Buzz Aldrin přiznal, že přistání na Měsíci BYLO FALEŠNÉ VIDEO

Buzz Aldrin přiznal, že přistání na Měsíci BYLO FALEŠNÉ
VIDEO

 


Věděli jste, že NASA konečně odhalila pravdu o falešných přistáních na Měsíci? Buzz Aldrin řekl jak to ve skutečnosti bylo v několika rozhovorech a interview.

Mainstreamová média stěží informovala o těchto zásadních odhaleních, takže většina lidí není o nic moudřejší z toho, co NASA za posledních 12 měsíců přiznala.

Pravda je taková, že NASA téměř připustila, že přistání byla FALEŠNÁ a každý, kdo pracuje ve vesmírném průmyslu nebo má nějaké znalosti o raketové vědě, tiše připustil, že celá věc bylo pouhé divadlo pro lidi.Tak proč o tom sakra nikdo nemluví?

V roce 1969 jsme NELETĚLI na Měsíc a dodnes žádná lidská bytost – Američan, Rus, Číňan nebo starověký Egypťan – neprošel nižší „oběžnou dráhou“ Země, která je asi 1000 mil nad hladinou moře.

Je to tak, žádná lidská bytost nikdy nebyla výše než 1000 mil nad hladinou moře.

Kromě těch časů, kdy jsme „letěli na Měsíc“, který je dle NASA 240 000 mil daleko. Hah.

A hádejte co, stalo se to v roce 1969! Když byl počítač s výpočetním výkonem grafického kalkulátoru TI-89 velký jako dům.

Ještě jsme neměli ani technologii pro videorekordéry. Neměli jsme ani mikrovlny rychlost vpřed k dnešku, o více než 50 let později, kdy má iPhone 12 větší výpočetní výkon než každý počítač na Zemi, jsme v roce 1969 letěli na měsíc. Aha.

A ještě…NASA tvrdí, že se nemůžeme vrátit na Měsíc, protože jsme „ZTRATILI TECHNOLOGII“ dostat se na Měsíc.

NASA v roce 2006 připustila, že nikdo nemohl najít původní videozáznamy z přistání z 20. července 1969.  (Reuters)


Tohle je Buzz Aldrin, který je požádán, aby přísahal na bibli, že chodil po Měsíci, jak se tvrdilo… Místo toho se rozhodl toho chlapa udeřit.Podívejte se na toto video kde Don Pettit říká , jak jsme ztratili technologii potřebnou k „odletu na měsíc.“


 

Zřejmě byla „zničena“, ale neřeknou nám jak nebo proč. Hmm…

Jsou to strašní HERCI.

Ale to ještě horší.

NASA, unavená z lidí, kteří žádali o analýzu původních pásek přistání na Měsíci, musela přiznat, že je ZTRATILA.

Prý kvůli škrtům v rozpočtu.

Nebyly nalezeny ani v hollywoodském suterénu, který používal režisér Stanley Kubrick, hahah.

Přiznejme si to, jak pravděpodobné asi je, že NASA skutečně přehraje původní záběry největšího úspěchu lidstva ?

Opravdu kvůli škrtům v rozpočtu ?

A skutečnost, že televizní vysílání, které sledovalo stovky milionů diváků, nebylo posláno přímo televizním stanicím, ale byla to projekce vysílání GREEN SCREEN , která byla poté nahrána a odeslána, zní, jako by NASA zakrývala stopy.

 

 

Podívejte se na sestřih videí, ve kterých hovoří Buzz Aldrin o skutečnosti takzvaného „přistání na měsíci“. Buzz Aldrin je zednář 32. stupně.
 

 

Přiznejme si fakta. Vše, co se dělalo před 50 lety, je DNES tisíckrát levnější a snadněji proveditelné. Opravdu se od nás očekává, že uvěříme, že jsme před 50 lety letěli na Měsíc? Myslí si o lidech , že jsou úplně hloupí a že jim uvěří, když technologie, které mají nyní a předtím jsou minimálně 3x napřed.

Dokonce bezdomovci mají větší izolaci.

A kostýmy Met Gala vypadají pevněji než jejich rozpadající se kosmo „lodě“.

Je to všechno tak nevěrohodné a směšné zároveň.

 

 


Kdo natáčel událost mimo kapsli ? Jak vlaje americká vlajka ? Proč stíny vypadají, jako by byly výsledkem více zdrojů světla ? Proč je na jednom ze skal vidět písmeno C? ( které náhodou vypadá jako rekvizita na natáčení filmu ) ?

A nezapomeňte na dobu, kdy astronaut NASA Alan Shepard údajně propašoval golfovou hůl a několik míčků na Apollo 14 a hrál golf na Měsíci.

Jak propašujete golfovou hůl na vesmírnou loď, když se počítá každý krychlový palec a unce?

Opravdu, zamysleme se nad tím racionálně.

 


V roce 1969 jsme poslali maličký stan pro bezdomovce zakrytý hliníkovou fólií 250 000 mil daleko na přesné místo, přičemž i kdyby byla vzdálenost 1/10 000 palce v jakékoli části startu způsobila, že by loď minula Měsíc o tisíce mil.

A přesto jsme s ním přistáli, hráli jsme golf… A teď ani nedokážeme dostat lidi přes 1000 mil nad mořem.

To je pokrok, hahah.


 


Tomu se říká psychóza hromadné formace. Elita tuto techniku používá k vymývání mozků mas od roku 1969.

NASA je sionistická organizace, která vymývá lidem mozky za účelem ZAKRYTÍ SAMOTNÉHO STVOŘITELE. Aby si lidé přišli zbyteční a nepotřební, věřili v existenci ufo – démonů – padlých andělů – a aby se tak poddali připravovanému NOVÉMU SVĚTOVÉMU ŘÁDU.

 


Čím blíže se na to podíváte, tím více cítíte a vidíte, že jste byli oklamáni. 

Musíte však chtít vidět. 

Proč bychom měli dovolit uctívačům satana, aby nám popisovali tvar Země či rádoby jejich kosmologii v jakémkoli tvaru nebo podobě ? Je potřeba si uvědomit, že lžou absolutně ve VŠEM. 

NASA je zednářská organizace vytvořena za účelem vymývání a manipulace mysli.

 

 Buzz Aldrin – zednářský prsten

By BEZ PRAVDY NENÍ ŽIVOT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás také zajímat