VYSOKOFREKVENČNÍ ZÁŘENÍ, KTERÉ NAZVALI POLÁRNÍ ZÁŘE – NEJSME NEMOCNÍ, JSME POD PERMANENTNÍM ZÁŘENÍM – SMAŽÍ NÁS ZAŽIVA A LIDSTVO TO OBDIVUJE A FOTÍ

VYSOKOFREKVENČNÍ ZÁŘENÍ, KTERÉ NAZVALI POLÁRNÍ ZÁŘE
NEJSME NEMOCNÍ, JSME POD PERMANENTNÍM ZÁŘENÍM

SMAŽÍ NÁS ZAŽIVA A LIDSTVO TO OBDIVUJE A FOTÍ

O HAARPu jsme si již na našem webu psali v souvislosti se zemětřesením v Turecku, které bylo rovněž jako tato tzv. polární záře vyvoláno UMĚLE. Nejde o žádné přírodní úkazy, ale o frekvenční zbraně namířené proti obyčejným lidem, kteří s úžasem tyto umělé úkazy ještě obdivují. 

HAARP je vysokofrekvenční AURORÁLNÍ výzkum. Mezi datem 8.-10. května provedl ionizující TEST tohoto vysokofrekvenčního záření, ze kterého byli lidé udivení a nadšení, popřitom to mělo vliv na jejich organismus.

Ale my jsme ti hloupí, co si mají nasadit alobalovou čepičku. 

Jen pro připomínku..my nejsme ti, co se dali zaočkovat na bezpříznakový virus, ani jsme se nedávali testovat, abychom mohli jít do kina či restaurace. 

Lidé se rozplývají nad něčím, co není absolutně přirozené a už vůbec ne přírodní. 

Jestli se ani na chvíli nazamyslíte nad tím, že již poslední 3 roky toto není v pořádku, co se týče všeho záření kolem nás, 5G sítí, EMP záření, vysokofrekvenční záření, které ovládají přes HAARP, tak jste naivní. 

Žádné polární záře, ale vysokofrekvenční mikrovlnné záření

 

Žádné sluneční erupce tuto podívanou nezpůsobily, protože slunce není ohnivá koule, jak nám tvrdí. 

Sluneční erupce, kterými vás neustále straší, jsou součástí plánu sionstických elit, záminka agendy na odstřihnutí lidí od elektřiny (BLACKOUT)!

Žádné sluneční erupce ani žádné „slabé elektromagnetické pole“, ale vysokofrekvenční ZÁŘENÍ způsobilo toto divadlo, které jste pozorovali na obloze. 

Proto jste na sobě mohli pozorovat tyto jevy. Váš organismus se tomuto záření brání. Pokud zažíváte některé z níže uvedených příznaků, nejste nemocní, ale jste vystaveni permanentnímu záření.

 

Radiace vysokofrekvenčního mikro záření příznaky : 

– Bolesti hlavy

– Migrény 

– Nechuť k jídlu

– Podrážděnost, změna nálady 

– Pocit jakoby v mlze (ve snu) 

– Únava jako po 24 h práce

– Bolesti kloubů/kostí

– Malátnost, celková slabost, vyčerpanost

 

To vše způsobuje vysokofrekvenční záření / kombinace 5G + HAARP. 

Žádné sluneční erupce ani žádné slabé elekromagnetické pole. To je jen další psyop na odvedení vaší pozornosti  sloužící jako výmluva až vypnou všechna telekomunikační zařízení – BLACKOUT. 

Ionizující záření

Ionizující záření má okamžité destruktivní účinky na lidský organismus (DNA) a nachází se na nižších vlnových délkách než je viditelné světlo a ultrafialové záření. Jedná se o rentgenové záření a záření gama, jehož velikost vlny je menší než 10 nm. Délka vlny je srovnatelná s mikroskopickými částicemi hmoty a nabourává jejich chemické vazby. 

Každé zapnuté elektrické zařízení spotřebovávající elektrickou energii vyzařuje EMP. Vyzařování se liší intenzitou a frekvencí podle konstrukce daného zařízení. Představte si tedy, co to udělá, když spustí naplno HAARP v kombinaci s 5G. Jak silný dopad to má na náš lidský organismus a nejen na náš, ale také na zvířata. Smaží nás zažíva a lidstvo si to ještě natáčí, fotí a myslí si jak je to krásné. 

