Proč všechny volby vždy dopadnou podle JEJICH PLÁNU Progresivismus, neomarxismus a západní hodnoty zmanipulované generace

Proč všechny volby vždy dopadnou podle JEJICH PLÁNU 

Progresivismus, neomarxismus a západní hodnoty zmanipulované generace

Hlavním důvodem proč všechny volby dopadají , tak jak dopadají, je školou a systémem převychovaná neomarxisticky – liberální nevědomá mladá generace, která fandí progresivismu, neomarxismu a západu. Všem těm odporným západním tzv. „hodnotám“ , které postrádají HRDOST, DŮSTOJNOST A VZTAH K VLASTNÍMU NÁRODU.

Velká většina zmanipulovaných tímto degradujícím systémem fandí duhové agendě, multikulturalismu, technologiím – DIGITALIZACI a především se staví proti vlastním tradicím a národu! 

A to je a bylo hlavním cílem zednářských sionistických skupin. Nabourat se do národů, rozvrátit jejich kulturu, jazyk a hodnoty, které vyznávají. Zničit nás a degradovat v prospěch jakéhosi celku, který nebude ničím odlišný a originální. Zkrátka promíchat naše hodnoty s těmi západními a tím pádem zničit náš poklad, nás samotné, degradovat naši hrdost a to jací jsme, jaké máme kořeny a v čem vynikáme. Nutí nám pouze západní odporné hodnoty a lidé je za to ještě oslavují.

Probíhá kompletní proměna společnosti a VOLBY jsou toho velkou součástí.

Lidé nevolí ve prospěch NÁRODA, nýbrž ve prospěch EU a Nového Světového řádu. Volí liberální fašisty, zkorumpované politiky sloužící ne občanům národů, nýbrž Evropské radě a jejím hodnotám, které nám neustále vnucují ve prospěch celosvětového „dobra a míru“.

Toto vše jsou kecy, kterými nás krmí skrz média , sociální sítě a jiné ovlivňovače mysli.

Není tedy udivující, že volby dopadají přesně, tak jak oni chtějí. Je procento , že jde o zmanipulovanou součást jejich plánu a hlasy nesedí jak by měly sedět, ovšem zvhledem k veřejnému názoru lidí, kteří volí, odpovídaj volby vždy tomu, co si zvolí. Opravdu je to tak, že ta propaganda a programování mysli zapůsobí a lidé volí podle toho jak je jednotlivé strany ovlivňují a tím pádem to dopadne, vždy dobře pro ně…

Zkrátka ovlivňování a programování mysli funguje. Lidé už nemají hrdost, nemají rádi svůj národ, tak jako předtím. To jsou opravdu výjimky. Většinou jsou to starší lidé , ale mladí mají hodnoty úplně někde jinde. A to je smutné.

Několikaleté opakování lži, se stalo pro mnohé pravdou.

Lidé ztrácejí úctu ke svému národu, k tradicím a kultuře..a takový byl plán. Zničit soběstačné národy.

Tento plán naplno běží od roku 1989, kdy se Česká republika plnně oddala díky Havlovi západu a začala uctívat americké západní hodnoty.

Vzpomínám si jak nás na základce montovali koho máme volit.

Vzali nás na Městský úřad, kde byl vtehdy ještě starosta nynější poslanec pirátů – Petr Třešňák. A ten jim dělal reklamu. Presvědčoval celou školu, abychom volili piráty. Takto to ve skutečnosti chodí. Mladí mimochodem volí piráty. Ještě je dokonce chválí za legalizaci konopí. Je to šílený, co nám vládne. Samozřejmě je to jen další z mnoha plánů degradace a likvidace národů.

Ale potom, co mladou generaci zmanipulují a namluví jim všeljaké nikdy nesplněné sliby, školou zmanipulovaní mladí lidé zvolí feťáky, jejichž cíelm je jedno – likvidace našeho národa.

Moje generace samozřejmě, až na malé výjimky, naprosto a naplno souhlasí s jejich volebním programem.

Praha je plná těchto vymletých progresivních liberálů a odchod Babiše (na Slovensku Fica) všem vyhovuje. To byl samozrejmě jejich cíl, jak už jsem psala – cíl byl sesadit Babiše, aby mohli rozjet naplno progresivní neomarxismus.

Vlastně Fico a Babiš, je jedno a to samé. I tam se bojuje a zápasí o to stejné. Je to furt ale dokola ta samá hra.

Vidíte, v každém státu máte tzv. progresivismus (liberály) a následně opozici , která je za ten národ , samozřejmě, že má taky chyby, ale stále je za ten národ, nejede naplno s EU. V Česku Babiš, SPD na Slovensku SMER – Fico. Ale tyto právě ten liberální neomarxismus nehodlá pustit ke slovu. A jak vidíte, tak to vždy dopadne ku prospěchu liberálního fašismu, protože lidé už jsou zmanipulovaní právě těmi všemi propagandami a manipulativními sliby, západními hodnotami a mohli bychom pokračovat.

Celé volby jsou tzv. TESTEM jakým směrem se ubírá společnost. Nejde o zmanipulovanost v hlasech, ale o ZMANIPULOVANOST MYSLÍ , PROPAGANDY ZÁPADNÍCH EVROPSKÝCH HODNOT, KTERÉ NÁM VNUCUJÍ A LIDÉ JE OSLAVUJÍ.

A vlastně je jedno nějaký hlas lidu, když je to vždy součást jejich sionistického plánu a na našem hlasu vůbec nezáleží, pouze ke SVOLENÍ JEJICH PLÁNŮ. 

VOLBY JSOU TEST NA LIDI, JAK A KAM SE SPOLEČNOST POHNULA, JESTLI ZASTÁVÁ VŠTĚPENÉ NÁZORY TĚCH, CO JIM JE PODSOUVAJÍ. TESTUJÍ SI TAK NAŠI INTELIGENCI A TO KAM AŽ MOHOU ZAJÍT.

Toto je dlouholetý proces, který momentálně vygradoval a donesl přesně takové ovoce, které nový neomarxistický systém vyžaduje.

Je to hanba našemu národu, naší suverenitě, soběstačnosti a nezávislosti. Začalo to podvodem 89, odporní havlisti a sluníčkáři tento proces dotáhnou do konce.

Likvidace naší suverenity je jejich hlavní prioritou.

 

„Síla propagandy vychovává degradované otroky bez vlastního názoru a schopnosti myslet.“

 – Bez pravdy není život.

Podpořte nás sdílením. Děkujeme ♥

By BEZ PRAVDY NENÍ ŽIVOT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás také zajímat