TRUMP JAKO FALEŠNÉ SVĚTLO NADĚJE VEDOUCÍ LIDI DO NOVÉHO SVĚTOVÉHO ŘÁDU SKRZE PSYOP QANON

TRUMP JAKO FALEŠNÉ SVĚTLO NADĚJE VEDOUCÍ LIDI DO NOVÉHO SVĚTOVÉHO ŘÁDU SKRZE PSYOP QANON

 

 

Někdy lidé nechtějí slyšet pravdu, protože nechtějí, aby byly jejich iluze zničeny.

-Friedrich Nietzsche

 

V tomto článku se zaměříme na manipulativní New Age hnutí Q. 

Přestože Trump hovořil veřejně o vakcínách a zahájil v Americe operaci WARP SPEED FEMA OPERACE NA DISTRIBUCI VAKCÍN, tak jeho svědci qanonisti mu stále věří a myslí si, že jde o nějaké kódy či snad  „tajnou operaci na záchraníu dětí“.

 

 

Tohle je opravdu krásné zastření mysli. Povedlo se jim opět lidi zmanipulovat, aby to zkrátka nevnímali a neviděli, přestože to jde přímo z jeho úst.

 

MK-ULTRA v přímém přenosu

 

Je tu vyvíjen obrovský tlak na ty, co jsou proti Trumpovi.

Lidé ho mají za boha, prakticky nechtějí slyšet nic co by bylo proti němu.

Automaticky to berou jako „útok od deep state“.

Za agendy covid vyšel Q drop z tohoto hnutí, že „ne všechny vakcíny jsou nebezpečné“ Věřili by jste tomu? Samozřejmě, že ne. Ale vemte si, že lidé z Q tomu věří a stále důvěřují Trumpovi, že za ně bojuje a v tom případě by se eventuelně nechali strhnout na tuto vakcínu, protože jim to řekl jejich zachránce Trump.

V Americe to udělalo dost velkou paseku a nejen v Americe. Toto hnutí se dostalo do všech koutů světa. Lidé se doslova modlí za Trumpa a berou ho jako bojovníka proti NWO.

 Je to novodobá modla, stejně jako to zlaté tele , které uctívali izraelité.

 

 


Přestože Trump buduje Velký Izrael a dělá cestu falešnému mesiáši. To je jeho hlavní úloha.

Je opravdu velmi důležité vědět co se chystá a aby se lidé nechytili do pasti. 

Tohle hnutí je velmi nebezpečné, stačí se podívat co to dělá s lidmi. Jak napadají a osočují lidi za jiný názor. My co víme, že Trump je zlo převlečené do „dobra“ , jsme negativní blázni a psychopati. Jde o HNUTÍ NEW AGE. Co se jeví jako dobro, je ve skutečnosti ZLO a co se jeví jako zlo, je ve skutečnosti dobro.

Opravdu to splnilo svůj účel na jedničku. Mnoho lidí v Americe, co věří plánu Q, se nechalo zaočkovat. Myslí si přesně to, co řekl Trump a Q  „že ne všechny vakcíny jsou nebezpečné“.

Trump řekl přece, že jsou velmi „bezpečné“.

Takto působí ďábelské Q.

 
 

 

Logo Qanon je stejné jako zednářský Uroboros – had požírající si svůj vlastní ocas, jedná se o opakovaný cyklus sebedestrukce a sebeobnovy

Tento had měl přesvědčit Evu v ráji, aby jedla zakázané ovoce

 

 


Trump mnohohrát zmiňoval společnosti jako jsou- Moderna, Pfizer, Illy Lily, Johnson Johnson, Astra Zeneca,ale lidé jakoby to nechtěli slyšet. Dokonce tvrdí , že nic takového neřekl, přestože to vyšlo přimo z jeho úst.


 

Sám Trump za svého úřadu zahájil operaci WARP SPEED – očkovací program.

Myslíte si,že je to nějaký „krycí“ název?

Je to „krycí“ název operace k distribuci vakcín neboli operace D – DA Y, která byla také vyhlášena za 2.sv. války.

Probuďte se opravdu!

Vakcíny distribuovali do všech koutů USA a pochopitelně potom do všech států.

 

 

USA byla první zemí, která očkovala své lidi, jak oznámil sám Trump. To se vám zdá normální a v pořádku?

