Policie a hasiči se připojují k protestům proti WEF a globalistické SION elitě ve Francii

Policie a hasiči se připojují k protestům proti WEF a globalistické SION elitě ve Francii

 


Emmanuel Macron letos plní WEF AGENDU a pokouší se proti vůli lidu vynutit Francii Velký reset.

Minulý týden se Macron rozhodl jednostranně zvýšit věk odchodu do důchodu ve Francii, přestože pro tento krok neměl ŽÁDNOU politickou podporu.

Miliony lidí povstávají proti Macronovi ve městech po celé Francii, prohlašují ho za LOUTKU Klause Schwaba a požadují nové volby.

Souhrn všech obav pro globalistické technokraty se děje právě teď ve Francii. Elita se krčí, zatímco lidé proti nim stále povstávají. Francouzští hasiči a pořádková policie se nyní přidali k demonstrantům, aby se postavili proti loutce Světového ekonomického fóra Emanuelu Macronovi.

 

 

Tisíce maskovaných demonstrantů a policie bojovaly tento týden pouliční bitvy ve Francii, přičemž policie použila vodní děla k potlačení lidí, kteří na ně vrhali projektily a ničili výkladní skříně, a připojili se tak k milionům francouzských občanů, kteří protestovali proti zákonům o Macronově penzijní reformě navržený k ochraně a obohacení globalistické SION elity na úkor obyčejných lidí.

 

 


O francouzských protestech mainstreamové zpravodajství neinformuje, protože elity se obávají, že se protesty budou šířit.

Místo toho jsou masy živeny politickým divadlem, zatímco jinde se odehrávají skutečné bitvy.

To, co se děje po celém světe – nespokojenost lidí vůči systému a jednotlivým vládám, je součást plánu Protokolů Sionských Mudrců.

Heslo ORDO AB CHAO – POŘÁDEK Z CHAOSU

 

 


ÚRYVEK Z PROTOKOLŮ SIONSKÝCH MUDRCŮ

15. PROTOKOL

1) Až prostřednictvím námi všude ve stejný den VYVOLANÝCH PŘEVRATŮ uznají VŠEECHNY VLÁDY SVOJI NESCHOPNOST, staneme se svrchovanými pány. Pak se postaráme, aby proti nám nemohlo být zosnováno ŽÁDNÉ spiknutí.

Popravíme každého, kdo by chtěl náš nástup světovlády přivítat se zbraní v ruce. Založení jakékoli nové tajné organizace bude rovněž potrestáno smrtí.

Rozpustíme současné, nám známé tajné společnosti, které nám již vykonaly a ještě vykonají mnoho platných služeb, a jejich členy vyženeme z Evropy do ostatních částí světa. (Nynější politiky, prezidenty, vlády..)

3) Stejně naložíme i s nežidovskými příslušníky zednářských organizací, kteří o jejich činnosti již příliš mnoho vědí. Zednáře, které z nějakých důvodů tohoto osudu ušetříme, budeme udržovat v neustálém strachu z vyhnanství.

Vydáme zákon, jímž budou všichni stávající členové tajných společností zásadně vypovězeni z Evropy, sídla naší vlády. Rozhodnutí vlády bude konečné a bez možnosti odvolání.

 

 


ODKAZY NA SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY :

Protokoly Sionských Mudrců

FRANCIE PROTESTY

FÉNIX HOŘÍ, aby se z jeho popela zrodil NOVÝ SVĚTOVÝ ŘÁD

Podpořte nás sdílením. Děkujeme ♥

By BEZ PRAVDY NENÍ ŽIVOT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás také zajímat