PŮSOBENÍ TECHNOLOGIE HAARP Blesk v Turecku před zemětřesením, který není způsoben přírodním jevem

PŮSOBENÍ TECHNOLOGIE HAARP

Blesk v Turecku před zemětřesením, který není způsoben přírodním jevem 

High Frequency Active Auroral Research Program, tedy vysokofrekvenční aktivní aurorální výzkum 

 

Tento článek byl zablokovaný agenturou AFP. Pokud ho budete sdílet na sociálních sítích, vyhodnotí ho jako „nepravdivé informace“.


 

 

 

V Turecku, Sýrii a Libanonu se stalo včera 

–  5.2.2023 – brzy ráno několik zničujících zemětřesení. Nejsou však jak nám tvrdí všechna zaprodaná mainstreamová média přírodního původu, naopak uměle vytvořeněho a to pomocí armádní technologie HAARP. Opět nám budou tvrdit , jako se všemi těmito předem naplánovanými událostmi, že se jedná o přírodní katastrofy způsobené klimatickými změnami a přepolování země, tak aby naplnili jejich agendu 30 a tím přivedli lidi do Nového světového řádu. Aby se lidé SAMI podvolili a přijali tak opatření související s jejich agendou kontroly. 

Kdo po tomhle přijme zodpovědnost za smrt tolika lidí , dětí, zvířat , zničených domů, farem ? NIKDO. A to je důvod proč takto ničí lidi a berou jim domovy, legálně – bez žádných postihů. Jednoduše se vymluví na přírodu a globální oteplování. A lidé jim to věří, dokonce ještě viní sami sebe z toho, co se děje. Neví jací mají tihle vrazi, co za tím vším stojí plány, zbraně a jaké mají úmysly. Mají to naplánované do detailu. Na přírodu se dá svést všechno – pandemie. tornáda, tsunami, zemětřesení, bouře, ale nikdo už neví o technologiích, které mají , o technologických patentech, které používají. Dokážou vyvolat jakoukoliv katastrofu kdekoliv a kdykoliv na zemi. Jsou to elektromagnetické zbraně, které využívají vysokofrekvenční záření. Je strašné, co se děje a stále tomu velká většina nevěří a raději věří mainstreamovým médiím. 

Těchto katastrof bude mnohem více a to i na místech , kde by jsme to nikdy nečekali. Je to proto abychom přijali myšlenku globálního oteplování a podvolili se tak agendě Velkého resetu – AGENDA 30. Vzdali se všeho bez jakýchkoliv námitek, mysleli si, že je to vše trest a může za to příroda , zatímco oni nás připraví postupně o všechno díky těmto předem naplánovaným událostem a tím se tak podvolí lidé všemu, ZE STRACHU, Z TOHO, CO BUDE. S neustálou vidinou konce světa, s kterým nás neustále straší zatímco ONI vraždí lidi elketromagnetickými zbraněmi a nejen jimi. 

V Turecku se navíc před zemětřesením objevil známý jev způsobený technologií HAARP. Zelený záblesk je jasným důkazem této technologické vysokofrekvenční zbraně. Více v článku.

 

 

 

 

 

Chcete vědět proč se děje tolik zemětřesení, bouřek, záplav, pouštních bouří…

Situace je opravdu nebezpečná a nový světový řád vrcholí

HAARPOVA ZBRAŇ ZLA :

Na podkladě výzkumů a teorie Nikoly Tesly o řízené energii lze vyvinout 

zbraň – vysílače, které vysílají elektromagnetické vlnění do ionosféry, a odtud lze přenést elektromagnetickou energii na kterékoli místo na Zemi. 

Poručíme větru, dešti

Ovlivnění počasí je ve skutečnosti docela jednoduché. Přípravy takových systémů proběhly už v 50. letech; roku 1976 podpsalo přes 60 států dohodu o zákazu geofyzikálních zbraní, která ovšem platila na dobu určitou, a to 20 let. HAARP může ionizací či ohřevem atmosféry výrazně ovlivnit proudění vzduchu, a tak způsobit třeba bouřku, zemětřesení, tornádo, extrémní vedra či mrazy. Například je možné kdekoli na světě vyvolat umělý blesk, mnohem silnější než kterýkoli přírodní, vždyť to dokázal zmíněný Nikola Tesla již na přelomu 19. a 20. století.