Viděla jsem video na téma proč vlastně Q vzniklo. Kvůli tomu , že až vyhlásí stanné právo, tak aby to následovníci Q brali jako „záchránu dětí a zatýkání“, zkrátka něco skvělého pro jejich dobro

Takže jim tedy ve finále stanné právo nebude vadit :)) Dobrá taktika že?

Je to psychologická operace – zkrazka PSYOP . Neboli řízená izraelská opozice.

Perfektní MK-UKTRA. Nabádá lidi k sebedestrukci , tak že sami lidé oslavují svoji poddanost, neschopnost a zotročení. I když v USA očkovali, tak to stejně Q stoupenci hájili a mají ho stále za spasitele.

Nepochopím jak tomu stále může někdo věřit.

Toto je součást plánu. Nikoliv vašeho, ale JEJICH plánu.

Probuďte se opravdu z tohoto psyopu.

On vám donese chleba až nebudete mít co jíst? On zastaví digitální měnu? Bouchne do stolu a řekne, že se hotovost rušit nebude? On ochrání vaše děti? On zastavil testování lidí? On řekl všem ať zahodí roušky, že nemají smysl? On se vzdal svého majetku a dal ho lidem, kteří umirají na ulici? On řekl, že vakcíny jsou biotechnologické zbraně?

NE.

Je to novodobá modla, stejně jako to zlaté tele , které uctívali izraelité.

 

Všichni co jsou proti Trumpovi, jsou automaticky považováni za satanisty, placené sorosovské agenty, dezinformátory, zkrátka nikdo nemůže říct nic proti. Jsme ihned za negativní neinformované blázny. Neprobuzení. Zatímco oni jsou „probuzení a mají ty „správné informace“.

Přesně takový to mělo účel. Udělat z nás blbce – nepřátele. Neboť stejně jako nyní lidé brání Trumpa, budou bránit ANTIKRISTA. A to je ta past, kterou lidé nechápou a kterou stále brání.

Jakmile se ‚porazí‘ nynější systém (vlády) a bude lidem představen antikrist, všichni budou muset dodržovat NOAHIDE ZÁKONY. Kdo bude mít něco proti, bude nepřítel antikrista a jeho systému.

Což znamená dle noahide zákonů – smrt. Tímto nepřeháním, tak to opravdu stojí v zákonech noahide,které každoročně podepisoval Trump.

(A stejně tak VŠICHNI prezidenti před ním).

 

 


Všichni prezidenti a politici jsou loutky v rukou těch v POZADÍ. Nikdo nechce dobro lidem. Tento web není pro žádného politika, ani prezidenta. Všechno jsou to zaprodané loutky , které vedou lidi do Nového světového řádu.*

 

Noahide zákony jsou zákony, díky nimž bude v brzké messiánské éře legální usmrcovat lidi, kteří nyní následují Ježíše. Stojí za tím Izrael , sionisté – CHABAD LUBAVITCH.

Jejich „úspěch“ vede svět k hranici klasifikace křesťanů jako zločinců, kteří se trestají smrtí. A jejich upřednostňovanou metodou popravy pro prokristovské obhájce je smrt gilotinou.

 

 


Pokud si myslíte, že je to trochu přitažené za vlasy, pokračujte v čtení.

20. března roku 1991 je přijal do ústavy George Bush st.

*obrázek George Bush st. noahide zákony

Jakmile přejdeme do messiánské éry – po pádu tohoto systému, židé budou muset dodržovat zákony Tóry, nežidé zákony noahide.

To čemu dělá cestu Trump, je absolutní zvěrstvo, o kterém lidé nemají ponětí. Sionisté a židé jsou s tímto plánem obeznámeni. Již očekávají a ohlašují jeho příchod. Sami říkají, že jediným lékem na koronu a tento starý poničený systém je „mesiáš“.

Židé však ve skutečnosti nemají ŽÁDNÉ biblické právo na jeden centimetr izraelské země, kterou ukradli podvodem ze SKUTEČNÉHO Izraele, s jejich Rothschildovou sponzorovanou a spoluautorem zradnou Balfourovou deklarací, aby vytvořili jejich padělaný židovský stát. Stejný stát, jehož byl Adolf Hitler „prostřední manželkou“, protože bez něj a jejich podvodu by dnes v zemi Izraele neexistoval žádný židovský stát.

Myslíte, že tito padělaní „Židé“ nenáviděli Ježíše natolik, aby ho mohli zavraždit? Kristus (Boží slovo) odhalil tyto falešné „Židy“ a jejich falešná pravidla již před 2000 lety.

