Plochá zem – Flat Earth

Plochá zem
Flat Earth
 

Plochá zem je klíč ke všemu. Jakmile zjistíte, že jste byli oklamáni podvodem jako je tvar a chod naší země, zjistíte, že lžou úplně ve všem a že celý systém je jedna velká show, která má pouze svoje kulisy a figurky , kterými zabavují naši mysl.
Zem je nehybná a plochá, není to žádná koule, která sa neřízeně řítí „vesmírem“, protože žádný ,,vesmír“ neexistuje. Země je ohraničená ledovým okrajem, na kterém se rozprostírá Antarktida. Je plochá a uzavřená nebeskou klenbou. Po nebeské klenbě se pohybují nebeská tělesa (Zem se nepohybuje) – Měsíc, Slunce a hvězdy. Nebeská klenba je z pevného materiálu – nemožné ji ničím prorazit, i když se to o „lidstvo“ (okultní sionistická elita, která vládne světu) pokoušela a pokouší. Šlo o minimálně tři atomové výbuchy, které se podle oficiálního stanoviska odehráli ve vzduchu, a to dál od Antarktidy. Pokud si myslíte, že je to blbost..i já si předtím myslela, že je, ale není. Plochá zem je skutečně klíčem k probuzení z tohoto zmanipulovaného systému.
Je to klíč k veškeré pravdě. Pokud pochopíte tohle, pochopíte všechno.
Chápu, že je těžké přijmout tento fakt, pro každého to na začátku bylo těžké, ale jakmile se o toto téma budete zajímat víc a víc, budete si hledat informace, dělat pokusy, pokládat logické otázky na které najdete okamžité logické odpovědi, ne jako s kulatou zemí, na které potřebujete vzorce , vědce a všemožné systémové věci..s plochou zemí je to jinak.
Potřebujete pouze logické uvažování, svobodnou mysl a především potřebujete zahodit všechny předsudky a indoktrinace, kterými jsme od útlého věku krmeni.
Máme to celou dobu vše na očích. Pouze jsme přijali myšlenku, že je kulatá. Pouze nám ji vnutili, od malička to do nás vtloukají ve školách, abychom se pak dívali na svět jako na kouli uprostřed nekonečného vesmíru.


Proč to dělají?

 
Aby nás odpoutali od pravdy, od Boha. Abychom si mysleli, že jsme malincí a že nic neznamenáme. Že existují jiné inteligentnější životy , ,,chytřejší než my“.., zkrátka chtějí, aby si lidé připadali jako malincí, vinní, nic neznamenající škůdci..takto satan obelhal lidstvo.

 
NASA znamená hebrejsky PODVÁDĚT.

