Život v Česku aneb život podle Velkého resetu – VIDEO

Život v Česku aneb život podle Velkého resetu – VIDEO

 

PSANÁ VERZE:


Tenhleten xindl – Petr Fiala –  bude říkat, že máme šetřit zatímco jeho plat po novym roce vyskočil na 274 800 kč? 

Není mu trošku hanba? Lidi nemaj topit, nemaj se koupat, být doma při svíčkách, nejíst maso , žít ekologickej život, nejezdit autama, prostě ovečky, co budou poslouchat to, co se jim řekne. A on si v klidu řekne, ať šetříme, zatímco bere skoro 300 tisíc měsíčně a to pozor, to je pouze jeho plat. 

 Ještě ho bude někdo bránit a obhajovat ho že bojuje za demokracii, tvrdit, že nemůže za drahotu a za to, co se děje? Může, protože potápí česko na dno. Je to jenom pitomá loutka, ale tahle loutka přispěla k likvidaci Česka, totálního zadlužení státu, je to likvidační panák, kterej přispěl tim největším dílem jakym mohl, k tomu aby ekonomicky položil Českou republiku. Neměl by ani vycházet z domu a už vůbec se neukazovat nikde na veřejnosti a ještě mluvit jak moc mu jde o to aby naše země vzkvétala, když dělá úplnej opak.

Když tohle hovado promluví, je úplně jasně a zřetelně vidět jak lže, jak je mu úplně jedno co bude s českými občany, stará se jenom o zájmy evropský unie, ukrajiny, na Českou republiku myslí až na úplně posledním místě. Spíš bych i řekla, že je to premiér ukrajiny, když jediný co dokáže v kuse rozebírat je pomoc ukrajině, obnova ukrajiny, dodávka financí a zbraní na ukrajinu,..protože na to jak je vidět peníze jsou. A budou. 

Jen pro nás nebudou, my musíme šetřit neboli třít bídu. A pan fiala se svojí super eko úžasnou vládou bude brát skoro 300 tisíc měsíčně. V pohodě. To je úžasnej život v Český republice Se divim že jsou ještě některý lidi takhle v klidu. Jinde už by to lítalo dávno. Tady se všichni shrbí a řeknou : ,,co máme dělat“ a nebo ještě hůř , jim to všechno věří…. 

Ono je to v podstatě asi jedno, když oni ví, že se lidi přizpůsobí a že budou dělat přesně to, co se jim řekne. Protože jde o přenastavení systému na ten úžasně ekologickej systém, podle světovýho ekonomickýho fóra – Great reset – Velký reset. Pro ty z vás , co neví co to je, tak si to vyhledejte, protože to je důvod proč se tohle děje, proč všechno zdražuje , proč lidem diktujou jak mají žít, co mají jíst, kdy máme topit, kdy máme svítit. 

Všechno je to v knize od Klause Shwaba, toho slizouna , kterej neni nikde vidět, ale je strůjcem všeho, všichni za nim do Davosu jezdí, všichni se s nim schází a všichni ho poslouchají. 


Ten řekl, že na světě bude do roku 2050 pouze 1 (zlatá) miliarda lidí včetně samozřejmě těch vyvolených. A tenhle chlap to myslí opravdu vážně, protože všechno co řekl, tak jde podle jeho not a všechno se stalo a naplňuje. 

Je celkem na místě si o něm něco vyhledat, pokud nejste líný a není vám ukradená naše budoucnost. 

Taky řekl, že do roku 2050 bude většina lidí vlastnit mozkový čip, kterým budou moci monitorvat úplně všechno. A to právě budou kontrolovat to, jestli dodržujete to, co vám tahle vláda teďka nařizuje. Je to pouze začátek toho, co chystají potom ve velkym a to pod úplnou kontrolou, kde už nebude uniku. 

A potom můžete říkat, „to jsem jednou viděl, ale všemu jsem se smál, protože jsem nevěřil , že by nás takhle někdo ovládal a kvůli čemu by to vůbec dělal.“ 

Naty a Péťa 

By BEZ PRAVDY NENÍ ŽIVOT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás také zajímat