tuto pandemickou dohodu předloží, protože pokud to nedokáže tato generace, která má zkušenosti z první ruky, tak si nemyslím, že to dokáže generace příští,“ poznamenal šéf WHO. „Jde o společný celosvětový zájem a velmi úzké národní zájmy by se do toho neměly plést,“

– Tedros , šéf WHO na setkání v Davosu 17.1.2024

Jak to asi znovu vědí ?

Podle oficiálního prohlášení WEF nebyla hrozící hrozba „nemoci X“ vržena do centra pozornosti nikoho jiného než Světové zdravotnické organizace (WHO).

Generální ředitel Světové zdravotnické organizace (WHO) Dr. Tedros Adhanom Ghebreyesus vydal „varování“ o připravované plandemii X jen několik týdnů poté, co WHO oficiálně ukončila celosvětovou zdravotní nouzi související s agendou COVID, že planeta musí být připravena na nemoc smrtelnější než Covid.

Summit se konal 17. ledna ve švýcarském Davosu.

Mezi hostující řečníky patřili:

Tedros Adhanom Ghebreyesus – generální ředitel WHO

Shyam Bishen – vedoucí Centra pro zdraví a zdravotní péči na WEF

Roy Jakobs – generální ředitel společnosti Royal Philips

Preetha Reddy – výkonná místopředsedkyně Apollo Hospitals

Nisia Trindade Lima – ministryně zdravotnictví, Brazílie

Michel Demaré – předseda představenstva, AstraZeneca

Jamil Edmond Anderlini – šéfredaktor, Europe, Politico

 

Tyto elity připravují opatření, která zahrnují omezení svobody včetně omezení svobody projevu, aby prosadili svou propagandu a své očkovací digitalizované strategie, stejně jako to udělali s agendou covid.

A „překvapivě“ již nyní takzvaní „odborníci“, kteří to s námi určitě „myslí dobře“, pracují na vakcíně proti viru, který ještě NEEXISTUJE.

BBC uvedla, že Agentura pro zdravotní bezpečnost Spojeného království „skenuje horizont kvůli hrozbám a zahajuje práce na vakcínách, pro každý případ“.

To vzbuzuje obavy a naznačuje, že krok k práci na vakcíně pro „nemoc X“ zavání scénářem stejným jako za agendy covid.

To jim umožní implementovat novou smlouvu s WHO, která jim umožní znovu zablokovat, zavřít hranice, omezit svobodu projevu, sebrat lidem komletně svobodu za účelem donucení lidí k povinné vakcinaci a následnému znamení šelmy spojeným se sociálním kreditovým systémem řízeným umělou inteligencí.

Stejně jako to, co se stalo v roce 2020, s tím rozdílem, že nyní to bude horší, jelikož hodlají propagandu posounout o 20 levelů výše než předtím. Jde jim o to, aby co nejvíce lidí podlehlo jejich agendě a lidé přijali znamení šelmy, které povede k úplnému zotročení – mysli a duše lidí.

Když vám vaši nepřátelé řeknou, co plánují a co plánují pro AGENDU, věřte jim.

A připravte se, že to bude opět show sloužící k jejich cílům – monitoringu a kontrole lidí. Nenechte se ovládat psychopaty a tzv. „lidmi“, kteří jsou opilí kontrolou, penězmi a mocí.

OFICIÁLNÍ VIDEO SVĚTOVÉ ZDRAVOTNICKÉ ORGANIZACE ZE SETKÁNÍ NA SUMMITU SVĚTOVÉHO EKONOMICKÉHO FÓRA V DAVOSU O PŘÍPRAVĚ NA PANDEMII X :

Logo Světového ekonomického fóra obsahuje satanistickou numerologickou symboliku 666.

Odkazuje na hlavního vůdce a toho, kdo WEF řídí.

Světové ekonomické fórum (WEF) předpovědělo, že nová „nemoc X“ do roku 2030 vyhubí miliardy lidí

 

Jak zvláštní, že to oni už takto dopředu vědí a taky to světu oznamují. Nejsou to předpovědi „jasnovidců“, ale jejich plány, které naplňují a když o nich diskutují, tak ty plány chystají a také realizují. A věřte, že o vaše zdraví ani bezpečnost jim rozhodně nejde.

Budete snad věřit elitám, miliardářům, tzv. filantropům podporujících digitalizaci a ovládaní lidí, kteří neustále hovoří, že jsme přelidnění ?

Program na rok 2024 je program pro věky. Albert Bourla ze společnosti Pfizer a Sam Altman z Open AI hovořili o tom, jak elita plánuje využít umělou inteligenci (AI) k ovládnutí světa.

Nejenže eugenik Bill Gates prosazuje klimatický podvod. John Kerry mluvil o tom, jak zrušit fosilní paliva.

Klaus Schwab – ředitel a zakladatel Světového ekonomického fóra – myšlenky „nebudete vlastnit nic a budete šťastni“, usedl k exkluzivnímu rozhovoru s druhým nejvyšším představitelem čínské vlády. Zřejmě z důvodu jednání o čínském sociálním kreditu a jeho zavedení na celém západě, zejména v Evropě.

Ale jeden panel vyčníval nejvíc:

Příprava na „nemoc X“.

Popis diskuse zní:

„S čerstvými varováními Světové zdravotnické organizace, že neznámá „nemoc X“ by mohla mít za následek 20krát více úmrtí než pandemie koronaviru, jaké nové úsilí je zapotřebí k přípravě systémů zdravotní péče na řadu budoucích výzev?“

Porota obsahovala vysoce postavenou sestavu, která zahrnovala ředitele WHO „Dr“ Tedrose a předsedu společnosti AstraZeneca.

