Nobelova cena za vraždění lidí – získali ji 2 vědci napojeni na WEF za vyvinutí technologie mRna, vývojáři biotechnologických vakcín na covid

Nobelova cena za vraždění lidí – získali ji 2 vědci napojeni na WEF za vyvinutí technologie mRna, vývojáři biotechnologických vakcín na covid

Vítejte v roce 2023.

DVA DEPOPULAČNÍ WEF vědci získali Nobelovu cenu za medicínu při vývoji biotechnologických kvantových teček 

– TECHNOLOGIE MRNA.

Dva vědci napojení na WEF (Světové ekonomické fórum), kteří vyvinuli léky zaměřené na depopulaci světa, byli oceněni Nobelovou cenou za medicínu. Katalin Kariko a Drew Weissman byli oba nápomocni při vývoji technologie mRNA Billa Gatese, která je nyní hlavní příčinou nárůstu turbo-rakovin a VAIDS, které zaplavují CELÝ svět.

„Letošní Nobelova cena oceňuje jejich základní vědecký objev, který zásadně změnil naše chápání toho, jak mRNA interaguje s imunitním systémem a měl velký dopad na společnost během nedávné pandemie,“ řekl Rickard Sandberg, člen Nobelova shromáždění v Karolinska Institute.

Vcelku úsmévné že? Doslova se vysmívají lidem!! 

Nobelova cena za celosvětové vraždění lidí , zločinu , který nemá obdoby.

Nejenže se takto vysmáli OBĚTEM , které podlehli těmto biotechnologickým jedům, ještě za to byli veřejně oceněni!

Je to totální výsměch.

Výsměch všem obětem , co podlehli ale také všem rodinám obětem po těchto technologických vakcínách.

Tyto vakcíny totiž ve skutečnosti nejsou vakcíny.

JSOU TO TECHNOLOGIE. Už jsme o tom mnohokrát psali. Technologie mRNA funguje na principu KVANTOVÝCH TEČEK, které se po vpichu ihned spojí s vaším tělem a začnou sledovat veškerou aktivitu VAŠEHO TĚLA.

VÍCE V ČLÁNKU :

Vakcíny a technologie CRISPR

Jde o celosvětové zapojení sítě , která je součinná s připravovanými CHYTRÝMI MĚSTY – SMART CITIES , 5G sítěmi a UMĚLOU INTELIGENCÍ.

Scifi ? Jak pro koho. Pro sionistické elity a jejich plán na zotročení světa skrz umělou inteligenci, to scifi určitě není.

Je to realita, která se již nyní celosvětově aplikuje. Jak jste si mohli všimnout, proto neustále potřebují více dávek a vymýšlejí nové a nové varianty, aby se lidé nechali očkovat technologickými mRNA vakcínami.

Je to AKTUALIZACE vašeho TĚLA A DUŠE 

– tzv. „BOOSTER“ jak to nazývají

– „posilujici dávka“. Stejně jako máte aktualizaci ve vašem telefonu nebo počítači, to stejně je booster neboli posilující dávka, která ZNOVU A ZNOVU s dalšími dávkami, ke kterým vás donutí, aktualizují mechanismus vašeho těla, který je propojen s vaši duší a vaším mozkem. Takto vás tedy mohou ovládat na dálku, protože jak píšeme – TYTO VAKCÍNY JSOU TECHNOLOGIE NA BÁZI KVANTOVÝCH TEČEK, TECHNOLOGIE CRISPR, KTEROU TYTO VAKCÍNY OBSAHUJÍ , fungují jako NŮŽKY , které přestřihnou vaši DNA – to, co vás dělá lidmi, tím se lidé, co tyto technologie přijmou, stanou ovladatelnými na dálku.

NENÍ TO SCIFI ANI FILM, ALE REALITA.

ONI SAMI PŘIZNÁVAJÍ, ŽE TU TECHNOLOGII MAJÍ A SAMI O TOM PÍŠOU NA SVÝCH WEBOVÝCH STRÁNKÁCH.

Moderna (jeden z výrobců biotechnologických vakcín) to má na svých webových stránkách, přístupné všem obyčejnými lidem. Vše o této technologii, jen lidi to nezajímá a nic si nevyhledají. Naopak si nechají píchnout sledovací technologii rovnou do těla, bez jakýchkoliv informací, co to s nimi udělá.

Moderna to má mimochodem v názvu společnosti – MODE – RNA.

MODE jako sledovací mód , který do vás vpichem aplikují !! RNA je název technologie.

A spolupracuje se společností BIOTECH. Rovněž se podívejte pozorně na název.

BIO – TECH.

BIO TECHNOLOGIE.

Všechno máme na očích ! Otevřete oči a skutečně začněte myslet !! Tohle není legrace, ani žádné scifi, je to REALITA, kterou nyní aplikují a těmito názvy společností se lidem vysmívají, neboť lidé se nad tím nezamyslí a slepě jim věří, že to s nimi myslí dobře.

Vědci si také odnesli peněžní odměnu ve výši 11 milionů švédských korun (820 000 liber).

To je ironie, viďte? K tomu všemu ještě dostali dobře zaplaceno – za vraždění lidí.

Opravdu smutná realita ve které žijeme. Všechno je naopak. Aspoň vidíte, že nobelovu cenu dostávají pouze vrazi, zaprodaní a podplacení vědci a šašci, kteří jsou plnně oddani systému a jejich agendě!

Svět je jedno velké pódium ve kterém hrají zaprodaní herci/šašci/loutky svoji ROLI a propagují JEJICH AGENDY, které manipulují vaši mysl, aby vás stáhli na ďábelskou stranu, ze které není úniku.

Nenechte se nikým a ničím oklamat.

Hlavně si nenechte vnutit názor, že jsou to „obyčejné“ vakcíny jako každé jiné, které jsme znali předtím. Ona každá vakcína je forma neznámé látky, kterou vám vpíchnou do vašeho těla, aby zabránili standartnímu přirozenému vývoji a popřípadě vytvořili choroby, které se projeví buďto ihned a nebo v pozdějším věku. Vakcíny, které dětem vpichují po narození či do 15 let jejich věku , mají za úkol zpomalení standartního přirozeného vývoje. Každá vakcína je forma jedu, o kterém lidé víceménně nemají ponětí a naopak si myslí, že je chrání. Ovšem tyto mRNA vakcíny fungují na úplně jiné bázi než ty předešlé, které jsme znali před covidem. Jsou to TECHNOLOGIE.

Nejsou to vakcíny , které jsme znali.

To si zapamatuje.

Šiřte tyto informace, kde jenom můžete a nenechte si namluvit něco jiného.

Nepodlehněte jejich agendě o falešné „veřejné bezpečnosti“ , která je pouhou záminkou , aby vám vpíchli technologii mRNA do vašeho těla a mohli vás sledovat a ovládat na dálku.

Nenechte se zmanipulovat do jejich agendy strachu.

By BEZ PRAVDY NENÍ ŽIVOT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás také zajímat