První kdo objevil myšlenku této zbraně ze západu byl jugoslávský výzkumník jménem Nikola Tesla ), samozřejmě vzal myšlenku z pyramid, poté Sovětský svaz pracoval na jejím vývoji v roce 1980, a po rozpadu Sovětského svazu Amerika pracoval na získání informací o této zbrani a rozvoji prostřednictvím úspěšných experimentů v devadesátých letech.

 

 

 

 

 

Hlavní centrálou pro vývoj této zbraně bylo ve státě Aljaška a v tomto státě existovalo pokročilé výzkumné centrum, které pracovalo pouze na vývoji této zbraně a americká armáda má distribuční místa po celém světě pro speciální jednotky americké armády, které byly povoleny použít tuto zbraň a do těchto oblastí je zakázán vstup do jiných.

 

 


Předzvěstný jev HAARPU jsou umělé blesky, sněhové koule. ionizované mraky, celkově divné až umělé úkazy na obloze.

 

Jak tahle zbraň funguje :

Koncentrace rádiových vln se speciálními frekvencemi a velmi vysokou kartou nad ozonovými vrstvami, aby byly atmosférické vrstvy intenzivně zahřívány a působí tak, aby z nich byl gumový polštář, který velmi uchovává energii a reaguje uvolněním magnetických vln pronikajících této energie a jejich uvolnění

Atmosférou nebo zemí jako blesk.

Tato technologie spouští bouřky, hustý sníh, záplavy a sucha, takže při odeslání rádiové nebo sonické vlny speciální frekvence vědí pracovníci systému, že reakce na Zemi z odrazové vlny naznačuje.

Mít speciální minerál jako je ropa, voda, zlato atd. a tato technologie byla použita v Afghánistánu, aby věděla, jaké minerály jsou uvnitř země.

Technologie se používá v oblasti komunikace mezi vojenskými ponorkami ve vnitrozemí oceánů a tato technologie byla používána také při způsobování zemětřesení v Pákistánu, Íránu, Arabském moři, Číně Austrálii, Rusku a Brazílii.

Způsobil také záplavy v zemědělských oblastech v Austrálii, Pákistánu a Japonsku a požáry na pšeničných polích.

Byl také důvodem vyhynutí velkého počtu mořských živočichů v důsledku experimentálního výzkumu v oceánech.

Tato zbraň je zbraň ničení (!)

Komplexní, velmi tajná zbraň.

Tato zbraň je pod kontrolou námořnictva Spojených států a letectva Spojených států ve spolupráci s elitními výzkumníky loajálními Novému světovému řádu (zednářů).

 

Použití zbraní a mise :

1 ) Kontrola povětrnostních podmínek v jakémkoli regionu světa a na velmi velkých plochách země.

2 ) Úplné zničení nebo narušení vojenských a obchodních komunikačních systémů po celém světě.

3 ) Použití technologie řízených paprsků, která umožňuje zničit jakékoliv cíle na zemi z velmi vzdálených vzdáleností.

4 ) Uvolnění neviditelných paprsků do atmosféry, které způsobují rakovinu a smrtelné nemoci, aniž by si někdo uvědomoval smrtící účinek.

5 ) Použití radiace k získání informací v mozku přímo vzduchem, které vyvolává sluchové halucinace.

6 ) Řízení sluneční absorpce

7 ) Kontrola atmosférického protilátku.

8 ) Proveďte exploze ekvivalentní velikosti jaderného výbuchu bez radiace.

9 ) Zničit rakety a letadla.

10 ) Vytvoření a práce díry Ushquq v iontové atmosféře nad nepřátelskou zemí vyhříváním plochy 30 km proměnou ji na kryt plazmy, která zničí jakoukoliv raketu nebo letadlo, které se jí pokusí proletět

11 ) Schopen zabít tím, že dovolí slunečním paprskům zasáhnout zemský povrch.

12 ) Vytvoření iontového umělého zrcadla vrstvou

Plazma pro lokalizaci ponorek, krytů a podzemních jaderných reaktorů.

13) Způsobení zemětřesení a sopek provokováním elektromagnetického pole tektonické vrstvy v podzemní zemi.