Samí „odborníci“, co to myslí s obyčejnými lidmi „určitě dobře“.

Koncept nemoci X byl přijat Světovou zdravotnickou organizací v roce 2018. Tedros, Anthony Fauci, Jeremy Farrar z eugeniky Wellcome Trust a mnoho vysoce profilovaných jednotlivců v popředí politiky hysterie Covid se podíleli na prosazování nemoci X.

Nyní je pro normální lidi snadné toto šílenství zavrhnout. Ale vzhledem k mocným, maniakálním mozkům, které obývají shromáždění v Davosu, stojí za to udržovat úroveň situačního povědomí o těchto událostech, protože často mohou nabídnout určitý vhled do nestřeženého myšlení těchto technokratických tyranů.

Obzvlášť potom, že jsme to už jednou zažili, by měli být lidé ostražití a dávat si pozor na to komu a čemu věří.

Na toto téma stojí za připomenutí, že na konferenci WEF Davos v roce 2019 byl oznámen další nechvalně známý prediktivní panel. Panel skončil oznámením o spuštění Event 201.

(Událost neboli cvičení na pandemii která byla spuštěna před agendou covid)

Event 201 se stala známým pro své dokonalé načasování. Jen několik týdnů poté, co k simulaci došlo, vypukla naplno pandemická hysterie.

Pokud se globální vládnoucí elity po setkání v Davosu pokusí vyvolat další celosvětovou hysterii, bude to daleko větší ale také průhlednější hysterie než, co jsme viděli u agendy covid, neboť potřebují lidi, co nejvíce vyděsit, aby přijali biotechnologické vakcíny měnící DNA včetné připravovaného sociálního kreditového systému. O to při těchto řízených vyvolaných událostech agendách jde – vyvolat hysterii, strach a paniku za účelem donucení lidí k přijetí jejich systémů sledování a kontroly.

Klaus Schwab a francouzský prezident Emanuel Macron – loutka globalistikckých SION elit

Summitu se účastnil také slovenský premiér Robert Fico, další loutka na provázku plnící rozkazy sionistických globalistických elit 

Foto 17.1.2024

Zaprodaní loutkoví politici dostali od Schwaba noty na tento rok a budou je plnit.

Zejména „pandemie X“, kterou už nyní ohlašují a distribuci vakcín, které už jsou ve výrobě.

Pro ty z vás, co by nevěděli, co je Světové ekonomické fórum, tak přiložené fotografie vám napoví. Jde o organizaci NWO – Nového světového řádu, která vznikla za účelem KONTROLY LIDÍ.

KAŽDÝ, kdo se jí účastní, má podíl na kontrole a ovládání lidí, co se týče AGENDY 30, Great Resetu, agendy covid, řeší se tam vše, co je proti obyčejným lidem. Kontrola, digitalizace, moc a ovládání obyčejných lidí.

V čele s největším humanistou a lidumilem Klausem Schwabem, který chce opíchat celou populaci biotechnologickými RNA vakcínami měnící lidskou DNA.

50% se mu už opíchat podařilo, s podporou zaprodaných politiků a farmaceutických firem.

Včetně jeho hesla „Nebudete vlastnit nic a budete šťastní“ , kdy chtějí zbavit lidstvo práva na soukromé vlastnictví a uvrhnout ho do digitálního otroctví monitorovaném 24/7.

Viz George Orwel 1984.

Člověk s dobrými úmysly a svědomím by se tohoto jednání NIKDY neúčastnil, protože si je plnně vědom o co jde.

Na tomto fóru se miliardáři, korporace jako Microsoft, farmaceutické společnosti a politické loutky schází , aby si ustanovili postupy jakou „nečekanou“ jimi naplánovanou událostí budou lidi ovládat a kontrolovat, tak aby mohli zavést opatření , o kterých vám poté zaprodaní politici sloužící Světovému ekonomickému fóru řeknou, že je to v „zájmu naší bezpečnosti“. Protože o to těm nahoře, co mají ty miliardy, „jde především.“

O naše zdraví a naši bezpečnost. (ironie)

Každý, kdo se tohoto ďábelského fóra zúčastnil a účastní, má podíl na událostech, které brzy oznámí jako globální hrozbu vůči které „se musí zakročit“.

A tyto zaprodané loutky hrající si na „vlastence“ jsou toho součástí.

A k tomu všemu, když jsou pozvaní doslova vrazi viz Bill Gates, Blinken, Sam Altman, členové BlackRocku, s těmahle jsou ochotni tam sedět ?

Nejspíš protože jsou součástí klubu a jsou stejní jako oni, pouze před lidmi převlékají kabát a hrají si na „vlastence“ a na ty, co nás „zachrání“.

Všichni politici jsou součástí show, všichni jsou totiž jejich. Jsou to figurky, které plní pokyny a odvádí špinavou práci za ty v pozadí.

Z oficiálního webu světového ekonomického fóra – WEF :

Nemoc X – takto bychom měli být připraveni na další velký virus

Z OFICIÁLNÍHO WEBU WEF – SVĚTOVÉHO EKONOMICKÉHO FÓRA 

Světová zdravotnická organizace se obává NEMOCI X a vy by jste měli taky

Z OFICIÁLNÍHO WEBU WEF – SVĚTOVÉHO EKONOMICKÉHO FÓRA

 

By BEZ PRAVDY NENÍ ŽIVOT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás také zajímat