Tyto (noahide) zákony pocházejí z TALMUDU. 

„Bible“, kterou žijí sionisté a kabalisté – okultisté. Talmud je satanistická kniha, ve které se píše, že Ježíš si smrt zasloužil a nyní hoří v pekle ve svých extrementech. Píše se tam, že Ježíš byl podvodník, syn děvky a čaroděj.

 

 


Toto není přetažené, takhle vidí sionisté Ježíše Krista! Nenávidí ho. To jen lidé je mají za „bohem vyvolenou zemi“.

Celý svět je má za chudáky a utlačovaný lid. Opak je pravdou. Za všemi teroristickými útoky stojí právě Izrael.

V očích lidí je to svatá země, ve skutečnosti je to Satanova synagoga. Kdokoliv je nařkne je rasista a antiseminista. Ovšem oni mohou páchat cokoliv proti „nežidům“ – goyimům, jak nás sami nazývají. Vraždit Palestince ve jménu Boha.

Kdokoliv bude mít něco proti v messiánské éře, nebude moct nic. Protože bude ihned označen za antiseministu. (Toto také podepsal Trump , antisemitický zákon – nikdo nemůže mít nic proti Izraeli a židům). Vidíte jak to mají podchycené?

Nikdo nic proti antikristovi, nikdo nic proti židům. Je to naplánované do posledního detailu.

Izrael nenávidí Ježíše. Zabili ho.

A co je horší? Jsou na to hrdí.

Zabili a odmítli pravdu. Proto přijmou falešného a tomu se pokloní ve 3. Chrámu.

Jak jim řekl Ježíš;

„Přišel jsem ve jménu svého Otce a nepřijímáte mne. Kdyby přišel někdo ve svém jménu, toho přijmete.“

 

Ježíš byl mesiáš, nás VŠECH. Oni ho odmítli a zabili. A DOTEĎ SE NA TOM BAVÍ. DOTEĎ ROZHLAŠUJÍ, ŽE SI SMRT ZASLOUŽIL.

K smrti ho nenávidí. 

Věděli jste, že když se chcete přestěhovat do Izraele, tak se musíte vzdát víry v Ježíše Krista?

Tam jeho jméno nemůžete dodnes ani vyslovit. Prohlašují o něm, že je bastard. Takže ať nikdo nevykládá, že Izrael „miluje Ježíše“.

Vůbec ne! Doteď ho nenávidí. A těmito noahide zákony v messiánské éře aktivují, že kdokoliv , kdo bude proti „mesiáši Izraele“ – antikristovi, bude nepřítel celého nového systému a to znamená dle noahide zákonů – smrt.

Neboť NIKDO nebude moci uctívat Ježíše Krista. Křestané budou pronásledováni. Víra v Ježíše bude zakázána. Vzknikne nová víra – NEW AGE (víra antikrista).

Ježíše oni nepřijali, nenávidí ho, zakáží jeho učení (evangelium). Nikdo nebude moci v antikristovské době vyslovit Ježíšovo jméno.

Kompletně zpochybní bibli a stejně tak zpochybní učení Ježíše. Všichni budou muset uctívat Izraelského falešného mesiáše.

S tím souvisí Sanhedrin – nejvyšší soudní tribunál, který byl znovu aktivován v roce 2015, aby poté trestal ty, co ty zákony nedodržují.

SANHEDRIN ODSOUDIL KRISTA PŘED 2000 lety.

 

 


Ten samý sanhedrin bude soudit všechny goyimy – tak nazývají židé lidi, jsme pro ně pouhej dobytek.

A samozřejmě bude soudit také židy, kteří ho třeba neuznají. Ikdyž to bude malá hrstka..téměř celý Izrael se pokloní falešnému mesiáši.

Tak jsou programováni a učeni od malička – studují judaismus, kabalu, tóru, zohar, talmud, což je programuje na přijmutí falešného mesiáše.

Toto učení se infiltrovalo do celého světa, skrz různá podvodná učení NEW AGE. S tím souvisí minulý článek.

 

 


Zejména na kabalu si dejte pozor, neboť mnoho lidí jí podlehlo a ještě podlehne. Toto je čistě okultistické učení spojené s energiemi, meditacemi (New Age), které jsou spojeny přípravou na přijetí Moschiacha – falešného mesiáše.

