PLÁNUJÍ NĚCO UDĚLAT S VODOU? Přednášející WEF: Covid a změna klimatu selhaly, ale vodní krize bude pracovat na USTANOVENÍ SVĚTOVÉ VLÁDY

PLÁNUJÍ NĚCO UDĚLAT S VODOU?

Přednášející WEF:

Covid a změna klimatu selhaly, ale vodní krize bude pracovat na USTANOVENÍ SVĚTOVÉ VLÁDY

Na shromáždění WEF se opět plánovali budoucí události jejichž úkolem bude zřízení JEDNÉ SVĚTOVÉ VLÁDY skrz vykonstruovanou řízenou záminku – KRIZI.

Tentokrát je to dost strašidelné.

Tato myšlenka se řešila minulý rok na shromáždění sionistických nikým nevolených elit Světové ekonomického fóra (WEF)

Tentokrát řešili VODU, cituji : „jako experiment obecného lidského dobra“, jelikož je to jedna ze základních lidských potřeb, kterou všichni bez rozdílu potřebují.

Děsivé! Když se nad tím zamyslíte..proč by si něco takového nenechali sion elity ujít?

Členka WEF – Mariana Mazzucato :

„Pokusy očkovat každého na planetě selhaly a „změna klimatu“ je „příliš abstraktní“ na to, aby ji lidé pochopili.

Ale hrozící VODNÍ KRIZE je něco, čemu každý rozumí.“

Její projev:

„Všichni jsme jen tak zdraví, jako je náš soused v naší ulici, našem městě, našem regionu, v našem národě.

A globálně vyřešili jsme to ? Skutečně se nám podařilo očkovat všechny na světě? NE.

Zdůraznění vody jako GLOBÁLNÍHO SPOLEČENSTVÍ a toho, co znamená spolupracovat a vidět ji z této perspektivy globálních SPOLEČNÝCH věcí , ale také z pohledu VLASTNÍHO zájmu.

Protože voda má tuto paralelu.

Je nejen důležitá , ale je také důležitá, protože se nám nepodařilo vyřešit tyto problémy, které měly podobné atributy.

A voda je něco čemu lidé rozumí.

Víte, změna klimatu je trochu abstraktní.

Někteří lidé tomu rozumí opravdu dobře, někteří to chápou trochu, někteří to prostě nechápou.

Vodu, kterou zná každé dítě, jak důležité je mít vodu, když hrajete fotbal a máte žízeň, potřebujete vodu. Takže je tu také něco o skutečném zapojení občanů do této záležitosti a skutečně určitým způsobem experimentování s tímto pojmem OBECNÉHO DOBRA.

Můžeme to skutečně zajistit, časem a způsoby, kterými jsme žalostně selhali.

Doufejme, že nebudeme nadále selhávat v ostatních věcech.“

Během svého projevu v Davosu Mazzucato v podstatě naznačila, že jelikož WEF nedokázalo ovládat lidstvo svými narativy – plandemií či klimatickým vymyšleným terorem, nyní se chystá zacílit na VODU jako prostředek k prosazení AGENDY JEDNÉ SVĚTOVÉ VLÁDY!! (NWO)

Ano, lidé už nevěří na krize vedené strachem – změna klimatu, covid. Potřebují novou – řízenou – krizi , ve které se podvolí každý, protože k tomu bude ze SVÉ POTŘEBY donucen. Voda je to, co potřebuje každý. Je to základní potřeba všech. Je velmi pravděpodobné, že si nenechají tuto příšernou myšlenku ujít.

Z loňského setkání WEF v Davosu, kterému se v té době věnovalo jen velmi málo pozornosti, se ale nyní stává virální. Mluvčí WEF – Mariana Mazzucato naznačuje jak COVID a klimatická změna nedokázaly vytvořit světovou vládu, poté ve videu otevřeně říká, že VODNÍ KRIZE bude hlavním katalyzátorem, která zavede SVĚTOVOU VLÁDU NAD LIDSTVEM.

„Vlastně, podařilo se nám očkovat všechny na světě? Ne. Takže zdůrazňovat vodu jako globální SPOLEČENSTVÍ a to, co to znamená, spolupracovat a vidět ji z pohledu globálních SPOLEČNÝCH ZÁJMŮ, ale také z hlediska VLASTNÍHO zájmu, protože má tuto paralelu, je nejen důležité, ale je také důležité protože se nám nepodařilo vyřešit ty problémy, které měly podobné atributy.

A voda je něco, čemu lidé rozumí“.

Podle popisu WEF bylo účelem diskuse formulovat „2letou iniciativu k transformaci ekonomiky vody.

Zpráva a akční plán změní způsob, jakým mluvíme o vodě, jak si ji vážíme a jak nakládáme s vodou ve zbytku 21. století.“

Factcheckeři (ověřovatelé faktů) samozřejmě toto video vyhodnucují jako „vytržené z kontextu“ a že to takto nemyslela, což je totální blud jelikož jsme si video pouštěli celé (originál shromáždění má něco přes 20 min) , avšak opravdu je to tak myšleno a pokud sledujete dění WEF (světového ekonomického fóra) a členů, kteří hovoří o připravovaných – řízených – krizích, moc dobře víte a z takového projevu si vyvodíte, že tyto projevy a úvahy, se vždy po nějaké době stanou REALITOU. 

Stejně jako to bylo s covidem, stejně jako to bylo s klimatickým řízeným ekoterorem, kybernetickými útoky a dalšími řízenými krizemi probírané nejprve na půdě WEF.

Měli bychom si tedy dávat velký pozor na to, co dělají s vodou a pozorovat vše kolem nás. Rozhodně se vyvarovat čehokoliv , co by bylo podezřelé.

Dávejte pozor a sledujte , co se děje okolo vás.

Podpořte nás sdílením. Děkujeme ♥

By BEZ PRAVDY NENÍ ŽIVOT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás také zajímat