Tzv. VYSOKOFREKVENČNÍ výzkum HAARPu začal 8. května a trval do 10. května. Tento tzv. výzkum zahrnuje spuštění vysokofrekvenčních MIKROVLN ovlivňující MYSL a organismus lidí. Je to jako by nás zavřeli do jedné velké mikrovlnky a spustili tlačítko start. Proto jste na sobě mohli pozorovat tyto jevy. Váš organismus se tomuto záření BRÁNÍ ! Smaží nás doslova zaživa. Se vším tím elektronickým zářením kolem nás to má destruktivní dopady na náš organismus, ale rovněž na psychiku a MYSL lidí. 

Chtějí nás absolutně oslabit, nejen fyzicky, ale i psychicky. 

Co je ale horší, tak toto vysokofrekvenční EMP záření – MIKROVLNY může způsobit a vyvolat rakovinu. Tomu nasvědčuje toto spuštění mezi 8.-10. květnem, kdy se snaží vyvolat u části populace mutaci jejich DNA, neboli změnu jejich genetického materálu, kdy přesně takto vzniká rakovina. 

Je možné že se skrz toto VYSOKOFREKVENČNÍ záření, pokouší lidem navodit mutaci DNA buněk v těle ?  Žeby to byla ta další pandemie, o které hovořil Bill Gates, že tentokrát vyvolá pozornost ? 

Jak vzniká rakovina ?

Příčinou všech typů rakoviny jsou abnormality (mutace) v DNA buněk v těle.

Příčinou vzniku zhoubného nádoru je v naprosté většině případů změna genetického materiálu buňky – mutace.

Mnoho lidí si myslí, že kouřením, špatným životním stylem nebo tím, že jí zdědí. To je velký omyl. Právě rakovina je způsobena tím veškerým zářením z elektro zařízení a MIKROVLN kolem nás, které sice nevnímáme, ale můžeme je pozorovat na sobě samotných skrze zdravotní potíže, které nás pod tímto neustálým zářením doprovázejí. Potom to zapijete práškem proti bolesti hlavy či jiné bolesti, ale už se nepozastavíte nad tím, proč vám vlastně takhle je, proč vás z ničeho nic bolí hlava nebo proč jste tak unavení , když ani třeba nemáte z čeho být. To vše způsobuje záření kolem nás, které lidé ani nevnímají, protože ho nevidí a myslí si, že jim nic tak nehrozí. Ale toto záření se stupňuje s novějšími a novějšími generacemi sítí. 

Elektrohypersenzitivita (EHS)

Lidé. kteří jsou vystavení vysokofrekvenčnímu záření uvádějí nespecifické zdravotní symptomy, stěžují si na bolesti hlavy, na oči spojené se slzením, na únavu spojenou s celkovou slabostí a závratě při delším stání. V noci mají neklidný a povrchní spánek, jsou ospalí ve dne. Tito lidé mají proměnlivou náladu, jsou mnohdy podráždění, až nesnášenliví. Projevují se u nich hypochondrické reakce a mají pocit strachu. Někdy pociťují nervové napětí, nebo naopak duševní skleslost, spojenou s útlumem intelektuálních funkcí, hlavně snížením paměti. Dále se projevuje neschopnost rozhodování či obtíže ve sféře pohlavního života. Pokud jde o závislost vlivu VF pole na pohlaví, jsou ženy obecně citlivější na tento faktor než muži. Tyto biologické účinky jsou ověřeny dalšími studiemi. Existuje obrovské množství informací a zpráv, které popisují účinky vysokofrekvenčního záření v souvislosti s konkrétním onemocněním. Nejvíce je diskutována rakovina mozku.

Světová zdravotnická organizace (WHO) a velká část největších světových vlád nepřipouštějí, že by mohlo jít o příznaky způsobené EMP z elektrických přístrojů, počítačů, mobilních telefonů, základnových stanic a elektrického vedení. Ti, kteří účelově popírají existenci EHS, tvrdí, že se nejedná o skutečný zdravotní problém. 

 

 

 

Protože všechny mobilní věže vyzařují určitou úroveň radiofrekvenčního záření, znamená to, že jsou všechny nebezpečné pro naše zdraví. 