Tak lidi programuje kabala, mnoho lidí ji uznává. Také si dejte pozor na organizaci Allatra, která přímo vybízí k přijmutí antikrista. „Tvořivá společnost“ je Nový světový řád. Samozřejmě, že vám to neřeknou naplno.

Museli to zaobalit do „krásného“ obalu. Vše kde vás programují k jakési jednotě, komunitě, tvořivé a budovací společnosti, lepšímu udržitelnému světu – tak se vždy jedná o programování na přijmutí Nového světového řádu – messiánské éry.

Jak jsem psala, ten systém, který lidem nabídnou, bude na oko dobrý systém. Proto je nebezpečné následovat tato manipulativní hnutí jako qanon, allatra, kabala a další komunity, které vás pouze lákají a programují, aby jste následně sympatizovali s antikristem a jeho novým systémem.

A proto tak hnutí Qanon manipuluje s lidským vědomím. Aby poté udávali ty, co se nepokloní antikristu. Již nyní je to v lidech. Já s pár dalšími lidmi jsme toho důkazem. Ve světě se už nyní vznáší duch antikrista, který se snaží infiltrovat a naburourat do mysli mnohých. Ten kdo ho odmítne, bude automaticky poté jako vítač tohoto (starého) systému, neboť tento systém padne a vytvoří se a vybuduje NOVÝ systém. Lidé získají pocit, že zlo bylo „poraženo“ a tudíž nikdo nebude moci nic namítat proti novému systému.

Je to opravdu velice nebezpečné manipulativní hnutí, které se rozmohlo po celém světě a programuje lidi na budoucí uctívání antikrista.

A to si vemte jaký to bude mít pak dopad na ty, co před tím varují. Kdokoliv pak řekne, že je to lež a past, že je to jen další HRA, bude za blázna, který odmítá falešný mír a prosperitu , kterou dá lidem falešný mesiáš. Je to vše popsáno v protokolech sionských mudrců. Někdy mi přijde jakoby je „probuzení“ lidé nečetli, když věří Qanonu a dalším podvodným hnutím. V protokolech to všechno je. Jak lidi navnadí na nový systém, jak v jeden den padnou všechny vlády a lidé se pak pokloní židovskému králi – falešnému mesiáši.

Vše to tam je. Máme je i zde na našem webu. Všem doporučujeme přečíst. Tak pochopíte to, co se chystá.

 

Lidé se postupně probouzí, avšak pouze z POLITICKY vedeného systému

 

Jako symbol „boje“ proti tomuto systému jsou právě Trump a Putin a ti, co se tváří že jsou na oko s lidma. Berou je jako někoho, kdo bojuje proti „deep state“ a celému tomuto systému.

Ano, Trump je jiný prezident než ti, co tam byli před ním. Musí se vám zdát jiný , neboť plní úkol IZRAELE, který je zásadní k příchodu falešného mesiáše. Stejně tak Putin. Stojí ZA NIMI právě přímo sionistické síly.

Bojují, ale za Izrael. Jejich úkolem je lidem představit falešného mesiáše, který bude vládnout ze 3. Chrámu v Nové Chazarii, která se buduje na Ukrajině.

Proto se lidem musí zdát, že za nás bojuje. Proto se všude propagují videa a weby, kde se hovoří a píše, že Trump s Putinem bojují proti „silám temnoty“.

Je to cílená PROPAGANDA. Qanon je řízená Izraelská psycholická operace, která má zmanipulovat – naprogramovat myšlení a vnímání všech obyvatel země, aby následně vítali „řešení“ a s ním falešného mesiáše, který bude vládnout celému světu ze 3. Chrámu. Je to lákadlo do Nového světového řádu. Potřebují stáhnout především PROBUZENÉ LIDI. Lidé totiž prokoukli tento systém a proto přichází na scénu druhá šelma, která lidi na oko „vysvobodí“ a lidé opět zatleskají SVÝM PÁNŮM.

Starý systém se bourá , aby z popela a chaosu povstal NOVÝ SVĚTOVÝ ŘÁD.

 

 


Všechna média vlastní Izrael. Mají za úkol pošpiňovat Trumpa tak, aby se lidé začali zajímat a pátrat po alternativních webech, které je navedou na to, že Trump je ten , co hovoří „pravdu“.

Vše je účelový chaos. Proto ho i předtím zablokovali. Aby lidé viděli , že hovoří „pravdu“

Je to opravdu propracovaná sionistická taktika.

