Vakcíny a technologie CRISPR

Vakcíny a technologie CRISPR

 

Technologie, které nazývají tzv. „odborníci“ vakcínami  obsahují CRISPR. 

Jedná se o technologii která MĚNÍ A PROGRAMUJE LIDSKOU DNA. 

Nejsou to vakcíny, ale TECHNOLOGIE !!!

Není to scifi , ale realita, která se momentálně děje a implementuje se souhlasem široké veřejnosti a vlád po celém světě. Cas9 neboli CRISPR funguje jako tzv. NŮŽKY , které vystřihnou genetickou informaci na základě elektromagnetického signálu či podnětu, které lidské tělo přijme. Do genomu pak mohou být odesílány a přijímány veškeré informace a funkce, které daný připravovaný systém AI (umělé inteligence) vyhodnotí – odešle/přijme.

 


OFICIÁLNÍ VIDEO O TECHNOLOGII CRISPR


Jedná se o TRANSHUMANISMUS, kdy budou lidé skutečně ovládány na dálku. 

Zkratka CRISPR (Clustered Regularly Interspaced Short Palindromic Repeats) označuje TECHNOLOGII ÚPRAVY GENŮ. Oni říkají, že to bude mít jakési výhody v medicíně ..jako léčení pacientů, rakoviny a dalších nemocí – NENECHTE SE TÍMTO ZMÁST.

DNA je náš genetický kód, díky kterému jsme stvořeni na Boží obraznelze to měnit ani programovat !!

1 Korintským 3:16-17 

Copak nevíte, že jste Boží chrám? Vždyť ve vás přebývá Boží Duch! Kdokoli ničí Boží chrám, toho zničí Bůh, neboť Boží chrám je svatý, a to jste vy.

Jsou to vědecké odporné lži a zvěrstva jimiž chtějí z lidí vytvořit TRANSHUMÁNNÍ BYTOSTI – BIOROBOTY, které budou ovládat na dálku. Přijmutím tohoto jedu, souhlasíte s tím , že vás budou vlastnit a budou vás tak moci S VAŠÍM SOUHLASEM – měnit , ovládat , léčit, rozhodovat o vašem životě – programovat vás NA DÁLKU. Je to hazard s lidskými životy. Nejsou to vakcíny ale TECHNOLOGIE. Vyjadřují se o tom sami vědci, biochemici , doktoři. Vše nám to oznamují a hovoří o tom jako o super vědeckém počinu 21. století. Technologie na vytvoření humanoidů dávno mají. Vše co nám ukazovali ve scifi filmech , byla a je pravda. 

Je to vše na očích. Opravdu si to rozmyslete než přijmete tuto odpornou technologii , která mění a programuje lidskou DNA. Přidám jednotlivé prohlášení a odkazy z daných oficiálních článků, kde se vyjádřili vědci a biochemici , kteří vyvíjeli tuto ohavnou technologii. 

Vědci objevili enzymy, které mohou použít v lidských buňkách pro úpravu genů.

Je to opravdu revoluce v genetickém inženýrství. Dlouho jsme na takový nástroj čekali – abychom to mohli dělat přímo v živé buňce.

A to je to, co nám CRISPR umožňuje.

„Tato technologie nám umožňuje manipulovat a přepisovat DNA s neuvěřitelnou přesností. Nic takového dosud neexistovalo.“ – Sam Sternberg, biochemikV porovnání s předchozími technologiemi je CRISPR mnohem jednodušší. Mezi vědci se prý dokonce traduje, že by to dokázal student střední školy.

„Dřív by vám něco takového trvalo měsíce a měsíce výzkumu. Teď bychom mohli vzít lidské buňky do misky a za jediný den navrhnout CRISPR experiment k úpravě LIBOVOLNÉHO genu,“ popisuje biochemik.

První článek o metodě CRISPR vyšel už v roce 2012, od té doby navíc metoda hodně pokročila. V loňském roce se pak narodily už zmiňované první děti, jejichž DNA byla ještě v embryonální fázi změněna pomocí CRISPR.