 

To vyvolalo celou řadu výzkumných studií k identifikaci nebezpečí v elektromagnetických vlnách. Bylo zjištěno, že jsou elektromagnetické vlny z celulárních sítí včetně 2G, 3G a 4G všechny škodlivé pro lidské zdraví. A nástup mobilní sítě 5G nyní vyvolal další otázky ohledně toho, jak tyto vlny EMF ovlivňují naše zdravotní podmínky. Co myslíte, že se asi děje v kombinaci s vysokofrekvenčním zářením HAARP, které nyní spustili ? Lidé to nechápou, naopak si to ještě fotí.

SLUNEČNÍ ERUPCE JAKO ZÁMINKA K ODSTŘIHNUTÍ LIDÍ OD ELEKTŘINY A INTERNETU BLACKOUT

 

Tvrdí vám, že slunce vypadá jako obří OHNIVÁ KOULE , na které se dějí „sluneční erupce“, které v budoucnu způsobí „výpadky elektřiny“ (BLACKOUT).

Tak až tento výmysl budou tvrdit, tak si vzpomeňte, že je to jen další LEŽ a součást plánu jejich agendy, odstřihnutí lidí od energií, elektřiny a svést to na slunce a sluneční erupce.

Všechno jsou to lži a manipulace, součást jejich plánu jak odpojit lidi od všeho a svést to na ničím nepodložené teorie, které obyčejný člověk nemůže nikdy dokázat, protože jde o absolutní lži, kterými odvádí vaši pozornost od jejich skutečných plánů. Něco jako BEZPŘÍZNAKOVÝ virus, na který jste se museli nechat otestovat, aby jste vůbec zjistili zda ho máte…virus, který nebyl nikdy izolován a přesto vám tvrdili, že existuje.

Stejně jako globální oteplování , které nebylo nikdy prokázáno a jde jen o další fake teorii, která naplňuje jejich agendu 30. 

Jde o ničím nepoddložené teorie, kterými vymývají lidské mozky a říkají tomu „VĚDA“. 

Věda je víra, nové náboženství. 

Lidé věří něčemu, přestože to není dokázané a vidí na vlastní oči, že je to jinak. Nevěří svým očím a namísto toho věří nějakým fake CGI obrázkům fake vesmíru/fake slunce ohnivé koule. Popřitom je vše jinak a můžete to vidět sami na vlastní oči. Těžké je to, že svým očím nevěříte a spoléháte se na „vědu“ , která lidem vymyla mozky a říká se tomu „POKROK“.

Slunce není ohnivá koule. Slunce je stejně velké jako měsíc.

Slunce a měsíc jsou stejně velká NEHMOTNÁ elektromagnetická tělesa – SVĚTLA k určování dnů a nocí.

Slunce je lokální světlo, které není vzdálené 80 milionů km daleko, tak jak nám tvrdí. Slunce není ani žádná ohnivá koule, tak jak nám tvrdí.

Je to lokální světlo sloužící k určování dnů. Až budou tvrdit, že kvůli erupcím na slunci vypadla eletřina, vzpomeňte si na to, že je to jen další součást jejich agendy, toho jak lidi odpojit absolutně od všeho a udělat je následně závislými na jejich připravovaném digitálním technologickém systému.

By BEZ PRAVDY NENÍ ŽIVOT

1 Komentář

  • Jsem stale unavena a sotva jdu,nic me neboli jen mam pocit,ze jsem nespala tyden a to je trvalý stav.Prosim Stvoritele sveho OCE zkrze Jezise Krista,našeho vykupitele ,pána a Krale ,aby mi dal svou ochranu,lasku,moudrost,vedeni a východisko a aby se děla jeho vůle,jak v nebi,tak na Zemi a do.nivam se,ze nic jineho nas neochrani a protoze vetsina lidi na to kasle,tak prezije jen malo lidi o kterych bratři v nebi,kdyz je vidi mluvi a ptaji se Ježise.:pkvěz nam kdou jsou ty zastupy lidi přirichazejici v bilem rouše??A on jim odpovidá..:“To jsou ti věrni,kteři vyprali svá roucha(svou duši)v krvi beranka(Jezise Krista) a tem že Ježiš dá Nové nebe a Novou Zemi a rikal to už svým ucednikům,že tam nahore v neby(vesmiru)má mnoho jiných příbytků….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás také zajímat