Oni sami chtějí, aby se lidé PROBUDILI a aby sami svrhli STARÝ systém a prosili o NOVÝ SVĚTOVÝ ŘÁD.

Média dávají lidem sami indicie.

Provokují lidi a směrují je přesně tam, kam chtějí.

Psala jsem několikrát, že to co chtějí především je, vyvolat celosvětovou revoluci, která shodí soušasný politický systém a nastolí nový světový řád

– JEDNOTNOU SVĚTOVOU VLÁDU.

To je také psáno v protokolech sionských mudrců.

Lidé volají po odstoupení všech vlád..neuvědomují si, že NWO je o jedné světové vládě.

Jakmile padnou, přijde falešný mesiáš, který nabídne „řešení“ a lidé mu padnou k nohám.

Lidé se „probouzí“, ale z POLITICKY vedeného systému. Volají po odstoupení politků, avšak politici ani prezidenti NIC z tohoto neřídí. Jsou to pouhé loutky, marionety v rukou těch v pozadí.

Všechny vlády (politici,prezidenti) slouží domu SION –  sionistickému Izraeli.

Jsou to zaprodané loutky, které pouze plní příkazy, nemají sami ponětí, která bije. Ponětí mají pouze ti, co jsou na vyšších pozicích, např. ti, co jsou zasvěceni 33. stupni.

 

 


Politici jsou pouze herci, obětní beránci na které se rozčílený dav vrhne – skutečné pozadí zůstane nedotčené. Politici jsou likvidátoři národních států. Mají za úkol zničit národní ekonomiky, vše rozprodat a zničit, potom budou sami hozeni přes palubu a to samotnými lidmi a sionisty.

Smějou se lidem do očí. 

Toto není o řízení politiků a vlád. Systém řídí sionisté, (SAE) , zednáři, kabalisté, rabíni, zednářské lóže, jezuité, pokrevní linie, okultistické tajné vysoce postavené skupiny.

Je jich neskutečně mnoho a jsou ve všech sférách života. Není to ovedení vlád a politiků, ti jsou pouze LOUTKY v rukou těch, co jsou skutečně u moci.

Když si vemete nějaký problém, který se stane, padne to na politiky – na obětní beránky, kteří jsou zaprodáni tomu pozadí.

Problém , který vytvořilo pozadí, se hodí na prezidenty, politiky – vlády a skutečný nepřítel zůstává nedotčený a směje se v pozadí jak mu to vychází.

Tyto skupiny vždy vytváří problémy a následně nesou řešení, avšak vždy za ty problémy musí být někdo „potrestán“.

A kdo ty zákony lidem představoval?

Sionista, který je schovaný před veřejností v teplíčku a bezpečí? A nebo politik, který pouze oznamuje skrz to pozadí, které mu diktuje a říká co má a nemá dělat?

Zamyslete se nad tím. Politici a prezidenti (VŠICHNI PREZIDENTI) jsou pouhé loutky , herci, oznamovatelé, obětní beránci, kteří skončí stejně tak jako přišli. Jakmile však skončí, uvolní cestu falešnému mesiáši.

Lidé si sami vydupou větší zlo, které se bude zezačátku tvářit jako „dobro“.

Pozor na všechny vlky v rouše beránčím. Pozor na ty rádoby „bojovníky“ za svovodu, kteří vás vedou do Nového světového řádu. Jsou to placení a řízení konfidenti.

Stejně jako v roku 89. Jen si vzpomeňte jak lidé řvali : „Havel na hrad“. A co se změnilo? Sami si odpovězte kam jsme se dostali. 

KAŽDÁ REVOLUCE V HISTORII BYLA ŘÍZENÁ A PŘEDEM NAPLÁNOVANÁ UDÁLOST.

Chystá téměř stejná past, avšak mnohem horší, neboť mnoho lidí to uvítá a budou to brát jako poražení starého systému. Lidé budou slavit příchod NWO a stejně tak falešného mesiáše.

Padnou mu k nohám. Budou ho mít za zachránce a spasitele. To už můžeme vidět nyní u Trumpa, který je skvělým příkladem toho, jak lidé budou bránit antikrista a nový systém.

Už teď nemůžete říct nic proti, neboť se na vás Q stoupenci ihned vrhnou.

Začnou pomlouvat, roznášet nesmysly, udávat. Myslíte, že potom neudají člověka za to koho uctívá nebo ne? Jasněže ano.

