Téměř 200 bankám hrozí KRACH, stejně jako to bylo s bankou Silicon Valley (SVB)

Téměř 200 bankám hrozí KRACH, stejně jako to bylo s bankou Silicon Valley (SVB)  

 

Téměř 200 amerických bank je ohroženo insolvencí a podle mezinárodní ekonomické zprávy by se mohly ZHROUTIT podobně jako minulý týden Silicon Valley Bank.

 


Zpráva tvrdí, že i kdyby se pouze polovina nepojištěných vkladatelů rozhodla pro výběr, téměř 190 bankám hrozí potenciální riziko znehodnocení pojištěných vkladatelů s potenciálně ohroženými vklady ve výši 300 miliard dolarů:

Studie čtyř ekonomů z předních univerzit zveřejněný na Social Science Research Network dne 13. března tvrdil, že zvýšení úrokových sazeb Federálního rezervního systému znehodnotilo aktiva, jako jsou americké státní dluhopisy, které tyto banky drží.

To znamená, že VÝBĚR HOTOVOSTI, nemá žádný smysl. Jakmile budou lidé vybírat HOTOVOST , banky rychleji zkrachují a tím pádem URYCHLÍ PŘÍCHOD NOVÉHO SVĚTOVÉHO ŘÁDU.

A o to jim přesně jde.

Vyvolat paniku za účelem, aby lidé urychlili nástup NWO , banky zkrachovaly a oni zrušili HOTOVOST.Od 7. března 2022 do 6. března 2023 sazba federálních fondů prudce vzrostla z 0,08 % na 4,57 % a toto zvýšení bylo doprovázeno kvantitativním zpřísněním. Výsledkem bylo, že dlouhodobá aktiva podobná těm, která jsou držena v bankovních rozvahách, zaznamenala ve stejném období významný pokles hodnoty,“ napsali. 

Ztráty a nepojištěný pákový efekt dohromady poskytují pobídky pro SVB nepojištěných vkladatelů. Podobné pobídky počítáme pro vzorek všech bank v USA. I kdyby se pouze polovina nepojištěných vkladatelů rozhodla pro výběr, téměř 190 bankám hrozí potenciální riziko znehodnocení pojištěných vkladatelů, přičemž potenciálně jsou ohroženy 300 miliard dolarů pojištěných vkladů. Pokud výběry nepojištěných vkladů způsobí byť jen malé výprodeje, je ohroženo podstatně více bank. Celkově tyto výpočty naznačují, že nedávné poklesy hodnot bankovních aktiv velmi významně zvýšily křehkost amerického bankovního systému vůči nepojištěným úlovkům vkladatelů.

To přichází v době, kdy banky využily Fed k zajištění likvidity ve výši 165 miliard dolarů, což signalizuje, že banky mají potíže s pokrytím svých prostředků.

Ve čtvrtek varovala ministryně financí Janet Yellenová, že ne všechny nepojištěné vklady by FDIC zachránila, pokud budoucí banky zkrachují.

Jinými slovy, zachránily by se pouze VELKÉ BANKY.

A to také jde. 

 

 


Zničit MALÉ banky, aby se vše přesunulo k VELKÝM bankám, které pak budou postupně přecházet na virtuální měnu BLOCKCHAIN.

Nyní je jejich prioritou zlikvidovat malé banky a tím tak přesunou moc k VELKÝM BANKÁM, které budou vše konrolovat pomocí připravované digitální měny.

 

 


TO NESMÍME V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ DOVOLIT.

Podpořte nás sdílením. Děkujeme ♥

Naty a Péťa

By BEZ PRAVDY NENÍ ŽIVOT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás také zajímat