ZAJÍMÁ VÁS UKRAJINA? IZRAELSKÉ OKUPAČNÍ SÍLY ZASTŘELILI OD ZAČÁTKU ROKU NEJMÉNNĚ 42 PALESTINCŮ, VČETNĚ DEVÍTI DĚTÍ TO VÁM MÉDIA NEPOVÍ A NIKOHO TO NEZAJÍMÁ.

ZAJÍMÁ VÁS UKRAJINA?

IZRAELSKÉ OKUPAČNÍ SÍLY ZASTŘELILI 

OD ZAČÁTKU ROKU NEJMÉNNĚ

42 PALESTINCŮ

VČETNĚ DEVÍTI DĚTÍ TO VÁM MÉDIA NEPOVÍ A NIKOHO TO NEZAJÍMÁ.

  

Celý svět řeší Ukrajinu a Rusko.

Nikdo ale neřeší Palestinu. Lidi, kteří bojují doslova za CELÝ SVĚT. Nikdo neví, co se tam děje. Kdyby neinformovala Palestinská alternativní média o zločinech okupační Izraelských sil ( IDF ) a nebo tedy obyčejní Palestinci, kteří tam žijí a bojují každý den o holé přežití…nikdo by nevěděl nic, kdyby nás takto neinformovali.

Mainstreamová média mlčí a celý svět s nimi. 

Proč?

Protože třeba ani neví , kdo je tu nepřítel a KDO vyvolává všechny konflikty.

Kdo zabíjí nevinné děti a líčí je světu jako teroristy. Kdo poštvává lidi proti sobě s vidinou své prosperity a slávy.

 

Vše je naopak. Nacismus nezmizel, jen změnil svoji tvář a převlíkl kabát.

Svět neví, kdo je jeho nepřítel.

A když už to ví, tak je označen za extrémistu, antisemitu či teroristu.

Svět by ale měl vědět o těchto zločinech.

Měl by šířit PRAVDU. Protože bez pravdy a bez svobody, žádný život není.

 

Tito odvážní lidé si zaslouší respekt, úctu, rodinu a normální život, stejně jako všichni ostatní lidé. Palestinci mají nárok na půdu na které žijí. Je to jejich území. Bylo a vždycky bude.

Izrael chce Palestinu vytlačit skrz jejich fanatické chování, které je utvrzuje, že jsou „vyvolení.“

Nejsou. Je to lež. Území právoplatně a dokonce i biblicky náleží PALESTINĚ.

Izrael vznikl na základě Balfourovy deklarace.

(Článek jak vznikl Izrael připravujeme)

Izrael Palestinu násilně okupuje. Je to čistý APARTHEID.

 

*Apartheid* je označení pro politiku rasové segregace.

Znamená „oddělení“ či „odloučení“ od společnosti.

V právním smyslu označuje pojem apartheid zločin, definovaný v roce 2002 v Římském statutu Mezinárodního trestního soudu jako nelidské činy páchané v rámci institucionalizovaného režimu systematického útlaku a nadvlády jedné rasové skupiny nad jinou rasovou skupinou nebo skupinami a páchané s úmyslem zachovat tento režim.

To, co dělá Izrael Palestině je jednoznačně APARTHEID.

 

Vraždí, drancuje, bourá Palestincům domy, ničí jim úrodu – konkrétně olivivé stromy.

Palestinci jsou vyhlášeni v pěstování oliv. Mají plantáže s Olivovníky. A i dalším ovocem a zeleninou. Jsou skvělými pěstiteli.

 
 

Okupanti IsraHelle vyvrátili více než 100 olivovníků v Palestině ve vesnici Khallet Al-Dabaa Masafer Yatta jižně od Hebronu

VIDEO:


 


Nejen skvělými pěstiteli, ale i lidmi.

To krásné a dobré chtějí ale sionité zničit. 

Všechno, co je čisté, láskyplnné a milující.

Tihle „lidé“ (sionisté) nemají srdce, mají tam kámen. Nemají city ani slitování. Jsou to zrůdy, kteří by nás všechny nejradši zavraždili.

Včera ( 19.2.2023 ) bombardoval Izrael Sýrii. Zasáhl rezidenční oblast Kafr Sousa v Damašku.

15 lidí zemřelo, 15 lidí je zraněných. 

 

 

Tohle se děje, zatímco se pod nimi stále třese země, zatímco těla obětí zemětřesení jsou stále pod troskami a přeživší spí na ulicích ( !!! )

To je ale v „pořádku“! Dle všech.

To není Ukrajina. To není Rusko.

To je jenom „Sýrie“

Hanba všem, co obhahují IZRAEL a jeho zločiny.

Velká hanba. Nevíte, kdo jsou skuteční teroristé, nevíte kdo vládne světu, nevíte kdo tahá za nitky VŠECH světových politiků, médií, veškerých soudních institucí , bank, korporací.