 
Přímo v nasa logu je ukryté slovo Satan. Jako skoro ve všech komerčních logách. Je to jeden z největších podvodů vůbec.
S vesmírem a kulatou zemí nás programují od malička. A to jednodušše proto, aby nás udrželi na stejném místě – v tzv. ,,ohradách“ (ve státech).
Jsme vlastně v jednotlivých státech jako v ohradách. Přitom jsou místa kde nikdo nikde nebyl. Za ANTARKTIDOU. Nikoho tam nepustí. To nám bylo ukázáno v Pirátech z Karibiku (na konci světa – 3.díl), kde se dostali za Antarktidu, a poté za okraj. A tím se dostali do ZATRACENÍ – tam je to vysvětleno jako ,,říše Davyho Johnse.“ V podstatě podsvětí. Tam byl uvěznej Jack – v zatracení. Dávají takto indicie, fakta do fantasy, scifi a všech různých dobrodružných filmů. Odkaz na plochou zemi bylo v mnoha filmech.
V Simpsnech byla dokonce scénka, kdy vyhodili model glóbu do koše. Takže až takhle dalece se satan vysmívá lidem. Dává to lidem přímo na oči a lidé nevidí. Mě vždy přišel zajímavý tento díl pirátů – na KONCI SVĚTA – ještě to dají do názvu:). Jsou tam dokonce mapy ploché země, podle kterých se orientují. Někdo si řekne: „To je pohádka“, fantasy film“.. Ano může být, ovšem oni si takto předávají vzkazy, je to symbolika.
Satan se tak lidem vysmívá. Dává jim pravdu PŘÍMO na oči.
Kolik lidí si toho všimne nebo se nad tím zamyslí? Malá hrstka. Skoro všichni si pomyslí, že je to fantasy film. Jistě, ale jsou v něm fakta, kterými se lidem vysmívají. Doslova. Celý koncept pirátů z Karibiku je o ploché zemi.
Ještě natočí o tom celý film, tak se zamysleme. Viz třeba i Jackův kompas, tam je to také krásně vidět. Dokonce i logo světové zdravotnické organizace (WHO) má ve znaku/logu plochou zemi. Totálně se lidem vysmívají, lidem to nedochází, že jim lžou v tomto směru. Mnoho lidí baští pohádku NASY..lety na mars, na měsíc. To jsou všechno cartoon filmy natočené v hollywoodských studiích. Nasa má přímo speciální filmová studia na tyto představení pro naivní morony, kteří věří, že někdy byly ve „vesmíru“. Byť se o to snaží, tak je to nemožné. Raketa vždy dopadne dolů, nebeskou klenbu NELZE prorazit.
Jsme v takové izloci, dá se říci ,,vězení“ , odkud se nikdo nedostane. Kolem klenby jsou démoni, kteří střeží průchod. Toto potvrdil už dříve jeden „kosmonaut“, který v jedné již (asi) neexistující nahrávce řekl, když se snažili prorazit klenbu, že celý ten okraj klenby je střežen démony a že se nelze dostat ZA klenbu. Pustí je to pouze do určité výšky, za klenbu už se nikdo nedostane. Potom, co toto viděl, začal kázat o Bohu, založil sbor, kde kázal o Kristu, a ploché zemi. Po několika měsících ho však zabili, a řekli (jak jinak), že spáchal sebevraždu. Je i mnoho pilotů po celém světě, kteří otevřeně říkají , že je zem plochá. A piloti asi „něco“ vědí, když denodenně létají. Lež o vesmíru, tvaru země, by si satan nenechal ujít. Před několika lety, lidé věděli, že je zem plochá. S teorií o kulaté zemi přišla katolická církev (jezuitská doktrína) spolu s Nicolasem Kopernikem , který byl svobodným zednářem…


Budeme tedy věřit zednářům a nebo Bohu a tomu co vidíme?

 
Jde o celosvětové zapřísahání vlád a jejich institucí, kterým lidem neumužňují vědět, kde to vlastně žijeme, jaký je náš skutečný původ, a tím nás více a více kontrolují, což vede k Novému světovému řádu – jedné světové nadvládě.


Naty a Péťa

 

 

 

VIDEOUKÁZKA PIRÁTI Z KARIBIKU

 
 

JEDEN Z DŮKAZŮ PLOCHÉ ZEMĚ
LOĎ NIKAM NEZAPADÁ,
POUZE SE VZDALUJE

 

VESMÍR JE FALEŠNÝ

 NASA POUŽÍVÁ HOLOGRAMY, CGI EFEKTY, VIRTUÁLNÍ REALITU A GREENSCREEN 

JAKO JE TO VIDĚT NA TOMTO VIDEU. TO, CO VIDÍTE V TELEVIZI, NENÍ SKUTEČNÉ.

Vzpomeňte si na filmy jako star wars, star trek, Thor, všechny filmy, kde je tzv. „vesmír“. Jak to asi natočili? Pomocí efektů, greenscreen. Nic není skutečné. A takto točí NASA vesmír. Stejně jako filmy. 
Technologie, které používají jsou k nerozenání od reality.
 
By BEZ PRAVDY NENÍ ŽIVOT

1 Komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás také zajímat