Už předtím byli lidé schopni udávat za roušky. S messiánskou érou to bude ještě horší.

Nikdo si nedovolí proti antikristovi nic mít a to z důvodu toho, že vyhlásí mír a porazí všechny vlády. Takže lidé ho budou mít skutečně za zachránce a spasitele.

Budou ho vzývat a bránit. Nikdo nebude moct říct nic. Neboť to přece „on svrhl vlády, to on vytvořil mír, to on uzdravil svět, to přece on nastolil „zlatý věk“.

 

ZLATÝ VĚK = NOVÝ SVĚTOVÝ ŘÁD

 

Je to opravdu perfektně promyšlené, aby následně nikdo nemohl říct nic proti.

Aby byli ti, co jsou proti za blázny, satanisty, negativní psychopaty.

To už začíná u Qanonu, kdy jsou ti, co nesežrali propagandu na Trumpa, udáváni a svrchováni.

Nikdo nemůže proti němu mít žádné námitky. On je totiž „svatý“ a za všechny z nás usilovně „bojuje“.

A proto je velice nebezpečné následovat hnutí, která vás lákají do falešného světla.

Je to obrovsky manipulativní hnutí.

Sekta qanon fanatiků, láká lidi na přijetí antikrista. Manipuluje s lidským myšlením, programuje je na zlatý věk, který je ve skutečnosti Nový světový řád.

Neboť to, co se vyhlašuje po celém světě o zlatém věku – věku světla, se v Izraeli šíří jako – messiánský věk – věk světla.

Qanon je sionistické hnutí, IZRAEL je matka všech falešných vlajek a psychologických operací, které manipulují s lidským vědomím a myšlením.

Trump je Izraeli zavázaný, podílí se na stavbě 3. Chrámu a je i na minci. Podepsal smlouvu Abraham Accord nba které jsou moc „krásné“ symboly odkazující na Nový technokratický systém – NWO. Viz přiložené fotografie.

 

 


Je to miláček Izraele. A proto ho také dali do duelu s šaškem Bidenem. Aby lidé sami viděli, že na to Biden nemá, aby tam chtěli všichni Trumpa a vítali to, co lidem slíbí.

Je to perfektně promyšlené. Lidé musí sami vědět jak je nakloněný Izraeli.

 
 
 

Heslo Make America Great Again je ve skutečnosti – Make ISRAEL Great Again. Protože to je jeho úkolem. Udělat Izrael opět VELKÝM.

 

 


Trump moc dobře ví, co dělá. Získal si obrovský počet lidí – po celém světě. A Biden? Ve srovnání s Trumpem je to směšné. Takže propaganda na Trumpa perfekntně zabrala.

Trump je miláčkem Izraele, i oni mu fandili při volbách v roce 2020.

A to je důkaz toho, že Trump není ten, za kterého ho považuje svět.

Je to sinostická loutka, která má připravit a uvolnit cestu falešnému mesiáši – antikristovi.

 

Chci ale hlavně napsat o tom jak už je vyvíjen tlak na ty, co ho odmítají. Toho jsem také důkazem, mě řeší skoro všichni qanonisti.

A to už je stopa antikrista. Jak už jsem několikrát psala, že jak brání nyní Trumpa, tak budou bránit antikrista.

Duch antikrista už je opravdu v mnoha lidech. Stejně jako v nás je duch Ježíše Krista, tak je v lidech duch antikrista.

Lidé jsou naprogramováni a vychováni od malička, tak aby ho poté přijali.

K tomu také sloužil covid.

Covid agenda sloužila především k tomu, aby se lidé zavření – uzamčení ve svých domovech, zamysleli nad svojí existencí.

Aby začali hledat, kdo to řídí, kdo je za tím.. aby se jim vytvořili v hlavě otázky a začali si hledat odpovědi. Proto toto celé spustili. Uzamkli a vypli svět, aby lidi nasměrovali k antikristovi a jeho novému systému, který nastolí po pádu tohoto systému. Oni vyloženě CHTĚJÍ, aby se lidé probudili. Aby pátrali a aby se dostali k myšlence, že tento systém je neudržitelný a musí ho někdo opravit. Čím dál více lidí se „probouzí“, ale do toho messiánského věku (antikristova systému). Lidé mají strach z toho co bude, hledají informace, mnoho lidí padlo a padne do pasti trumpovsko – izraelské propagandy.

To BYL A JE účel korony.

Je to korunovace antikrista a nového systému.

