Slovensko to dokázalo, vyhrál rozum a vztah k národu. Vyhráno tím, ale není

Slovensko to dokázalo, vyhrál rozum a vztah k národu

Vyhráno tím, ale není

Slovensko si zvolilo pro budoucnost své země, budoucnost SVÝCH DĚTÍ, zvolilo si rozumem a nadějí. 

Zvítězil Fico – SMER.

A my gratulujeme. To, co zastupuje SMER je rozhodně pro budoucnost a národ, než to, co zastupovali progresivní blázni.

To, co zastupuje progresivní slovensko, je čistá diktatura podřízená evropské unii.

Jejich program byl plnně proevropský, prozápadní, plný liberálních keců o klimatického ekoteru, zrušení tradiční rodiny a podpory šílenců LGBT, povinného očkování, cenzury – konec svobody slova a dalších diktátorských programů PO VZORU EU.

Je zázrak, ale hlavně VÍTĚZSTVÍ, že se tam tito šílení progresivci nedostali. Vskutku lidi volili pro národ a budoucnost svojich dětí. Není jim ukradená jejich a NAŠE budoucnost a jen tak se nedají.

Přesto strana progresivní slovensko (PS) dostala také mnoho hlasů.

Takže to bylo tak půl na půl. Tak je to tedy i ve společnosti.

Nehledě na to, že už někdy o půlnoci média ohlásila předběžného vítěze , pro EU a liberály „zbožné“ progresivní slovensko. Nakonec ale po dlouhé době zvítězil ROZUM a HRDOST.

Avšak boj nekončí. Teprve začíná. Progresivní Slovensko se z této zprávy nemůže vzpamatovat , výhru jakoby neuznali. To se dalo očekávat, nechtějí aby Fico sestavil vládu. Tak se vyjádřil Michal Šimečka, představitel progresivního slovensko, na povolební tiskové konferenci strany.

Progresívne Slovensko, které skončilo v parlamentních volbách jako druhé, chce zabránit tomu, aby zemi vládl Robert Fico. Uvedl to šéf hnutí Šimečka. Chce oslovit ostatní politické subjekty a vyzvat je ke spolupráci. Podle Šimečky nyní existují dvě možné koalice. Jednu by vedl Smer–SD, druhá by se skládala z PS a dalších partnerů a měla by více mandátů než ta, kterou by vytvořil Smer. 

To je jasné, že se z toho tito liberální progresivní šílenci lezoucí do zadku EU nevzpamatují a budou dělat všechny možné kroky, které SMERU nedovolí sestavit vládu. Toto se dalo očekávat, protože plán byl sesadit Fica, stejně jako Babiše v České republice. Progresivci a liberálové sloužící EU a jejich plánům nezastupují hodnoty národa a budoucnosti lidské rasy.

Chtějí z lidí naprogramované nemyslící roboty, kteří budou poslouchat pouze jediný názor, ten budou ctít a bránit a lidi s jiným názorem brát jako odpad společnosti, lůzu, bláznivé konspirátory a dezoláty. Chtěli by nás zavřít, abychom nemohli informace šířit a nepostavili se tak zlu, které rozesívají ze všech stran.

A nyní se nabourávají OPĚT do voleb. Nemohou skousnout , že vyhrál rozum a národ. Nemohou skousnout, že lidé nejsou ještě tak hloupí a že se tentokrát nedali. Budou dělat všechno proto , aby Fico nesestavil vládu, aby si tam dosadili opět svoje figurky, které budou plnit zájmy evropské unie, WHO a prosadí tak povinné očkování, digitalizaci, LGBT agendu a další šílené progresivní proevropské standarty.

Liberální a progresivní žumpa tuto výhru neuznala a berou Fica jako nepřítele číslo 1. Stejně jako u nás v České republice Babiš.

Za všechno může Babiš, za všechno může Fico a jenom proto , že nezastávají proliberální hodnoty a mají aspoň trochu citu k národu.

A proto jim tato žumpa nedovolí sestavit vládu a dosadí si tam svoje figurky , které budou plnit proevropské zájmy a zastupuvovat tak agendy , které jsou namířené proti lidem.

Fico je řízená opozice jako u nás Babiš. EU a WEF si umí pohlídat, aby se k moci nedostal někdo, kdo by mohl něco změnit. A proto mu nedovolí ani poskládat vládu. 

Samozřejmě , že Babiš a Fico mají stejného pána jako všechny figurky v politice a systému, ale stále mají více rozumu než proevropské liberální progresivní strany zastupující zdravotní a systémovou diktaturu , která programuje lidi a jejich mysl na bioroboty bez vlastního názoru a duše.

Vše se teprve pozná. Záleží na tom co z toho co sliboval skutečně dodrží a s kým půjde do vlády.

Už se objevují spekulace, že do toho zasahuje bývalý premiér slovenské vlády Peter Pellegrini, který je pro DAVOS AGENDU 30, povinné očkování a plnně zastupuje GREAT RESET – VELKÝ RESET. Je nebezpečný pro budoucnost, stejně jako strana progresivní slovensko.

Pokud se stane, že Pellegrini sestaví se stranou SMER vládu, tak Bůh ochraňuj Slovensko.

Je jedno kdo tedy vyhrál, neboť si tam zase dosadí svoje loutky prosazující cizí zájmy.

 

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNEK:

Proč všechny volby vždy dopadnou podle JEJICH PLÁNU

Progresivismus, neomarxismus a západní hodnoty zmanipulované generace

 

Podpořte nás sdílením. Děkujeme ♥

By BEZ PRAVDY NENÍ ŽIVOT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás také zajímat