„Je to metoda, která skutečně rozhýbala svět. A už si nepamatuju dlouho, že by nějaká taková revoluční metoda existovala. CRISPR bude během několika let používat každá laboratoř, každá nemocnice a ten potenciál je obrovský.“ – Radislav Sedláček o CRISPRU – vedoucí českého centra fenogenomiky, Ústav molekulární genetiky AV ČR. 

Genetický kód člověka je složený z písmen, funguje to podobně jako velmi dlouhá věta. Když člověk píše dlouhou větu, snadno udělá chybu – a to stejné se přihodí i přírodě. Lidská chyba ve větě může způsobit to, že si čtenář špatně vyloží její význam; a podobně to může dopadnout i v genetickém kódu. Špatné písmeno v genetickém kódu ale způsobí nesrovnatelně větší škody, třeba vznik různě vážných poruch, dokonce i smrtelných.Písmena v lidském genetickém kódu jsou složená v molekule DNA, ta nese genetické informace. DNA se dá představit jako dlouhá věta popisující celého člověka, jejími písmeny jsou takzvané báze – jsou jen čtyři a jsou schopné popsat všechno důležité v genetické informaci, podobně jako počítači stačí informace uložené v podobě jedniček a nul.“


Starší metody genetického inženýrství jsou jako POČÍTAČ, který musíte přestavět kdykoli na něm chcete spustit NOVÝ SOFTWARE. Technologie CRISPR je naopak jako genový software

Můžeme ji snadno PROGRAMOVAT s použitím kousků kyseliny ribonukleové.“ – Jennifer DoudnaováHoward Hughes Medical Institute

Vědci tehdy dokázali vystřihnout jedno „slovo“ z věty DNA, tedy jeden konkrétní gen a přenést ho jinam. Případně dokázali toto slovo z DNA VYMAZAT, CRISPR tedy fungoval buď jako NŮŽKY nebo jako guma, kterou se ODSTRAŇOVALA slova z věty. Druhá práce ukázala, že jsou vědci schopní upravovat už i RNA, což je obdoba DNA, která má řadu funkcí, například odemyká informace v genetickém kódu. 
Obě práce vznikly na Broadově institutu na univerzitách MIT a Harvard. Hlavní komponenty CRISPR Cas9 systému: 

* crRNA – obsahuje naváděcí RNA (guide RNA), lokalizující správný úsek DNA hostitele spolu s oblastí, která se váže k tracrRNA (obvykle ve formě vlásenky) a vytváří aktivní komplex* tracrRNA – váže se s crRNA a tvoří aktivní komplex* sgRNA – jednotlivé naváděcí RNA jsou kombinované RNA složené z tracrRNA a alespoň jedné crRNA* Cas9 – protein jehož aktivní forma je schopna MODIFIKOVAT DNA, existuje mnoho variant s rozdílnými funkcemi (tj. jednovláknové zlomy, dvouvláknové zlomy, vazba DNA), díky funkci rozpoznávací místo DNA Cas9 je.* Templát opravy – DNA která vede buněčný proces opravy umožňující vložení specifické 

sekvenace DNA.
 

Jakoukoliv novou vakcínou s technologii CRISPR vám změní a replikují vaši DNA. Ti, co přijali vakcínu proti covidu 19 už mají v sobě tuto technologii, která je programuje, aniž by o tom věděli. Mohou lidi klidně vypnout na dálku.


 

Nepřijímejte vakcíny na covid, nejsou to vakcíny, které by vám měly pomoci. Jsou to technologie, kterými chtějí zničit naši lidskost, aby z lidí vytvořili pouhé stroje – bioroboty, kteří budou dělat a myslet jako oni. Bez emocí, vlastních myšlenek a svobodného uvažování. Lidé, co to přijali už jsou jejich majetkem s kterým mohou manipulovat jak se jim zlíbí.

 

Naty a Péťa


 

By BEZ PRAVDY NENÍ ŽIVOT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás také zajímat