Petr Pavel – loutka cizích zájmů ( Přímá volba do NWO )

PETR PAVEL

Loutka cizích zájmů

(Přímá volba do NWO)Ani jeden bod, kterej tahle loutka propaguje neni v pořádku a už vůbec ne v zájmu Česka!

 

1) CHCE GREEN DEAL, díky kterému máme všichni 3x zdražší elektřinu, někteří i 10x.

( Great Reset , Agenda 30 ) 

2) CHCE EURO, které Slovákům a nyní Chorvatům zdražilo ceny o 30%. 

3) CHCE CENZURU, což znamená ztrátu svobody slova. 

4) CHCE ČR poskytnout jako ÚTOČIŠTĚ PRO MIGRANTY. 

5) CHCE LGBT a tim zneuctít svazek muže a ženy. 

6) CHCE federalizaci Evropy, tedy ZÁNIK SAMOSTATNOSTI NAŠÍ REPUBLIKY 

7) CHCE ZVÝŠIT DAŇ Z NEMOVITOSTI, aby si pak zbohatlíci mohli skoupit naše domy, až na to nebudeme mít. 

,,Nebudete vlastnit nic a budete šťastni“ 

– heslo Velkého Resetu

Obyčejná nastrčená loutka, která pouze plní zájmy evropské unie , stínové vlády a naplní tak agendu 30. Postrach Česka. 


Tak jako brečeli později lidi po Fialovi, když ho zvolili , tak budou brečet teď. 

Vůbec si v tý zášti a nenávisti neuvědumujou, do čeho jdou. Ale hlavně, že tam nebude Babiš. Ať to stojí, co to stojí. Ať klidně máme euro, uprchlíka do každý rodiny a chleba za 100. 

Ať nemůžeme projevit svobodný názor a namísto toho mávat ukrajenskou vlajkou. Je mi zle z téhle země. Po Pavlově zvolení půjde tahle země do úplný p*dele. 

Pavel bude plnně poslouchat a plnit zájmy Evropské unie, OSN a NATO. Plnit agendu 30.  

Odkaz na Agendu 30  https://www.bezpravdynenizivot.cz/agenda-30-cile-osn/

Je to prezident mladé generace. Nikoliv té nižší a střední vrstvy. Je to jasně a zřetelně dosazená figurka, která neplní zájmy a povinnosti Česka ale cizích zemí – především Evropské unie. 


Babiš byl byznysman. Staral se o obchod, o firmy, je to podnikatel, staral se o ekonomiku a chod Česka. Nebránim ho, jen píšu tak jak to je. 

Éra byznysmanů skončila, začíná život podle agendy 30. podle Velkého resetu.

Jenže to se o tomhle člověku, ,,generálovi“ Pavlovi, říct nedá. Je to bejvalej komunista, rozvědčik KSČ. Voják. Nastrčená loutka cizích zájmů, která zmanipulovala mladé lidi a lidi, kteří nesouhlasí s Babišem , předešlou vládou. Zmanipulovaní a médiemi ovlivnění lidé chtějí ZMĚNU. 

Stejně jako to bylo u voleb , kdy byl zvolen jako premiér ČR Petr Fiala. Postrach České republiky. Xindl všech xindlů. Stejná hesla, stejné sliby, ale skutek utek.

Od zvolení změny jde tato země úplně do háje. Za tu dobu neudělali vůbec NIC. Kromě pomoci UKRAJINĚ. Hlavně , že si teď od nového roku (2023) zvedli platy o desítky tisíc korun. Petr Fiala nyní pobírá 300 tisíc měsíčně. A to je pouze jeho plat. Vedlejší příjmy jsou mnohem vyšší. 

Ale MY máme stále šetřit, nesvítit , netopit, pomáhat máme pouze Ukrajině a jako správní a vzdělaní občané máme volit Pavla. 

Je to jen z pomsty Babišovi. Lidé mají volit člověka, kterého znají pouze od začátku těchto voleb. 

Stejná situace jako na Slovensku a v Americe, kde byly také zmanipulovány volby.

Na Slovensku je to dosazená Sorosova figurka Zuzana Čaputová. V Americe senilní pedodědek Joe Biden.

U nás jsme postoupili – generál voják STB komunista Petr Pavel.  


Mají toho společného opravdu mnoho. Stejný scénář, stejně zmanipulované volby, stejné zájmy, stejní loutkovodiči a úplně stejně vedená kampaň. Na oko hrdinové, co spasí svoji zemi. A přitom jejich záměrem je záměrná likvidace země, totální zničení ekonomiky a fungování státu. 


 


Proč?

Protože jsou zaprodaní cizím zájmům a těm i naplno SLOUŽÍ. Tělem i duší. 

Nejde jim o svoje země. Jsou uplaceni k tomu, aby jednotlivé státy zničili. Především ekonomicky. 