Opravdu by se měla většina zamyslet nad tím, kdo vyprovokovává všechny tyto konflikty a tváří se jako ublížený z pozice , že bojuje proti „terorizmu“.

Palestinské děti ani palestinčtí lidé, NEJSOU teroristé, ale normální lidé , kteří mají právo na DŮSTOJNÝ SVOBODNÝ ŽIVOT , tak jako každý člověk na zemi, kterému dal ŽIVOT BŮH.

A ten, kdo mu ho veme, skončí v pekle.

 

 

 


NAVÍC KOLEM CELÉHO ZÁPADNÍHO PÁSMA GAZY JE BETONOVÁ BARIKÁDA PŘES KTEROU NEMOHOU UTÉCT + OSTNATÝ DRÁT, KTERÝ JE TAM VĚZNÍ JAKO ZVÍŘATA


Izrael bombardoval Sýrii. Svět mlčí.

Nemohou nechat lidi na pokoji ani po jejich uměle vyvolaném zemětřesení (HAARP) plus na Sýrii uvalili sankce , že jim vlastně NIKDO nemůže pomoct.

A ještě je začnou BOMBARDOVAT ?!


 

 

Tohle vše jsou záběry z bombardování Gazy Izraelem. 

 

Nikdo nic?

A to není všechno.

The Inside Palestine :

Izraelské síly zastřelily od začátku roku 42 Palestinců, včetně devíti dětí, podle palestinského ministerstva zdravotnictví.

A to je článek ze začátku roku, kolik jich bude na konci roku?

Ministerstvo ve zprávě uvedlo, že počet Palestinců, kteří byli zabiti izraelskými silami od začátku roku 2023, vzrostl na 42, včetně starší ženy a devíti dětí, z nichž osm bylo jen během ledna.

„Uvedla palestinská oficiální tisková agentura Wafa hlášeno.“

Uvedlo, že izraelský režim spáchal v roce 2023 na okupovaných územích VÍCE zločinů proti Palestincům než kdykoli jindy v posledních letech, a dodal, že nový rok byl dosud zvláště zraňující pro DĚTI.

Ministerstvo vysvětlilo, že v loňském roce bylo rukou izraelských vojáků a osadníků na okupovaných územích zabito 224 Palestinců, včetně 53 dětí a 17 žen, což znamená, že rok 2022 je pro Palestince nejsmrtelnějším rokem od roku 2005.Uvedla také, že osm zabitých Palestinců bylo mladších deseti let, 45 bylo ve věku 11-17 let, 108 mezi 18-29 lety, 27 mezi 30-39 lety, 19 mezi 40-49 lety. věk, 11 mezi 50-59 a pět ve věku nad 60 let.

Izraelské síly podnikají nálety na různá města okupovaného Západního břehu téměř DENNĚ pod záminkou zadržení toho, co režim nazývá „hledanými“ Palestinci. Razie obvykle vedou k násilným střetům s obyvateli.

Během posledních měsíců Izrael zesílil útoky na palestinská města na okupovaných územích.

V důsledku těchto útoků přišly o život desítky Palestinců a mnoho dalších bylo zatčeno.

Mezitím Palestinská komise pro záležitosti zadržovaných a bývalých zadržených uvádí, že Izrael od roku 1967 zatkl více než 50 000 dětí.


 

Palestinci zavražděni Izraelem v roce 2022 VIDEO :

 

 

Komise také uvedla, že v izraelských záchytných centrech je k dnešnímu dni stále drženo za mřížemi asi 160 dětí. Mezi zadrženými jsou tři dívky, z nichž dvěma je 16 let a třetí 17, které jsou drženy ve věznici Damon.

Navíc uvedla, že v roce 2022 držely izraelské soudy v domácím vězení více než 600 palestinských dětí, přičemž poznamenala, že izraelské úřady se uchylují k domácímu vězení jako formě trestu hlavně pro děti mladší 14 let kvůli skutečnosti, že zákon nedovolil jejich uvěznění.

V izraelských věznicích je údajně drženo více než 7000 Palestinců. Stovky vězňů, včetně žen a nezletilých, byly zřejmě uvězněny v rámci praxe tzv. správního zadržení. Někteří vězni jsou drženi ve správní vazbě až 11 let.

V září 2021 Centrum pro studium palestinských vězňů uvedlo, že izraelské úřady se v posledních letech jasně zaměřily na palestinské děti s cílem odradit palestinské nezletilé od odporu proti izraelské okupaci, zničit jejich vzdělávací příležitosti s cílem vytvořit SLABOU GENERACI.

 

 

Zapamatujte si jedno: Sionismus = Nacismus

 

 

Podpořte nás sdílením. Děkujeme ♥

 

By BEZ PRAVDY NENÍ ŽIVOT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás také zajímat