Heslo Qanonu je DARK TO LIGHT – ZE TMY DO SVĚTLA.

 

 


Stejné heslo propaguje KABALA. Dark to light je sionistické zednářské heslo.

Jedná se o přechod do nového systému jednoty. Kdy staré končí a začíná nové.

Začíná věk falešného světla- messiánský věk, který nabízí sám satan.

Satan je SVĚTLONOŠ – nositel falešného světla. Otec lži a manipulace.

Kabala k tomuto heslu přidává příchod Moschiacha – antikrista.

Takže lidé fandí izraelské řízené opozici, aniž by měli ponětí, že Izrael má tímto heslem na mysli příchod „Moschiacha“, který bude v již blízké messiánské éře, vládnout celému světu.

Nevím o tom, že by Qanon čekal na nějakého spasitele.., ikdyž jsem si jistá, že ho uvítají, protože to, co vidíme nyní – jak brání lidi trumpa, přestože nic ještě neudělal, je skutečně mistrovský kousek manipulace, kterému podléhá a podlehne téměř každý 2. člověk.

Lidé mají strach z toho co bude, což je logické z toho co se šíří, ten strach ale lidi dává dolů. Čím více se lidé bojí, tím spíš padnou do náruče antikista, neboť řešení, které on nabídne lidem, bude na oko dobré a velmi lákavé.

Bude velmi charismatický, chytrý, mírumilovný, lidé ho budou milovat a obdivovat. Skutečně svede mnoho lidí. Proto si lidé musí dát pozor na FALEŠNÉ SPASITELE A MESIÁŠE. A hlavně se nesmíme strachovat, jak nás varoval Ježíš. Ten strach vás dostane, protože to, co lidem nabídnou, bude skutečně na oko „super“. Mnoho lidí bude mít pocit, že zlo bylo poraženo. Abtikrist totiž vyhlásí falešný mír. Všichni budou žít v jakési v vzájemné JEDNOTĚ.

Proto často na demostracích zaznívá „v jednotě je síla“. Vedou lidi do Nového světového řádu – messiánské věku, kde bude panovat falešná jednota, falešné bezpečí a falešný mír. Vše bude na oko dobré, protože antikrist přijde v „míru“.

Na oko vyřeší všechny problémy světa. Bude pomáhat chudým, bude uzdravovat nemocné, zkrátka bude napodobovat Ježíše Krista.

Již nyní ohlašují židé jeho brzký příchod.

Proto si musí dát skutečně lidé pozor na falešné mesiáše, rádoby revolucionáře – placené konfidenty , kteří pouze provokují revoluci a tím uvolňují cestu sionistickému plánu – židovskému falešnému mesiáši.

Pamatuje, že jakmile lidé svrhnou vlády, tak pouze urychlí proces směrem k JEDNOTNÉ VLÁDĚ a tím tak dosadí na trůn antikrista. Jednomu vládci Nového světového řádu, který získá moc nad celým světem.

A dají mu ji sami lidé, neboť si ho SAMI zvolí a dosadí na trůn. Proto proti němu nebude moci říct nikdo ani slovo, neboť lidé získají pocit, že starý kapitalistický systém byl poražen a s ním i zlo, které ho pohánělo.

Bude to ve skutečnosti obrovská past na lidi, kterou již nyní mnoho lidí vítá, aniž by si uvědomovali co a koho tím vlastně podporují. Je to neskutečná past na lidi, která se odehraje za potlesku lidí. Sami lidé si ho vynesou na trůn, první ho bude ovšem opěvovat Izrael spolu s Trumpem.

A proto je Trump v tomto procesu, tak důležitý, neboť on ho lidem defacto představí a uvolní mu cestu., Proto je na minci 3. chrámu a proto i on podepsal smlouvu Abram Accord spolu s  Izarelem a Saudskou Arábií – SAE.

Trump si získal důvěru lidí a proto mu mnoho lidí uvěří až ho představí. Vše co totiž řekne, tak je „svaté“.

Narušují účelově důvěru lidí v tento systém. Aby lidé viděli a sami si všimli, že je neudržitelný, neschopný, chaotický, nespravedlivý..lidé to musí vidět, aby se dožadovali řešení, které jim následně dají.

 

Sionistické pravdilo je vždy :

PROBLÉM – NEPŘÍTEL – ŘEŠENÍ – SPASITEL

 

Částečné „Probuzení“ lidí bude nakonec použité proti samotným lidem.