Tak aby následně byli závislí na ,,pomoci,, od Evropské unie. Aby byli ekonomicky nesoběstační a tím pádem nemohli vůbec nic. 

Neměli svoje zdroje, potraviny, finance..zkrátka NIC, co by bylo jejich. 

Chtějí jednotlivé státy zbavit soběstačnosti a tim naplnit AGENDU 30.

A to je důvod proč dosazují takové komické narcistické figurky, které mohou vypadat sice vzhledově v pohodě a kultivovaně, ale jejich úmysly a zájmy jsou nečisté s úmyslem zničit suverenitu, ekonomiku, soběstačnost, hrdost, kulturu a zvyky jednotlivých národů. Především slovanských národů, ve kterém jsou ještě ty zbytky úcty a hrdosti, kterou se snaží dostat. 

Všichni mladí volí Pavla, aby se pomstili Babišovi. Je to jenom zášť a pomsta. Kdyby tam byl kdokoliv jinej, kterej by řekl : „Babiš lže.“ Budou ho lidé volit. 

Je to jenom otázka vzhledu a sympatie. Ale sympatie a činy jsou dvě rozdílné věci. Může být sympatický jakkoliv chce, ale je to spíše demence věřit někomu koho znáte chvilku a je vám sypmatickej jenom kvůli vzhledu. A hlavně kvůli tomu, že to neni Babiš. 

Vůči Babišovi jede taková nenávistná kampaň, že je to až neskutečný. Totálně zmanipulovali mladý lidi, převážně zpěváky a influencery, který jsou uplacený, aby proti němu vystupovali a motali právě mladou generaci, aby volili piráty, ekofanatiky a liberální žumpu, který nejde o nic jinýho než o likvidaci Česka, jak ekonomicky, finančně tak i fyzicky. 

Např. přímým zatáhnutim ČR do války, jelikož tahle idiotská vláda chce pronést zákon ve sněmovně, kterej opravňuje vstup českých vojáků na ukrajinu. Je to zmocňovací zákon, kterej by tuhle neschopnou vládu opravňoval vysílat do ciziny naše vojáky a to bez souhlasu parlamentu na dobu 60 dnů.

Stači pak jeden český voják na území Ukrajiny a Česko bude považováno za agresora a přimého nepřítele Ruska. Tudíž bude přímým spojencem Ukrajiny a bude zapojeno do války proti Rusku.

Potom všem mohou přijít povolávací rozkazy k mobilizaci obrany Ukrajiny a České Republiky.


 


Kdo asi volí tyto xindly jako Nerudová a Pavel? Liberálové, sluníčka, kteří neví nic o tom , co se děje. 

Neví absolutně, která bije a jdou k volbám jen kvůli tomu, aby to nevyhrál Babiš, protože to řekl jejich zpevák v písničce a nebo to slyšeli na tiktoku. 

Protože je rozjetá taková sluníčkářská žumpa , že to není možný. Všichni všeználci slyšeli něco o čapím hnízdě a proto jsou pak strašně in, když řeknou ,,babiše do koše.“ Jak jednoduchá volba.

Jestli to vyhraje Pavel, což je víc než pravděpodbné, tak už to nemá v Česku vůbec cenu. 

To je poslední kapka záměrné likvidace. Plánovaná. At si říká, kdo chce , co chce. Babiš neni úplně to nejlepší, ale je rozhodně lepší než všichni kandidáti , co tam byli. Je to byznysman. Furt proti němu jdou, ale kdo? Tyhle liberálové, tahle žumpa, která se nemůže s tim smířit, protože ne tak úplně naplno nejede jejich agendu. Neni to ekofanatik. Protože je to byznysman, jde mu taky o svoje podniky. A vždycky lidem něco přidal. Tahle vláda? NIC. Za celou dobu – NIC. 

On jelikož má svoje firmy a podniky, nejede tuhle ekoteror agendu napřímo. 

Babiš je ZDRŽENÍ JEJICH PLÁNU. Kdyby to vyhrál ten fialovo panák Pavel, tak se věci a události rozjedou mnohem mnohem rychleji.

Pro ty z vás , co to nepochopili. Vim velmi dobře, že oba slouží sionu , ale teda radši on, než nějakej neznámej generál , kterej se zas vynořil „odněkud někud“, navíc všechno okamžitě urychlí, zavede totálni extrémy, s ničim lidem nepomůže a naopak najede rovnou na jejich kolej, která vede do úplný p*dele.

Je víc než jasný, že to vyhraje generál. Unikli výsledky voleb z Esetu..a podle sázkových kanceláří je to na 99,9%.

Chci vidět potom ty nevědomé obličeje měsic po jeho zvolení. Jak se všem bude žít a jak budou šťastní.

Tak hlavně, HAIL PAVEL!

Naty a Péťa 

By BEZ PRAVDY NENÍ ŽIVOT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás také zajímat