 

 Existuje mnoho obvinění proti Spojeným státům americkým za použití této zbraně, která byla obviněna z jejího použití

Egyptští učenci jsou vnuci starověkých Egypťanů a dokázali tak vyrobit zbraň, která odolá této mocné zbrani vyvinutou pomocníky Antikrista, aby mohla být zbraní, která ničí a terorizuje svět, aby se poddali vládcům světa vůli Antikrista a jeho pomocníkům.

Svědectví od člověka, který má stejný pohled na věc a rozumí souvislostem s tím, co se doopravdy stalo.

Zemětřesení v Turecku předcházel jev, přesněji řečeno zelený blesk, který má sousvislost s technologii HAARP. 

 

HAARP zbraně a chemtrails…. Velmi nebezpečné

Přirozená posloupnost toho, co se stalo

Začátek: děsivé zvuky z nitra země, pro které úřady nenašly žádné vysvětlení

Pak: mrak s obrovským počtem pulzů

Pak: těžké, neohlášené podivné, kulaté sněhové koule

Pak: zavírání konzulátů absurdními politickými argumenty

Pak: stahování občanů ze země za stejné argumenty

Pak: zastavte letecký provoz

Pak: zemětřesení je nejsilnější v celém regionu za posledních 40 let

Potom: varování před tsunami

 

Dává vám tato sekvence smysl?

Next Station DZ

 

 

 

 

 

Tato nebezpečná zbraň způsobuje zničující zemětřesení po celém světě.

“Tomuhle zemětřesení předchází blesk tak silný, že je to neskutečné, protože je to radiace.. A tohle se stalo v Turecku.”

Next Station DZTímto systémem lze ovlivňovat počasí, ale také psychiku lidí a jejich zdraví a uměle vyvolávat zemětřesení. Jeho vlny zahřívají a bičují svrchní vrstvu atmosféry. Elektromagnetické vlny se poté odrážejí a vrací se zpět k Zemi. A tam pronikají vším živý a neživým.

Je to doslova smrtící paprsek, která je navíc schopný pracovat na stejné frekvenci, na jaké pracuje váš mozek.

To považujeme za alarmující!

HAARP umí vytvořit stres, vyvolat v lidech paranoidní stavy, vize a noční můry. Dokáže vám změnit osobnost.

Zdá se to přehnané, ale údajně se to již používalo ve válce v Iráku.

Konkrétně byl HAARPem ozářeno území v Kuvajtu. Iráčtí vojáci se hromadně vzdali, nebyli schopní bojovat, zhroutili se fyzicky i psychicky.

již Nikola Tesla uměl vytvořit tímto způsobem blesk silnější než přírodní a také katastrofa v tunguzské oblasti je údajně výsledkem Teslova pokusu s předchůdcem Haarpu

Den po plném spuštění HAARPU došlo v Kalifornii ke katastrofálnímu výpadku elektrické energie (bez proudu bylo na 1.milion domácností) bez toho, aniž by se našla vysvětlitelná příčina. Ale v tu dobu ještě nikdo netušil, že „včera“ byl spuštěn HAARP

Na podkladě výzkumů a teorie Nikoly Tesly o řízené energii lze vyvinout zbraň – vysílače, které vysílají elektromagnetické vlnění do ionosféry, a odtud lze přenést elektromagnetickou energii na kterékoli místo na Zemi.


Kdokoliv věří tomu, že tyhle události jsou přírodního původu, nikoliv JIMI uměle vytvořeného, přijme i opatření související s těmito naplánovanými událostmi. Jako to bylo se všemi událostmi viz covid agenda a další. Třeba takové 11. září 2001 a myšlenka boje proti terorizmu, pak 2019 covid a následná očkování pod výhružkou vyhazovu z práce a nezačlenění do společnosti.. je to vždy AKCE A REAKCE, kdy sami lidé si vždy řeknou o opatření. Oni jenom vytváří PROBLÉM. A následně přichází s opatřením, kterě se jeví jako pomoc a ve skutečnosti omezuje naši SVOBODU. 

Teď to budou zase opatření spojené s klimatickými změnami tj, agenda 30, následná migrace lidí bez domova do zemí jež nabídnou pomoc. 

Všechno má opět svůj důvod, je to systematicky řízeno dopředu a nikdo to neovlivní pokud si neuvědomí principy jejich myšlení a okutistické procesy řízení.

 

Naty a PéťaBy BEZ PRAVDY NENÍ ŽIVOT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás také zajímat