Probuzený člověk však není ten, co nepřijme vakcínu. Probuzený člověk, není ten, co uctívá a brání Trumpa.

Probuzený člověk je ten, kdo odmítá COKOLIV z tohoto světa a ví, že všichni prezidenti a vlády jsou pouhé loutky Izraele. Probuzený člověk spoléhá pouze na Boha a nevěří nikomu z vyšší moci.

Obě strany jsou zkorumpované, v rukou v těch v pozadí.

Červení nebo modří ? To jste stále ve škole, aby jste si vybírali strany a barvičky ?

Nezáleží na tom, neboť obě strany podporují jednu a tu samou AGENDU.

Satan přichází nyní s falešným světlem naděje, aby lidi nalákal do nového světového řádu – „na oko spravedlivého systému.“

Satan dá vždy lidem 1000 pravd, aby uvěřili jedné jediné LŽI. Je to to otec lži a mistr manipulace. Přichází jako anděl světla.

Dejte si pozor na jeho pasti, neboť se tváří jako spravedlivé a čestné. Jedna z těch pastí je právě manipuluící hnutí Qanon, která láká do věku světla. Zamyslete se také nad heslem :

 

„Where we go one, we go all – v překladu

– kam jde jeden , jdeme všichni“.

Kam všichni jdeme?

Do Nového světového řádu.

 

 


Tam lidi vede falešné světlo, kterému tolik lidí podlehlo. Do Nového světového řádu.

Pokud si z tohoto článku neodnesete nic jiného, pochopte toto: 

Tyto takzvané „Noahide zákony“, o kterých jsme zde psali,  NEJSOU Božím zákonem. Jsou to lidmi (židy) vytvořené zákony, které mají POUZE vypadat jako Boží zákony.

Satan je mistr padělatel / lhář / zloděj, který nás podvedl, abychom se připojili k jeho pokusu o puč, aby mohl předstírat, že je Bůh.

Není proto žádným překvapením, že členové jeho synagogy jsou nejzkušenějšími padělateli na zemi.

Celý globální finanční systém, který vlastní a kontrolují AshkeNAZI – sionisté, s podvodným bankovnictvím částečných rezerv a složeným z čistých peněz, je padělek.

A tito zloději – měnící peníze, použili falešná pravidla k instalaci svého padělaného peněžního systému k nákupu CELÉHO SVĚTA A POLITIKŮ.

Všechny mají v hrsti.

Stejně jako je Bůh Stvořitel, Satan je Ničitel, který se snaží zničit vše, co Bůh stvořil.

A proto si můžeme být jisti, že jeho synagoga bude používat tyto falešné padělané Noahide zákony ve snaze dopadnout PRAVÉ Izraelity (následovníky Ježíše Krista) a skrýt před lidmi pravdu.

Boží zákon je JEDINÝM ŘEŠENÍM VŠECH našich problémů, včetně prostředků, jak se vyhnout masovému plánovanému vyhlazování těmito extrémně zlými lidmi.


„DŮVĚRUJTE PLÁNU“

Plán: „Američany by dnes pobouřilo, kdyby vojska OSN vstoupila do Los Angeles, aby nastolila pořádek; zítra budou vděční! To platí zejména v případě, že by jim bylo řečeno, že existuje vnější hrozba, ať už skutečná nebo vyhlášená, která hrozí naší samotné existenci. Tehdy se všechny národy světa zaváží se světovými vůdci, že je osvobodí od tohoto zla. Jedna věc, které se každý člověk obává, je neznámá. Když bude tento scénář předložen, budou se ochotni vzdát svých jednotlivých práv za záruku jejich blahobytu, který jim poskytla jejich nová světová vláda.“

– Henry Kissinger a jeho projev na setkání Bilderbergu ve francouzském Evianu

21. května 1992.

Takže ..jak by řekli qanon fanatici…dejte si popcorn a sledujte tu show :))

 

 


Dejte si pozor na falešné spasitele a ty, politiky, co vám nabízí falešnou naději, falešný mír a falešnou prosperitu za účelem obrat vás o vaši duši.

Toto téma je důležité a je spjato téměř se všemi články na našem webu. Budeme rádi když si prostudujete i další články např, protokoly sionských mudrců. 

Podpořte nás také sdílením. Děkujeme ♥

Naty a Péťa


By BEZ PRAVDY NENÍ ŽIVOT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás také zajímat