Rumunský generál: Superzbraň HAARP se používá pro „apokalyptickou“ GEOVÁLKU ZPŮSOBILA ZEMĚTŘESENÍ V TURECKU

Rumunský generál: Superzbraň HAARP se používá pro „apokalyptickou“ GEOVÁLKU ZPŮSOBILA ZEMĚTŘESENÍ V TURECKU


Nejvyšší rumunský generál varoval, že vysokofrekvenční aktivní polární výzkumný program (HAARP) nebyl nikdy uzavřen, ale je neustále vylepšován a používán proti BĚŽNÈ POPULACI.

Technický expert generál Emil Strainu diskutoval o nebezpečích HAARP pro členy médií Srbsko.

Nazval ho ZBRANÍ APOKALYPSY a řekl novináři Draganu Vujicicovi, že může být použit pro EKONOMICKÉ VÁLČENÍ, ŘÍZENÈ ZMĚNY KLIMATU A KONTROLU POPULACE.

„Systém HAARP je v provozu od roku 1993,“ prohlásil Strainu. „Počet antén a vysílačů se rok od roku zvyšuje, používá se více než 180 antén a hlavních generátorů.

Dnes má HAARP NEJVYŠŠÍ VÝKON ve své historii a může provádět vzdálené mise KDEKOLIV NA SVĚTĚ.

 


Strainu vysvětlil tři hlavní směry geoinženýrství.

První je uhlíkové geoinženýrství, jehož cílem je odstranění oxidu uhličitého z atmosféry.

Druhým je solární geoinženýrství, které se snaží modifikovat množství slunečního záření absorbovaného a uvolněného do zemské atmosféry.

Vojenské geoinženýrství, třetí směr, využívá technologie MODIFIKACE PROSTŘEDÍ pro vojenské účely ve všech třech prostředích – na zemi, na moři i ve vzduchu.

Strain říká, že současný problém „změny klimatu“ je způsoben takovými geoinženýrskými projekty TAJNĚ PROVÁDĚNÝMI PO CELÁ DESETILETÍ.

 


Nejvýkonnější instalace HAARP se nachází v Gakoně na Aljašce, která byla uzavřena v roce 2014 a o dva roky později v roce 2016 přešla pod působnost University of Alaska Fairbanks (UAF).

Nicméně Strianu poukázal na to, že se jedná o krytí ze strany americké armády. Ústřední zpravodajská služba, tam pokračuje v operacích HAARP.


 


HAARP způsobil vražedné zemětřesení v Turecku a Sýrii

Strianu také vyprávěl, že BYL v zařízení UAF HAARP a zjistil, jak se zbraň používá. Některé z jeho aplikací zahrnují způsobování výbuchů podobných těm, které způsobují jaderné bomby; úprava životního prostředí a vytváření hurikánů, tornád, vodních chrličů a tsunami v oblastech, kde se BĚŽNÉ NEVYSKYTUJÍ.

Zbraň dokáže generovat ZEMĚTŘESENÍ a sopečné erupce stimulací oblastí náchylných k takovým jevům.

Může také měnit MOZKOVÉ VLNY A OVLÁDAT MYŠLENÍ LIDÍ.

Vzhledem k generálovým odhalením je velmi pravděpodobné , že HAARP způsobil masivní zemětřesení v únoru 2022, které zasáhlo Turecko a Sýrii.

Katastrofa si vyžádala nejméně 54 387 mrtvých.Strianu není sám, kdo věří v existenci geoinženýrské zbraně.

Jeho rumunská kolegyně, Diana Iovanovici Sosoaca, během projevu v rumunském parlamentu řekla, že zemětřesení v Turecku bylo výsledkem geozbraně, kterou globalisté nasadili proti Ankaře.

Sosoaca poukázala na „150 následných otřesů po ničivém zemětřesení, druhé větší než první“, jako důkaz toho, že otřesy jsou UMĚLÉ.

Dodala, že geozbraně existují velmi dlouho a byly dosud použity, aniž by způsobily příliš mnoho obětí, pravděpodobně pro experimenty.

„Teď to bylo uvedeno do praxe,“ poznamenala.

„Ale nikdo si nemyslel, že lidé budou muset zemřít – tolik lidí a tak hrozným způsobem.“

HAARP se používá k vytváření bouří a vln veder.

Jeho použití se používá jako nástroj k šíření KLIMATICKÈHO ALARMISMU, tak aby lidi přiměli k věření o tzv. „změně klimatu“, tak aby lidé byli vnímavější vůči KLIMATICKÝM OMEZENÍM.

HAARP je nástroj sloužící k vylidňování světa – AGENDA 30.

 

 

ODKAZ NA SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY :

PŮSOBENÍ TECHNOLOGIE HAARP

Blesk v Turecku před zemštřesením, který není způsoben přírodním jevem

 

Podpořte nás sdílením. Děkujeme ♥

Naty a Péťa

By BEZ PRAVDY NENÍ ŽIVOT

1 Komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás také zajímat